Cheapest weed in Cuba, NM
130 Cuba menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every New Mexico city: cheapest weed in New Mexico
Cheapest flower in Cuba
See all flower prices →Cheapest right now: HCC Pre-Packed Flower Pineapple Donut 28g at HCC Herrera Cannabis Co. — $40 ($1.43 per gram) · 35 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HCC Pre-Packed Flower Pineapple Donut 28g Flower | each | $40 | $1.43/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | HCC Pre-Packed Flower Purple Starfruit 28g Flower | each | $40 | $1.43/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | HCC Pre-Packed Flower Tamarindo 28g Flower | each | $40 | $1.43/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Zips Premium Shake Sherbz 28g Flower | each | $40 | $1.43/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Zips Premium Shake Sour Diesel 28g Flower | each | $40 | $1.43/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | HCC Pre-Packed Flower Blueberry Afghani 28g Flower | each | $60 | $2.14/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | HCC Pre-Packed Flower Frosted Spritzer 28g Flower | each | $60 | $2.14/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Odd Fellow Pre-Packed Flower Gary Fuel 28g Flower | each | $100 | $3.57/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Cuba
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: 5 Pack Indica Cartridge Summer Sherbet, Pink Champayne, Blue Cheese, Purple Punch, Northern Lights at HCC Herrera Cannabis Co. — $33 ($6.60 per cartridge) · 42 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 Pack Indica Cartridge Summer Sherbet, Pink Champayne, Blue Cheese, Purple Punch, Northern Lights Vape Pens | each · 5-pack | $33 | $6.60/piece | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | HCC Disposable Watermelon Z 4g Vape Pens | each | $50 | $12.50/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | HCC Disposable Rainbow Beltz 4g Vape Pens | each | $50 | $12.50/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Happy Cartridge Strawberry Kiwi 1g Vape Pens | each | $15 | $15/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Happy Cartridge Bubba Peach 1g Vape Pens | each | $15 | $15/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Happy Cartridge Gummy Cluster 1g Vape Pens | each | $15 | $15/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Happy Cartridge Twizzlers 1g Vape Pens | each | $15 | $15/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Urb NM | Black Cherry Fizz | Cartridge | 2g Urb NM · Vape Pens | each | $30 | $15/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Cuba
See all edibles prices →Cheapest right now: Cheeba Chews | Caramel Taffy Chews | 1000mg | 20ct | 50mg/ea at HCC Herrera Cannabis Co. — $40 ($4 per 100mg of THC) · 14 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cheeba Chews | Caramel Taffy Chews | 1000mg | 20ct | 50mg/ea Cheeba Chews · Edibles | each · 20-pack · 1000mg THC | $40 | $4/100mg THC | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Herbal Edibles & Extracts Chill Pill Nightly 250mg Edibles | each · 250mg THC | $16 | $6.40/100mg THC | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | 2:1:1 THC:CBD:CBN Gummies | Passion Fruit | 200mg | 10pk | 20mg/ea Good Tide · Edibles | each · 10-pack · 200mg THC | $18 | $9/100mg THC | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Ganja Gummies - 100mg (Recreational) Edibles | each · 100mg THC | $16 | $16/100mg THC | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cheeba Chews | Caramel Trifecta CBG:CBD:THC Taffy | 100mg | 20ct | 5mg/ea Cheeba Chews · Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $16 | $16/100mg THC | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Blood Orange | 1:1 THC:CBC Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea WYLD · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $18 | $18/100mg THC | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Elderberry | 2:1 THC:CBN Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea WYLD · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $18 | $18/100mg THC | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | WYLD | Sour Tangerine Hybrid Enhanced Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea WYLD · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $18 | $18/100mg THC | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Cuba
See all concentrates prices →Cheapest right now: Animas Cannabis Concentrate Live Rosin Sans Suchi 1g at HCC Herrera Cannabis Co. — $35 ($35 per gram) · 5 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Animas Cannabis Concentrate Live Rosin Sans Suchi 1g Concentrates | each | $35 | $35/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Pineapple Pomegranate | Solventless | Rosin | 1g Concentrates | each | $35 | $35/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | gary split | Solventless | Rosin | 1g Concentrates | each | $35 | $35/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Strawguava | Solventless | Rosin | 1g Concentrates | each | $35 | $35/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Blue River Concentrate Sugar Black Maple 1g Concentrates | each | $50 | $50/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Cuba
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Animas Cannabis Sativa Pre-Rolls Apple Fritter 12 Pack at HCC Herrera Cannabis Co. — $30 ($2.50 per piece) · 19 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Animas Cannabis Sativa Pre-Rolls Apple Fritter 12 Pack Pre-rolls | each · 12-pack | $30 | $2.50/piece | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Animas Cannabis Hybrid Pre-Rolls Dosi Fighter 12 Pack Pre-rolls | each · 12-pack | $30 | $2.50/piece | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Animas Cannabis Indica Pre-Rolls Wedding Cake 12 Pack Pre-rolls | each · 12-pack | $30 | $2.50/piece | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Multipack Lazy Jayz Pre-Rolls Sour Diesel 10 Pack Pre-rolls | each · 10-pack | $30 | $3/piece | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Multipack Lazy Jayz Pre-Rolls Boof Sauce 10 Pack Pre-rolls | each · 10-pack | $30 | $3/piece | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Lava Leaf Organics Pre-Rolls French Toast 5 Pack (1G Each) Pre-rolls | each · 5-pack | $30 | $6/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Rainbow Guava | Joints | 1g Pre-rolls | each | $8 | $8/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Backpackboyz Pre-Roll Fruit Prezzure 1g Pre-rolls | each | $8 | $8/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Cuba
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Hippy Trout Slam Pack Infused Blueberry Headband 3 Pack at HCC Herrera Cannabis Co. — $20 ($6.67 per piece) · 14 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hippy Trout Slam Pack Infused Blueberry Headband 3 Pack Infused Pre-rolls | each · 3-pack | $20 | $6.67/piece | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Urb NM | Rainbow Belts | Infused Joints | 0.6g each | 5pk Urb NM · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $25 | $8.33/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Urb NM | Thin Mintz | Infused Joints | 0.6g each | 5pk Urb NM · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $25 | $8.33/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Urb NM | Apple Pie La Mode | Infused Joints | 0.6g each | 5pk Urb NM · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $25 | $8.33/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Urb NM | Cereal Milk | Infused Joints | 0.6g each | 5pk Urb NM · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $25 | $8.33/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Urb NM | Sour Blueberry | Infused Joints | 0.6g each | 5pk Urb NM · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $25 | $8.33/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Urb NM | Orange Creamsicle | Infused Joints | 0.6g each | 5pk Urb NM · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $25 | $8.33/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Hand Rolled Cuban Blunt by Ray Infused Pre-rolls | each | $25 | $25/piece | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Cuba flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Cuba →Discounted items across Cuba menus, newest first.
Best dispensaries in Cuba →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank concentrates (5 items at 1 store), drinks (1 items at 1 store) in Cuba — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed New Mexico dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.