| 1 | Holiday H-Bar Nightcap Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $65 | $32.50/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Pineapple Express | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $65 | $32.50/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy | GMO | Cartridge | 2g | 2 g | $70 | $35/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy | Sour Tangie | Cartridge | 2g | 2 g | $70 | $35/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | The CLEAR Original Cartridge 2000mg | Strawberry Banana | 2 g | $72 | $36/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Buoyant Bob - Blue Dream Distillate Cartridge 1g | gram | $40 | $40/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Buoyant Bob Bob's Razzle Dazzle Distillate Cartridge 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Holiday H-Bar Nightcap Disposable 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Good Green Jack Herer Full Spectrum Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Good Green Couch Crasher Full Spectrum Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Canna Caviar Caviar Candy Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Good Green Donut Trip Full Spectrum Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $80 | $40/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | The CLEAR Original Cartridge 1000mg | Lobster Butter | gram | $44 | $44/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Boardwalk Lemonade | Disposable | 1g Vape Pens | gram | $45 | $45/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Dab Science Mango Trees Disposable 1g Vape Pens | gram | $45 | $45/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Dab Science Grape Gasoline Disposable 1g Vape Pens | gram | $45 | $45/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Drool Headband Live Resin Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $90 | $45/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Dr. Zodiak Nite Owl x Ghost Dual Chamber Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $90 | $45/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | RELOAD - 2g CLASSIC - Blackberry Kush | 2 g | $90 | $45/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | RELOAD - 2g CLASSIC - Green Crack | 2 g | $90 | $45/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | RELOAD - 2g CLASSIC - Mimosa | 2 g | $90 | $45/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | girl scout cookies | Disposable | 2g | 2 g | $90 | $45/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | RELOAD - 2g CLASSIC - Platinum Bubba | 2 g | $90 | $45/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Eureka Mango Haze Replacement Pod 2g Vape Pens | 2 g | $90 | $45/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Dr. Zodiak Razzle Dazzle x Lynwood Lemonade Dual Chamber Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $90 | $45/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | RELOAD - 2g CLASSIC - Lemonatti | 2 g | $90 | $45/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Caribbean Crush | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $90 | $45/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | BRIQ 2 Flavor Series Papayahuasca 2g | 2 g | $92 | $46/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Fernway Stonefruit PRO Traveler 2g Vape Pens | 2 g | $95 | $47.50/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Fernway Red Headed Stranger PRO Traveler 2g Vape Pens | 2 g | $95 | $47.50/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Alpine Strawberry | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $95 | $47.50/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Fernway Mandarin Orange Traveler 2g PRO Vape Pens | 2 g | $95 | $47.50/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Fernway Elderflower PRO Traveler 2g PRO Vape Pens | 2 g | $95 | $47.50/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | White Widow | Strain Collection | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $95 | $47.50/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Fernway Berry Haze Traveler 2g PRO Vape Pens | 2 g | $95 | $47.50/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Lemon Drop | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $50 | $50/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Blue Dream | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $50 | $50/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Sour Apple | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $50 | $50/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Dirty Taxi | Budder Cartridge | 1g | gram | $50 | $50/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Dab Science Sour Diesel Face Live Resin Disposable 1g Vape Pens | gram | $50 | $50/g | BluLight Cannabis Dispensary - Woodbury Heights Woodbury Heights · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |