Cheapest weed in Deming, NM
1,340 Deming menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every New Mexico city: cheapest weed in New Mexico
Cheapest flower in Deming
See all flower prices →Cheapest right now: P37 | OG Zest | Shake at Ultra Health Dispensary Deming — $19 ($1.36 per gram) · 204 comparable items at 4 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | P37 | OG Zest | Shake P37 · Flower | half ounce | $19 | $1.36/g | Ultra Health Dispensary Deming Deming · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | P37 | OG Zest | Shake P37 · Flower | half ounce | $19 | $1.36/g | Canna Company- Deming Dispensary Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | P37 | Prism Oz | Shake 14g Flower | each | $19 | $1.36/g | Canna Company- Deming Dispensary Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | P37 | OG Zest | Shake P37 · Flower | half ounce | $19 | $1.36/g | Deming Cannabis Company Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | P37 | Prism Oz | Shake 14g Flower | each | $19 | $1.36/g | Deming Cannabis Company Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | P37 | Prism Oz | Shake 14g Flower | each | $19 | $1.36/g | Flavors Dispensary Deming Deming · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | P37 | OG Zest | Shake P37 · Flower | half ounce | $19 | $1.36/g | Flavors Dispensary Deming Deming · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | P37 | Prism Oz | Shake 14g Flower | each | $19 | $1.36/g | Ultra Health Dispensary Deming Deming · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Deming
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Elevated | Peaches & Dreams | Distillate Disposable | 2g at Flavors Dispensary Deming — $25 ($12.50 per gram) · 544 comparable items at 4 stores
Cheapest edibles in Deming
See all edibles prices →Cheapest right now: Elevated | Distillate Milk Chocolate | 500mg | 10ct | 50mg/ea at Deming Cannabis Company — $13 ($2.60 per 100mg of THC) · 112 comparable items at 4 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Elevated | Distillate Milk Chocolate | 500mg | 10ct | 50mg/ea Elevated Labs · Edibles | each · 10-pack · 500mg THC | $13 | $2.60/100mg THC | Deming Cannabis Company Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Elevated | Distillate Milk Chocolate | 500mg | 10ct | 50mg/ea Elevated Labs · Edibles | each · 10-pack · 500mg THC | $13 | $2.60/100mg THC | Flavors Dispensary Deming Deming · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Elevated | Distillate Milk Chocolate | 500mg | 10ct | 50mg/ea Elevated Labs · Edibles | each · 10-pack · 500mg THC | $13 | $2.60/100mg THC | Ultra Health Dispensary Deming Deming · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Elevated | Distillate Milk Chocolate | 500mg | 10ct | 50mg/ea Elevated Labs · Edibles | each · 10-pack · 500mg THC | $13 | $2.60/100mg THC | Canna Company- Deming Dispensary Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | WYLD | Marionberry Indica Enhanced Gummies | 1000mg | 20ct | 50mg/ea WYLD · Edibles | each · 20-pack · 1000mg THC | $35 | $3.50/100mg THC | Flavors Dispensary Deming Deming · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | WYLD | Raspberry Sativa Enhanced Gummies | 1000mg | 20ct | 50mg/ea WYLD · Edibles | each · 20-pack · 1000mg THC | $35 | $3.50/100mg THC | Deming Cannabis Company Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Pear 1:1 CBG + Hybrid Enhanced Gummies | 1000mg | 20ct | 50mg/ea WYLD · Edibles | each · 20-pack · 1000mg THC | $35 | $3.50/100mg THC | Flavors Dispensary Deming Deming · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | WYLD | Raspberry Sativa Enhanced Gummies | 1000mg | 20ct | 50mg/ea WYLD · Edibles | each · 20-pack · 1000mg THC | $35 | $3.50/100mg THC | Canna Company- Deming Dispensary Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Deming
See all concentrates prices →Cheapest right now: Herbal Edibles | Sticky Glue | Cured Badder 1g at Flavors Dispensary Deming — $15 ($15 per gram) · 120 comparable items at 4 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Herbal Edibles | Sticky Glue | Cured Badder 1g Concentrates | each | $15 | $15/g | Flavors Dispensary Deming Deming · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Herbal Edibles | Sticky Glue | Cured Badder 1g Concentrates | each | $15 | $15/g | Canna Company- Deming Dispensary Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Herbal Edibles | Sticky Glue | Cured Badder 1g Concentrates | each | $15 | $15/g | Ultra Health Dispensary Deming Deming · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Herbal Edibles | Sticky Glue | Cured Badder 1g Concentrates | each | $15 | $15/g | Deming Cannabis Company Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | P37 | Sacred Sour | Kief | 1g P37 · Concentrates | each | $20 | $20/g | Flavors Dispensary Deming Deming · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | HC | Jelly Roll | Live Sugar 1g Dab Concentrates | each | $20 | $20/g | Flavors Dispensary Deming Deming · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | P37 | Sacred Sour | Kief | 1g P37 · Concentrates | each | $20 | $20/g | Deming Cannabis Company Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | HC | Jelly Roll | Live Sugar 1g Dab Concentrates | each | $20 | $20/g | Ultra Health Dispensary Deming Deming · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Deming
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: P37 | Laughing Gas | Bronze Joint | 1g at Canna Company- Deming Dispensary — $4 ($4 per gram) · 240 comparable items at 4 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | P37 | Laughing Gas | Bronze Joint | 1g P37 · Pre-rolls | each | $4 | $4/g | Canna Company- Deming Dispensary Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | P37 | CBD Green Crack | Bronze Joint | 1g P37 · Pre-rolls | each | $4 | $4/g | Flavors Dispensary Deming Deming · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | P37 | CBD Green Crack | Bronze Joint | 1g P37 · Pre-rolls | each | $4 | $4/g | Deming Cannabis Company Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | P37 | CBD Green Crack | Bronze Joint | 1g P37 · Pre-rolls | each | $4 | $4/g | Canna Company- Deming Dispensary Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | P37 | Laughing Gas | Bronze Joint | 1g P37 · Pre-rolls | each | $4 | $4/g | Deming Cannabis Company Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | P37 | Laughing Gas | Bronze Joint | 1g P37 · Pre-rolls | each | $4 | $4/g | Flavors Dispensary Deming Deming · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | P37 | CBD Green Crack | Bronze Joint | 1g P37 · Pre-rolls | each | $4 | $4/g | Ultra Health Dispensary Deming Deming · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | P37 | Laughing Gas | Bronze Joint | 1g P37 · Pre-rolls | each | $4 | $4/g | Ultra Health Dispensary Deming Deming · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Deming
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: INFUSED - PhD 1.5g Pre-Roll - Bored Banana (I) at Canna Company- Deming Dispensary — $10 ($6.67 per gram) · 120 comparable items at 4 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | INFUSED - PhD 1.5g Pre-Roll - Bored Banana (I) Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Canna Company- Deming Dispensary Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | PhD Infused 1.5G Pre-Roll - Tigers Blood (I) Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Deming Cannabis Company Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | PhD Infused 1.5G Pre-Roll - Tigers Blood (I) Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Canna Company- Deming Dispensary Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | INFUSED - PhD 1.5g Pre-Roll - Blueberry Banana Pancakez(I) Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Ultra Health Dispensary Deming Deming · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | INFUSED - PhD 1.5g Pre-Roll - Bored Banana (I) Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Ultra Health Dispensary Deming Deming · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | INFUSED - PhD 1.5g Pre-Roll - Caribbean Breeze (I) Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Ultra Health Dispensary Deming Deming · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | INFUSED - PhD 1.5g Pre-Roll - Gruntz (H) Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Ultra Health Dispensary Deming Deming · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | INFUSED - PhD 1.5g Pre-Roll - Blueberry Banana Pancakez(I) Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Flavors Dispensary Deming Deming · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Deming flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Deming →Discounted items across Deming menus, newest first.
Best dispensaries in Deming →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed New Mexico dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.