| 1 | snozzeberries | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $1 | $1/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Blackberry Moon Rocks | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $4.20 | $4.20/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | HeadSpace | Animal Face | 1g Infused Pre-roll (Sativa) Infused Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Fresas Con Crema | Infused Minis | 0.5g | 5pk Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $30 | $7.50/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Paletas | Sandia | .5g Infused Pre-roll 5-pack (Hybrid) Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $30 | $7.50/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Limon | Infused Minis | 0.5g | 5pk Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $30 | $7.50/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Wedding Cake | Infused Joints | 1gSublime · Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Grape Ape | Infused Joints | 1gSublime · Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | pineapple yum yum | Infused Joints | 1gSublime · Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | GDP | Infused Joints | 1gSublime · Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Rosin Dogz | Jack Herrer | 1g Kaviar Infused Pre-roll (Hybrid) Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Blue Dream | Infused Joints | 1gSublime · Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Diamond Dogz | Apple Rush | 1g Pre-roll Diamond Infused (Hybrid) Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Unicorn Piss | Infused Joints | 1gSublime · Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Lime Sorbet | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Cherry Pie | Infused Joints | 1gSublime · Infused Pre-rolls | gram | $12 | $12/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Chingon OG | Infused Minis | 0.5g | 5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $30 | $12/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | HeadSpace | King's Kush | 1g Rosin Infused Pre-roll (Indica) Infused Pre-rolls | gram | $14 | $14/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | HeadSpace | Pineapple Express | 1g Rosin Infused Pre-roll (Sativa) Infused Pre-rolls | gram | $14 | $14/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | HeadSpace | Blue Dream | 1g Rosin Infused Pre-roll (Sativa) Infused Pre-rolls | gram | $14 | $14/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | HeadSpace | Electric Green Crack | 1g Rosin Infused Pre-roll (Sativa) Infused Pre-rolls | gram | $14 | $14/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Slap & Tickle | Infused Joints | 1.05g Infused Pre-rolls | 1.05 g | $30 | $28.57/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | HeadSpace | Brain Freeze X Orange Creamsicle | 1g Live Hash Hole (Hybrid) Infused Pre-rolls | 1.05 g | $30 | $28.57/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Tropicana Cherry x Slur Mintz | Infused Joints | 1.05g Infused Pre-rolls | 1.05 g | $30 | $28.57/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Super Book Obama Runtz X Citra Nova Ice Cream | Infused Joints | 1.05g Infused Pre-rolls | 1.05 g | $30 | $28.57/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Moon Bow X Sour Diesel | Infused Joints | 1.05g Infused Pre-rolls | 1.05 g | $30 | $28.57/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | HeadSpace | Hi Chew X Dosidos | 1g Live Hash Hole (Hybrid) Infused Pre-rolls | 1.05 g | $30 | $28.57/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | HeadSpace | Blue Dream X Cap Junky | 1g Live Hash Resin Hash Hole (Hybrid) Infused Pre-rolls | gram | $30 | $30/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | HeadSpace | Purple Pebbles X KY Jealous | 1g Live Resin Hash Hole (Hybrid) Infused Pre-rolls | gram | $30 | $30/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | HeadSpace | Pineapple Express X Funky Chile | 1g Live Resin Hash Hole (Hybrid) Infused Pre-rolls | gram | $30 | $30/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |