| 1 | INFUSED - PhD 1.5g Pre-Roll - Bored Banana (I) Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Canna Company- Deming Dispensary Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | PhD Infused 1.5G Pre-Roll - Tigers Blood (I) Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Deming Cannabis Company Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | PhD Infused 1.5G Pre-Roll - Tigers Blood (I) Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Canna Company- Deming Dispensary Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | INFUSED - PhD 1.5g Pre-Roll - Blueberry Banana Pancakez(I) Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Ultra Health Dispensary Deming Deming · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | INFUSED - PhD 1.5g Pre-Roll - Bored Banana (I) Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Ultra Health Dispensary Deming Deming · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | INFUSED - PhD 1.5g Pre-Roll - Caribbean Breeze (I) Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Ultra Health Dispensary Deming Deming · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | INFUSED - PhD 1.5g Pre-Roll - Gruntz (H) Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Ultra Health Dispensary Deming Deming · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | INFUSED - PhD 1.5g Pre-Roll - Blueberry Banana Pancakez(I) Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Flavors Dispensary Deming Deming · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | INFUSED - PhD 1.5g Pre-Roll - Wedding Punch (H) Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Ultra Health Dispensary Deming Deming · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | INFUSED - PhD 1.5g Pre-Roll - Bored Banana (I) Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Flavors Dispensary Deming Deming · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | INFUSED - PhD 1.5g Pre-Roll - Wedding Punch (H) Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Deming Cannabis Company Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | INFUSED - PhD 1.5g Pre-Roll - Gruntz (H) Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Deming Cannabis Company Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | INFUSED - PhD 1.5g Pre-Roll - Caribbean Breeze (I) Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Deming Cannabis Company Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | INFUSED - PhD 1.5g Pre-Roll - Bored Banana (I) Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Deming Cannabis Company Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | INFUSED - PhD 1.5g Pre-Roll - Blueberry Banana Pancakez(I) Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Deming Cannabis Company Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | INFUSED - PhD 1.5g Pre-Roll - Caribbean Breeze (I) Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Flavors Dispensary Deming Deming · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | INFUSED - PhD 1.5g Pre-Roll - Gruntz (H) Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Flavors Dispensary Deming Deming · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | INFUSED - PhD 1.5g Pre-Roll - Blueberry Banana Pancakez(I) Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Canna Company- Deming Dispensary Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | INFUSED - PhD 1.5g Pre-Roll - Caribbean Breeze (I) Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Canna Company- Deming Dispensary Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | INFUSED - PhD 1.5g Pre-Roll - Gruntz (H) Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Canna Company- Deming Dispensary Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | INFUSED - PhD 1.5g Pre-Roll - Wedding Punch (H) Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Canna Company- Deming Dispensary Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | INFUSED - PhD 1.5g Pre-Roll - Wedding Punch (H) Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Flavors Dispensary Deming Deming · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | PhD Infused 1.5G Pre-Roll - Tigers Blood (I) Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Flavors Dispensary Deming Deming · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | PhD Infused 1.5G Pre-Roll - Tigers Blood (I) Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Ultra Health Dispensary Deming Deming · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | P37 | Frosted Fuel | Joints | 0.5g each | 7pk | each · 7-pack | $28 | $8/g | Flavors Dispensary Deming Deming · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | P37 | Frosted Fuel | Joints | 0.5g each | 7pk | each · 7-pack | $28 | $8/g | Canna Company- Deming Dispensary Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | P37 | Frosted Fuel | Joints | 0.5g each | 7pk | each · 7-pack | $28 | $8/g | Deming Cannabis Company Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | P37 | Frosted Fuel | Joints | 0.5g each | 7pk P37 · Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $28 | $8/g | Ultra Health Dispensary Deming Deming · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Homiez | 505 Jealousy | Infused Preroll Infused Pre-rolls | each | $10 | $10/piece | Flavors Dispensary Deming Deming · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | P37 | Banana Clips | Full Spectrum Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | each | $10 | $10/piece | Canna Company- Deming Dispensary Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Homiez | Pink Rozay | Infused Preroll Infused Pre-rolls | each | $10 | $10/piece | Ultra Health Dispensary Deming Deming · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | P37 | Tiki Rain | Rosin Infused Joint | 1g | each | $10 | $10/g | Flavors Dispensary Deming Deming · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | P37 | Face on Fire #9 | Rosin Infused Joint | 1g Infused Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Canna Company- Deming Dispensary Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Homiez | Zlato | Infused Preroll Infused Pre-rolls | each | $10 | $10/piece | Flavors Dispensary Deming Deming · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Homiez | Blueberry Cookies | Infused Preroll Infused Pre-rolls | each | $10 | $10/piece | Ultra Health Dispensary Deming Deming · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | P37 | Tiki Rain | Rosin Infused Joint | 1g | each | $10 | $10/g | Deming Cannabis Company Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | P37 | Bubblegum Marker | Full Spectrum Infused Joint | 1g P37 · Infused Pre-rolls | each | $10 | $10/g | Ultra Health Dispensary Deming Deming · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Homiez | Pink Rozay | Infused Preroll Infused Pre-rolls | each | $10 | $10/piece | Deming Cannabis Company Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | P37 | Bubblegum Marker | Full Spectrum Infused Joint | 1g | each | $10 | $10/g | Canna Company- Deming Dispensary Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Homiez | 505 Jealousy | Infused Preroll Infused Pre-rolls | each | $10 | $10/piece | Canna Company- Deming Dispensary Deming · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |