| 1 | Fresh Berry | Kickback | Strut Disposable Vape Pens | 2 g | $74 | $37/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | &Shine | Strawberry Cough | Disposable Vape Pen | 2000mg | 2 g | $75 | $37.50/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | &Shine 2g Disposable - Fire OG | 2 g | $75 | $37.50/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Black Maple | Full Spectrum Live Disposable Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Jack Herer | Full Spectrum Live Disposable Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Cereal Milk | Full Spectrum Live Disposable Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | White Durban | Full Spectrum Live Disposable Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Marshmallow Puff | Natural Disposable Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Strawberry Cheesecake | Natural Disposable Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Pineapple Pop | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $85 | $42.50/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Orange Tsunami 1g Classy Cart | gram | $45 | $45/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Orange Tsunami 1g Disposable Classy Cart | gram | $45 | $45/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Peaches & Cream | Classy Disposable Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Peaches & Cream 1g Classy Cart | gram | $45 | $45/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Pink Runtz 1g Classy Cart | gram | $45 | $45/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Pink Runtz 1g Disposable Classy Cart | gram | $45 | $45/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Cherry Limeade 1g Disposable Classy Cart | gram | $45 | $45/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Cherry Limeade 1g Classy Cart | gram | $45 | $45/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Charm Cereal Sativa 1G Classy Cart (Savory) | gram | $45 | $45/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Charm Cereal 1g Classy Cart Disposable | gram | $45 | $45/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Sour Apple 1G Classy Cart (Sour) | gram | $45 | $45/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Sour Apple 1g Disposable Classy Cart | gram | $45 | $45/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Blueberry Muffin 1g Disposable Classy Cart | gram | $45 | $45/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Blueberry Muffin 1g Classy Cart | gram | $45 | $45/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Green Tea 1g Classy Cart | gram | $45 | $45/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Green Tea 1g Disposable Classy Cart | gram | $45 | $45/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Mojito 1g Classy Cart | gram | $45 | $45/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Mojito 1g Disposable Classy Cart | gram | $45 | $45/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Jack's Delight | Live Resin Disposable Vape Pens | 2 g | $95 | $47.50/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | White Durban | Live Resin Disposable Vape Pens | 2 g | $95 | $47.50/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Grape Kush | Kickback Cartridge Vape Pens | gram | $49 | $49/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Savvy Kick Back | Rainbow Sherbet | Cartridge | 1g | gram | $49 | $49/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Cherry Limeade 0.5g Classy Cart | 1/2 g | $30 | $60/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Charm Cereal | Classy Cart Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Orange Tsunami 0.5g Classy Cart | 1/2 g | $30 | $60/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Blueberry Muffin 0.5g Classy Cart | 1/2 g | $30 | $60/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Pink Runtz 0.5g Classy Cart | 1/2 g | $30 | $60/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Lemon Drop | Classy Cart Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Peaches & Cream 0.5g Classy Cart | 1/2 g | $30 | $60/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Green Tea 0.5g Classy Cart | 1/2 g | $30 | $60/g | Illicit Gardens Dispensary Secaucus Secaucus · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |