| 1 | Sunset Frost Cookies Smokos .5g 5-PackILLICIT · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $30 | $12/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Dawg Lemons | Live Resin Infused Smokos 1g (2ct) Infused Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $28 | $14/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Grapezilla Live Resin Infused Smokos 1g (2ct) Infused Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $28 | $14/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Charm Cereal | Infused Smokos 1g (2ct) Infused Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $30 | $15/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Banana Pie | Infused Smokos 1g (2ct) Infused Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $30 | $15/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Kansas City Krush | Infused Smokos 1g (2ct) Infused Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $30 | $15/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Lemon Drop | Infused Smokos 1g (2ct) Infused Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $30 | $15/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Cherry Pie | Infused Minis | 0.5g | 5pkLEGEND · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40 | $16/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Papple Blossom | Infused Joints | 0.5g | 5pkLEGEND · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40 | $16/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Hybrid Diamond Infused Smokos .5g 5-PackILLICIT · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40 | $16/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Sativa Diamond Infused Smokos .5g 5-PackILLICIT · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40 | $16/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Indica Diamond Infused Smokos .5g 5-PackILLICIT · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $40 | $16/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Hybrid Diamond Infused Smokos .5g 2-PackILLICIT · Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $18 | $18/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Sativa Diamond Infused Smokos .5g 2-PackILLICIT · Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $18 | $18/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Indica Diamond Infused Smokos .5g 2-PackILLICIT · Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $18 | $18/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | RYTHM 5 Pack Remix Infused Pre Roll Blue Dream [.5g] (2.5g)RYTHM · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $45 | $18/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | RYTHM 5 Pack Remix Infused Pre Roll Strawberry Sour Diesel [.5g]RYTHM · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $45 | $18/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Blueberry Muffin | Infused Smoko 1g (1ct) Infused Pre-rolls | gram | $20 | $20/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Charm Cereal | Infused Smoko 1g (1ct) Infused Pre-rolls | gram | $20 | $20/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Banana Pie 1g Infused Preroll SingleILLICIT · Infused Pre-rolls | gram | $20 | $20/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Kansas City Krush 1g Infused Preroll SingleILLICIT · Infused Pre-rolls | gram | $20 | $20/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Orange Tsunami | Infused Smokos 1g (1ct) Infused Pre-rolls | gram | $20 | $20/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Lemon Drop | Infused Smoko 1g (1ct) Infused Pre-rolls | gram | $20 | $20/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Animal Face | Mini Show Dogs | Infused Pre-Roll Pack 0.45g (5ct) Infused Pre-rolls | 2.25 g · 5-pack | $45 | $20/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Afternoon Delight #4 | Mini Show Dogs | Infused Pre-Roll Pack 0.45g (5ct) Infused Pre-rolls | 2.25 g · 5-pack | $45 | $20/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | GMO | Infused Minis | 0.45g each | 5pkDogwalkers · Infused Pre-rolls | 2.25 g · 5-pack | $45 | $20/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Sour Diesel | Mini Show Dogs | Infused Pre-Roll Pack 0.45g (5ct) Infused Pre-rolls | 2.25 g · 5-pack | $45 | $20/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Lemon Cherry Sherbert | Pre-Roll Pack 0.35g (5ct) Infused Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $38 | $21.71/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Cherry Slushee | Pre-Roll Pack 0.35g (5ct) Infused Pre-rolls | 1.75 g · 5-pack | $38 | $21.71/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Maui Wowie | Infused Joints | 1gRYTHM · Infused Pre-rolls | gram | $25 | $25/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | 95 Cookies | Big Show Dog | Infused Pre-Roll 1g (1ct) Infused Pre-rolls | gram | $25 | $25/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Animal Star Cookies | Live Resin Infused Smokos 1g (1ct) Infused Pre-rolls | gram | $25 | $25/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Blue Z | Infused Joint | 1gRYTHM · Infused Pre-rolls | gram | $25 | $25/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Dawg Lemons | Live Resin Infused Smokos 1g (1ct) Infused Pre-rolls | gram | $25 | $25/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Dr. Funkenstein | Live Resin Infused Smokos 1g (1ct) Infused Pre-rolls | gram | $25 | $25/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Ghost OG | Live Resin Infused Smokos 1g (1ct) Infused Pre-rolls | gram | $25 | $25/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | GMO | Big Show Dog | Infused Pre-Roll 1g (1ct) Infused Pre-rolls | gram | $25 | $25/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Gorilla Pie | Live Resin Infused Smokos 1g (1ct) Infused Pre-rolls | gram | $25 | $25/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Hibernate | Live Resin Infused Smokos 1g (1ct) Infused Pre-rolls | gram | $25 | $25/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Ice Cream Banger | Infused Joints | 0.5g | 2pkKind Tree · Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $25 | $25/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |