| 1 | Pyramid Burst Green Apple Cartridge 1g Vape Pens | gram | $22 | $22/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Another State Black Cherry Fizz Cartridge 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Another State 24K Gold Punch Cartridge 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Blue Z | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cereal Milk | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $51 | $25.50/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Maui Wowie | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $51 | $25.50/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Another State Tiger's Blood Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $51 | $25.50/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Watermelon Mint | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $51 | $25.50/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Blue Dream | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $51 | $25.50/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Tangie Sunrise | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $51 | $25.50/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Another State Purple Punch Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $51 | $25.50/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | &Shine Pineapple Express Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $52 | $26/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | &Shine 2g Disposable - Blue Dream | 2 g | $52 | $26/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Pyramid Kushberry Sauce Cartridge 1g Vape Pens | gram | $28 | $28/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Pyramid MAC V2 Sauce Cartridge 1g Vape Pens | gram | $28 | $28/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Strike Cotton Candy Clouds Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $56 | $28/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | midnight mist | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $56 | $28/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Strike Electric Citrus Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $56 | $28/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Pineapple Express | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $56 | $28/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Strike Thunder Punch Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $56 | $28/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Strike Watermelon Z Cartridge 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Strike Jack Cartridge 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Lychee Lightning | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Strike Electric Citrus Cartridge 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Super Lemon Haze | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Strike Thunder Punch Cartridge 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | midnight mist | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Pineapple Express | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $32 | $32/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Strike Thunder Punch Disposable 1g Vape Pens | gram | $32 | $32/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Strike Electric Citrus Disposable 1g Vape Pens | gram | $32 | $32/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Bullet Train Ruby Violet Live Resin Cartridge 1g Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Bullet Train Blue Dream Live Resin Cartridge 1g Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | DIME Red Plum Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $89.90 | $44.95/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Strawberry Cough | 2G All In One Device | 2 g | $89.90 | $44.95/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Peach Ice-T | Collab | 2G All In One Device | 2 g | $89.90 | $44.95/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Berry White | 2G All In One Device | 2 g | $89.90 | $44.95/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Blackberry OG | 2G All In One Device | 2 g | $89.90 | $44.95/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | DIME Pink Lemon Haze Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $89.90 | $44.95/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | DIME Guavalicious Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $89.90 | $44.95/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | DIME Cantaloupe Dream Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $89.90 | $44.95/g | Noire Weed Dispensary Maplewood Maplewood · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |