Cheapest weed in Williamstown, NJ
682 Williamstown menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 2, 2026
↑ Compare every New Jersey city: cheapest weed in New Jersey
Cheapest flower in Williamstown
See all flower prices →Cheapest right now: Agri-Kind - Crostada Pre Ground - 28g at Carry-On Cannabis — $105 ($3.75 per gram) · 364 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Agri-Kind - Crostada Pre Ground - 28g Flower | each | $105 | $3.75/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Agri-Kind - Blue Zushi Pre Ground - 28g Flower | each | $105 | $3.75/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Agri-Kind - Egg Roll Pre Ground - 28g Flower | each | $105 | $3.75/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Agri-Kind - Banana Shack Pre Ground - 28g Flower | each | $105 | $3.75/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Agri-Kind - Motorbreath Pre Ground - 28g Flower | each | $105 | $3.75/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Devil Driver | 28g Flower | each | $105 | $3.75/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Hippie Crasher | 28g Flower | each | $105 | $3.75/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Agri-Kind - Gelato #33 Pre Ground - 28g Flower | each | $105 | $3.75/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Williamstown
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Pineapple Express | Cartridge | 1g at ReLeaf Cannabis Dispensary — $26 ($26 per gram) · 187 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pineapple Express | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $26 | $26/g | ReLeaf Cannabis Dispensary Williamstown · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cotton Candy Clouds | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $26 | $26/g | ReLeaf Cannabis Dispensary Williamstown · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Super Lemon Haze | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $28 | $28/g | ReLeaf Cannabis Dispensary Williamstown · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Pineapple Express | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $56 | $28/g | ReLeaf Cannabis Dispensary Williamstown · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cookies - Berniehana Butter x Tequila Sunrise - 2g AIO Vape Pens | each | $59.50$8530% off | $29.75/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Pyramid | Rocket Pop | Burst Cartridge | 1g Pyramid · Vape Pens | each | $30 | $30/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Blueberry | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $30 | $30/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Pyramid | Blueberry | Burst Cartridge | 1g Pyramid · Vape Pens | gram | $30 | $30/g | ReLeaf Cannabis Dispensary Williamstown · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Williamstown
See all edibles prices →Cheapest right now: Cubits - Sour Key Limiest Gummies 20pk - 100mg at Carry-On Cannabis — $14 ($14 per 100mg of THC) · 32 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cubits - Sour Key Limiest Gummies 20pk - 100mg Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $14 | $14/100mg THC | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Zoobies | RSO | Indica Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Zoobies · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $14 | $14/100mg THC | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | &Shine | 10pk Gummies | Blackberry - 100mg &SHINE · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | &Shine | 10pk Chews | Fruit Punch - 100mg &SHINE · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | &Shine | 10pk Chews | Tropical - 100mg &SHINE · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | RSO Euphoria (Fresh Strawberry) | Fast-Acting Gummies 2-Pack (100mg) | Gumm Edibles | each · 2-pack · 100mg THC | $16 | $16/100mg THC | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Incredibles - Snoozzzeberry Chocolate Bar 5:1 CBN - 100mg Edibles | each · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | incredibles - Mile High Mint - Chocolate - 100mg incredibles · Edibles | each · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Williamstown
See all concentrates prices →Cheapest right now: Pyramid - Nitro Cookies Sauce - 1g at Carry-On Cannabis — $40 ($40 per gram) · 17 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramid - Nitro Cookies Sauce - 1g Concentrates | each | $40 | $40/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Bobby Brown | Badder | 1g Pyramid · Concentrates | each | $40 | $40/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sour Orange Zkittlez | Sauce | 1g Pyramid · Concentrates | each | $40 | $40/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Avexia - Banana Muffin RSO - 1g Concentrates | each | $40 | $40/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Avexia - Guerilla Grape RSO - 1g Concentrates | each | $40 | $40/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | RYTHM Live Rosin (Solventless) Concentrate Bananaconda 1g RYTHM · Concentrates | each | $45 | $45/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Drool - RSO Recovery - 1g Concentrates | each | $45 | $45/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Legend - JMO Shatter - 1g Concentrates | each | $45 | $45/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Williamstown
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Legend - Strawberry OG Preroll - 1g at Carry-On Cannabis — $10 ($10 per gram) · 46 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Legend - Strawberry OG Preroll - 1g Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Agri-Kind - Apple Fritter Preroll - 1g Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Agri-Kind - Baby Yoda Preroll - 1g Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Hella Jelly | Joints | 1g Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Agri-Kind - Super Boof Preroll - 1g Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Legend - Blue Dreamish Preroll - 1g Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Legend - Pecan Pie Preroll - 1g Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | GMO | Joints | 1g Pre-rolls | each | $11 | $11/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Williamstown
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Purple Trainwreck | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g at Carry-On Cannabis — $42 ($16.80 per gram) · 32 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Purple Trainwreck | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g ROVE · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $42$6030% off | $16.80/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Blueberry Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g ROVE · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $42$6030% off | $16.80/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | King Louis XIII | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g ROVE · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $42$6030% off | $16.80/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Acapulco Gold | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g ROVE · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $42$6030% off | $16.80/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Blueberry | Infused Minis | 0.5g each | 5pk Doinks (CO) · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $45 | $18/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Wild Melon | Infused Blunt | 1g Doinks (CO) · Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Lime Sorbet | Infused Blunt | 1g Doinks (CO) · Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Sweet Grape | Infused Blunt | 1g Doinks (CO) · Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/g | Carry-On Cannabis Williamstown · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Williamstown flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Williamstown →Discounted items across Williamstown menus, newest first.
Best dispensaries in Williamstown →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank drinks (4 items at 1 store) in Williamstown — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.