| 1 | 5 Pack Indica Cartridge Summer Sherbet, Pink Champayne, Blue Cheese, Purple Punch, Northern Lights Vape Pens | each · 5-pack | $33 | $6.60/piece | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | HCC Disposable Watermelon Z 4g Vape Pens | each | $50 | $12.50/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | HCC Disposable Rainbow Beltz 4g Vape Pens | each | $50 | $12.50/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Happy Cartridge Strawberry Kiwi 1g Vape Pens | each | $15 | $15/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Happy Cartridge Bubba Peach 1g Vape Pens | each | $15 | $15/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Happy Cartridge Gummy Cluster 1g Vape Pens | each | $15 | $15/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Happy Cartridge Twizzlers 1g Vape Pens | each | $15 | $15/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Urb NM | Black Cherry Fizz | Cartridge | 2g | each | $30 | $15/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Disty Cartridge Grape 1g Vape Pens | each | $20 | $20/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Disty Cartridge Banana 1g Vape Pens | each | $20 | $20/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Dip N' Stix | Cured Resin Cartridge | 1g | each | $20 | $20/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Melon Breeze | Disposable | 1g Vape Pens | each | $20 | $20/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Blue Razz Rush | Disposable | 1g Vape Pens | each | $20 | $20/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Bonanza Cannabis Company Live Series Cartridge Durban Relief 1g Vape Pens | each | $20 | $20/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Bubble Gum | Disposable | 1g Vape Pens | each | $20 | $20/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Bonanza Cannabis Company Live Series Cartridge First Class Kush 1g Vape Pens | each | $20 | $20/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Fizzy Cherry Cola | Disposable | 1g Vape Pens | each | $20 | $20/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Cadillac Rainbow | Cured Resin Cartridge | 1g | each | $20 | $20/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Mango Diesel | 2G All In One Device | each | $40 | $20/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Tropical Kiwi | 2G All In One Device | each | $40 | $20/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Cantaloupe Dream | 2G All In One Device | each | $40 | $20/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Lime Sherbanger | 2G All In One Device | each | $40 | $20/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Kosmik Brands Liquid Diamond Disposable 2g Vape Pens | each | $40 | $20/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Kosmik Brands Disposable Liquid Diamond Cherry Bomb 2g Vape Pens | each | $40 | $20/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Zia Fresca | NM Exclusive | 2G All In One Device | each | $40 | $20/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Pink Lemon Haze | 2G All In One Device | each | $40 | $20/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Elevated | Super Lemon Haze | Distillate Disposable | 2g | each | $40 | $20/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | banana og gogi | Disposable | 2g Vape Pens | each | $40 | $20/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Elevated | Pineapple Express | Distillate Disposable | 2g | each | $40 | $20/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Strawberry Cough | 2G All In One Device | each | $40 | $20/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Watermelon Kush | 2G All In One Device | each | $40 | $20/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Cookies | Blue Raz | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $25 | $25/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Cookies | Blackberry Caviar | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $25 | $25/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Guava | Live Resin Cartridge | 1g | each | $30 | $30/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Atlas Disposable Live Resin Planet of The Grapes 1g Vape Pens | each | $30 | $30/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Atlas Disposable Live Resin Checkmate 1g Vape Pens | each | $30 | $30/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Elevated | Gushers | Distillate Disposable | 1g | each | $30 | $30/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Elevated | Green Crack | Distillate Disposable | 1g | each | $30 | $30/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Rainbow Sherbet | Live Resin Cartridge | 1g | each | $30 | $30/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Bloom Rosin Surf Garlic Cake .5g Vape Pens | each | $35 | $70/g | HCC Herrera Cannabis Co. Cuba · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |