Cheapest pre-rolls in Metuchen, NJ
Cheapest right now: Feelz | Da Funk | Pre-Roll 3 Pack at HoneyStash Dispensary — $17.55 ($4.68 per gram)
113 comparable pre-rolls listings at 1 Metuchen dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every New Jersey city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Feelz | Da Funk | Pre-Roll 3 Pack Pre-rolls | 3.75 g · 3-pack | $17.55$2735% off | $4.68/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Feelz | Citrus Mistress | Pre-Roll 3 Pack Pre-rolls | 3.75 g · 3-pack | $17.55$2735% off | $4.68/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Feelz | Smile High Club | Pre Roll 3-Pack Pre-rolls | 3.75 g · 3-pack | $17.55$2735% off | $4.68/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Ruby Violet | Pre-Roll Pre-rolls | 1.25 g | $7.80$1235% off | $6.24/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Elyon | Garlicane | Pre-Roll Pre-rolls | 1.25 g | $7.80$1235% off | $6.24/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Elyon | Glitter Bomb | Joint | 1.25g Bango Distribution · Pre-rolls | 1.25 g | $7.80$1235% off | $6.24/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Elyon | Mule Fuel| Pre Roll Pre-rolls | 1.25 g | $7.80$1235% off | $6.24/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Elyon | Marmalade | Pre-Roll Pre-rolls | 1.25 g | $7.80$1235% off | $6.24/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Elyon | World Cup | USA Grape Gas | Joint | 1.25g Bango Distribution · Pre-rolls | 1.25 g | $7.80$1235% off | $6.24/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Street Tartz | Pre-Roll Pre-rolls | 1.25 g | $7.80$1235% off | $6.24/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Elyon | Sour Lemons | Pre-Roll Pre-rolls | 1.25 g | $7.80$1235% off | $6.24/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | HoneyStash | Smakk Daddy Gaccio | Pre-Roll 5 Pack Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $32$4020% off | $6.40/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Quiet Times | Pink Durban | Pre-Roll 14 Pack Pre-rolls | quarter · 14-pack | $56$7020% off | $8/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Fast Times | Papaya Candy | Pre-Roll 14 Pack Pre-rolls | quarter · 14-pack | $56$7020% off | $8/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Fast Times | Papaya Candy | Pre-Roll 28 Pack Pre-rolls | half ounce · 28-pack | $112$14020% off | $8/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Futura Haze | Pre Roll 10 Pack Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $42.25$6535% off | $8.45/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Feelz | Watermelon Mimosa | Pre Roll 10 Pack Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $42.25$6535% off | $8.45/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Indigo | Pre Roll 10 Pack Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $42.25$6535% off | $8.45/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | HoneyStash | Lemon Ice Cream | Pre Roll 2-Pack Pre-rolls | gram · 2-pack | $9.40$11.7520% off | $9.40/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Black Cherry Punch | Pre-Roll 2 Pack Pre-rolls | gram · 2-pack | $9.40$11.7520% off | $9.40/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | HoneyStash | Disco Nap | Pre Roll 2-Pack Pre-rolls | gram · 2-pack | $9.40$11.7520% off | $9.40/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Bliss Co. | Miracle Mints | Pre Roll Pre-rolls | 7/10 g | $9.60$1220% off | $9.60/piece | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | OZ Kush | Pre Roll Pre-rolls | gram | $9.60$1220% off | $9.60/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Dosilato | Pre-Roll Pre-rolls | gram | $9.60$1220% off | $9.60/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Pete's Farmstand | Frozen Margarita | Pre Roll Pre-rolls | gram | $9.60$1220% off | $9.60/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Silk Road – Pre Roll – 1g Pete's Farmstand · Pre-rolls | gram | $9.60$1220% off | $9.60/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Silly Rabbit – Pre Roll – 1g Pete's Farmstand · Pre-rolls | gram | $9.60$1220% off | $9.60/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Melonade | Pre-Roll Pre-rolls | gram | $9.60$1220% off | $9.60/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Pete's Farmstand | Black Magic | Pre Roll Pre-rolls | gram | $9.60$1220% off | $9.60/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Sweet Tooth – Pre Roll – 1g Pete's Farmstand · Pre-rolls | gram | $9.60$1220% off | $9.60/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Wonderbrett | OG Kush | Pre Roll Pre-rolls | 7/10 g | $9.60$1220% off | $9.60/piece | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Wonderbrett | Sour Diesel | Joints | 0.7g Wonderbrett · Pre-rolls | 7/10 g | $9.60$1220% off | $9.60/piece | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Naranja | Pre Roll Pre-rolls | gram | $9.60$1220% off | $9.60/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Bliss Co. | Starchild | Pre Roll Pre-rolls | 7/10 g | $9.60$1220% off | $9.60/piece | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Gruntz | Joints | 0.7g Pre-rolls | 7/10 g | $9.60$1220% off | $9.60/piece | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Mintlato | Joints | 0.5g | 5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $24$3020% off | $9.60/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Illicit Gardens | Sunset Frost Cookies | Pre-Roll 5 Pack Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $24$3020% off | $9.60/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Gorilla Pie | Joints | 0.5g | 5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $24$3020% off | $9.60/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | GMO Cookies | Joints | 0.5g | 5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $24$3020% off | $9.60/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Garden State Banana | Banana Mochi | Preroll Pre-rolls | gram | $11.20$1420% off | $11.20/g | HoneyStash Dispensary Metuchen · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Metuchen pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Metuchen price: $12.80 per gram (middle of $6.35–$16). That works out to about $44.80 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Metuchen publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Metuchen price data: cheapest weed in Metuchen, cheap ounces, Metuchen flower price index, Metuchen deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.