Cheapest weed in Hammonton, NJ
381 Hammonton menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every New Jersey city: cheapest weed in New Jersey
Cheapest flower in Hammonton
See all flower prices →Cheapest right now: Fork Yeah - Flower - 28g at Hello High Dispensary — $105 ($3.75 per gram) · 173 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Fork Yeah - Flower - 28g Flower | ounce | $105 | $3.75/g | Hello High Dispensary Hammonton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Crunch Berries | Ground | 28g Yeti · Flower | ounce | $128 | $4.57/g | Hello High Dispensary Hammonton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Mandarin Z - Popcorn 28g Flower | ounce | $139 | $4.96/g | Hello High Dispensary Hammonton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Golden Cream - Popcorn 28g Flower | ounce | $139 | $4.96/g | Hello High Dispensary Hammonton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Thaze Mixed Buds 14g Good Green · Flower | half ounce | $75.20$9420% off | $5.37/g | Hello High Dispensary Hammonton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Simply Herb | PK Crasher | Shake 7G Simply Herb · Flower | quarter | $38 | $5.43/g | Hello High Dispensary Hammonton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Cinderella 99 - Ground Flower 7g Flower | quarter | $38 | $5.43/g | Hello High Dispensary Hammonton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Sour Orange - Shake 7g Flower | quarter | $38 | $5.43/g | Hello High Dispensary Hammonton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Hammonton
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Papaya Z - Disposable 2g at Hello High Dispensary — $58 ($29 per gram) · 184 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Papaya Z - Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $58 | $29/g | Hello High Dispensary Hammonton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | BRIQ Essentials Lychee Dream 2g All in One Select · Vape Pens | 2 g | $64 | $32/g | Hello High Dispensary Hammonton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | BRIQ Essentials Crimson Toro 2g All in One Select · Vape Pens | 2 g | $64 | $32/g | Hello High Dispensary Hammonton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | The Botanist | Bold Mint | Cartridge | 1g The Botanist · Vape Pens | gram | $33 | $33/g | Hello High Dispensary Hammonton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | &Shine | Skywalker | Disposable Vape Pen | 2000mg &SHINE · Vape Pens | 2 g | $66 | $33/g | Hello High Dispensary Hammonton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | &Shine | Mango | Disposable Vape Pen | 2000mg &SHINE · Vape Pens | 2 g | $66 | $33/g | Hello High Dispensary Hammonton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | &Shine | Pineapple Express | Disposable Vape Pen | 2000mg &SHINE · Vape Pens | 2 g | $66 | $33/g | Hello High Dispensary Hammonton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Savvy | Peaches and Cream | Disposable | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $66 | $33/g | Hello High Dispensary Hammonton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Hammonton
See all edibles prices →Cheapest right now: Sour POG 1:2 Kicker Gummy | THC:CBG | 100mg THC:200mg CBG | Single at Hello High Dispensary — $5 ($2.50 per 100mg of THC) · 24 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sour POG 1:2 Kicker Gummy | THC:CBG | 100mg THC:200mg CBG | Single Mule Extracts · Edibles | each · 200mg THC | $5 | $2.50/100mg THC | Hello High Dispensary Hammonton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Zoobies | Sour Fruit | Sativa Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Zoobies · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $12 | $12/100mg THC | Hello High Dispensary Hammonton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Zoobies | Sour Fruit | Indica Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Zoobies · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $12 | $12/100mg THC | Hello High Dispensary Hammonton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Zoobies | Mixed Fruit | Indica Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Zoobies · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $12 | $12/100mg THC | Hello High Dispensary Hammonton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | &Shine | 10pk Gummies | Fruit Punch - 100mg &SHINE · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $14 | $14/100mg THC | Hello High Dispensary Hammonton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | 1:1 Sour Blue Razzberry + CBG | 100mg:100mg 1pk incredibles · Edibles | each · 100mg THC | $14 | $14/100mg THC | Hello High Dispensary Hammonton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Jellies - Peach 100mg | 10pk JAMS · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $16 | $16/100mg THC | Hello High Dispensary Hammonton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Bango Bites | Pink Lemonade Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Bango Distribution · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $18 | $18/100mg THC | Hello High Dispensary Hammonton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Hammonton flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Hammonton →Discounted items across Hammonton menus, newest first.
Best dispensaries in Hammonton →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.