Cheapest pre-rolls in Paulsboro, NJ
Cheapest right now: Big League Choo | Joints | 1g | 4pk at Brute's Roots Paulsboro — $34 ($8.50 per gram)
25 comparable pre-rolls listings at 1 Paulsboro dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every New Jersey city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Big League Choo | Joints | 1g | 4pk Pre-rolls | 4 g · 4-pack | $34 | $8.50/g | Brute's Roots Paulsboro Paulsboro · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Zacha | 1g | 4pk Pre-rolls | 4 g · 4-pack | $34 | $8.50/g | Brute's Roots Paulsboro Paulsboro · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Mr. Teeny | Joints | 1g | 7pk LEGEND · Pre-rolls | quarter · 7-pack | $60 | $8.57/g | Brute's Roots Paulsboro Paulsboro · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Strawberry OG | Joints | 1g | 7pk LEGEND · Pre-rolls | quarter · 7-pack | $60 | $8.57/g | Brute's Roots Paulsboro Paulsboro · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | 1g - Pre Roll - Grape Gasoline - Another State - REC Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Brute's Roots Paulsboro Paulsboro · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Mexican Flan - 1g Single PreRoll - Recreational Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Brute's Roots Paulsboro Paulsboro · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Sour Ops | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Brute's Roots Paulsboro Paulsboro · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | 1g - Pre Roll - Permanent Marker - Yeti - REC Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Brute's Roots Paulsboro Paulsboro · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | 2.5g - 5 Pack Prerolls - Ibridia - Mafia Wives - REC Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $28 | $11.20/g | Brute's Roots Paulsboro Paulsboro · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | 1g - Pre Roll - Garlic Sauce - Grown Rogue - REC Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | Brute's Roots Paulsboro Paulsboro · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | 3.5g - 10 Pack Prerolls - Guerilla Grape - Short Lifts - Verano - REC Pre-rolls | eighth · 10-pack | $44 | $12.57/g | Brute's Roots Paulsboro Paulsboro · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Swift Lifts | Glitter Bomb | Minis | 0.5g each | 5pk Swift Lifts · Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $34 | $13.60/g | Brute's Roots Paulsboro Paulsboro · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | 2.5g - 5 Pack PreRolls - Guava Cooler - Swift Lifts - REC Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $34 | $13.60/g | Brute's Roots Paulsboro Paulsboro · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | White Iverson | Joints | 1g | 2pk Kind Tree · Pre-rolls | gram · 2-pack | $15 | $15/g | Brute's Roots Paulsboro Paulsboro · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Windu | Joints | 1g | 2pk Kind Tree · Pre-rolls | gram · 2-pack | $15 | $15/g | Brute's Roots Paulsboro Paulsboro · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | banana tree | Joints | 1g | 2pk Kind Tree · Pre-rolls | gram · 2-pack | $15 | $15/g | Brute's Roots Paulsboro Paulsboro · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Swift Lifts | Blueberry Muffins | Minis | 0.5g each | 5pk Swift Lifts · Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $38 | $15.20/g | Brute's Roots Paulsboro Paulsboro · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Swift Lifts | Yum Yum | Minis | 0.5g each | 5pk Swift Lifts · Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $38 | $15.20/g | Brute's Roots Paulsboro Paulsboro · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | category 5 | Joints | 1g Grown Rogue · Pre-rolls | gram | $16 | $16/g | Brute's Roots Paulsboro Paulsboro · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | 1g - Pre Roll - Pie Scream - The Cut - REC Pre-rolls | gram | $16 | $16/g | Brute's Roots Paulsboro Paulsboro · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | 1g - Pre Roll - Bolo Runtz - The Cut - REC Pre-rolls | gram | $16 | $16/g | Brute's Roots Paulsboro Paulsboro · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | 5g - 10 Pack - Pre Rolls - Bolo Runtz - The Cut - REC Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $80 | $16/g | Brute's Roots Paulsboro Paulsboro · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | 5g - 10 Pack - Pre Rolls - Astronaut Status #24 - The Cut - REC Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $80 | $16/g | Brute's Roots Paulsboro Paulsboro · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | nitro fumez | Minis | 0.35g | 5pk Kind Tree · Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $38 | $21.71/g | Brute's Roots Paulsboro Paulsboro · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | 1.75g - 5 Pack PreRolls - Cranberry Z - Dogwalkers - REC Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $39 | $22.29/g | Brute's Roots Paulsboro Paulsboro · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Paulsboro pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Paulsboro price: $13.60 per gram (middle of $8.57–$16). That works out to about $47.60 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Paulsboro publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Paulsboro price data: cheapest weed in Paulsboro, cheap ounces, Paulsboro flower price index, Paulsboro deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.