| 1 | Potato Road | Zoap | 1-Gram Pre-Roll Pre-rolls | gram | $1 | $1/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Potato Road | Walter White Widow | Hybrid ***PRE-ROLL*** Pre-rolls | gram | $1 | $1/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Potato Road | Sour Nerdz | Sativa ***PRE-ROLL** Pre-rolls | gram | $1 | $1/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Potato Road | Blueberry Pound Cake | 1g Pre-roll Pre-rolls | gram | $2 | $2/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Galactic Glue | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $2 | $2/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | High Supply | Old Man Grimstone | (Hybrid) 1g Pre-roll Pre-rolls | gram | $2 | $2/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Grape Gas | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $2 | $2/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Animas Cannabis | Kush Mints | 12pk 1-gram Pre-roll (Hybrid) Pre-rolls | 12 g · 12-pack | $30 | $2.50/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Animas Cannabis | Blue Zushi | 12pk 1-gram Pre-roll (Hybrid) Pre-rolls | 12 g · 12-pack | $30 | $2.50/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Animas Cannabis | Ice Cream Cake | 12pk 1g Pre-roll (Hybrid) Pre-rolls | 12 g · 12-pack | $30 | $2.50/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Platinum Kush Breath | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $4.20 | $4.20/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | High Supply | Dulce De Leche | .5g 2-pack Pre-rolls (Hybrid) Pre-rolls | gram · 2-pack | $4.20 | $4.20/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Blueberry Headband | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $4.20 | $4.20/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Blue Zushi | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $4.20 | $4.20/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Caked Up Cherries | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $4.20 | $4.20/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | High Supply | Gusher X Maitai #2 | .5g 2-pack Pre-roll (Hybrid) Pre-rolls | gram · 2-pack | $4.20 | $4.20/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Sour Diesel | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $4.20 | $4.20/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Aye Papi | Joint | 1g | gram | $4.20 | $4.20/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | High Supply | Green Crack | .5g 2-pack Pre-roll (Sativa) Pre-rolls | gram · 2-pack | $4.20 | $4.20/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Kush Mints | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $4.20 | $4.20/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Apple Fritter | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $4.20 | $4.20/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Ice Cream Cake | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $4.20 | $4.20/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | High Supply | Dubai Chocolate | .5g 2-pack Pre-Rolls (Hybrid) Pre-rolls | gram · 2-pack | $4.20 | $4.20/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Pineapple Pomegranate | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $4.20 | $4.20/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Platinum Dolato | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $4.20 | $4.20/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | High Supply | Pineapple Cherrysicle | .5g 2-pack Pre-roll (Hybrid) Pre-rolls | 1.1 g · 2-pack | $6 | $5.45/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | High Noon | Blueberry Motor Oil | .5g Pre-roll 2-pack (Hybrid) Pre-rolls | gram · 2-pack | $6 | $6/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | High Supply | Glitter Bomb | .5g 2-pack Pre-Roll (Hybrid) Pre-rolls | gram · 2-pack | $6 | $6/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | High Supply | Tropical Infusion | .5g 2-pack Pre-roll Pre-rolls | gram · 2-pack | $6 | $6/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | High Supply | Zkittles Pie | .5g 2-pack Pre-roll (Hybrid) Pre-rolls | gram · 2-pack | $6 | $6/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | High Supply |Biscotti Pie | .5g 2-pack Pre-roll Pre-rolls | gram · 2-pack | $6 | $6/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | High Supply | Cap Junky | .5g 2-pack Pre-roll (Hybrid) Pre-rolls | gram · 2-pack | $6 | $6/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | High Supply | Buckeroo | .5g 2-pack Pre-roll (Hybrid) Pre-rolls | gram · 2-pack | $6 | $6/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | High Noon | Irish Cream | .5g Pre-roll 2-pack (Hybrid) Pre-rolls | gram · 2-pack | $6 | $6/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Rainbow Guava #5 | Minis | 0.5g | 2pk | gram · 2-pack | $6 | $6/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | High Supply | Island Blendz | .5g 2-pack Pre-rolls (Sativa) Pre-rolls | gram · 2-pack | $6 | $6/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | High Supply | Blueberry Motor Oil | 1.5g Ceramic Tip Pre-roll (Hybrid) Pre-rolls | 1.5 g | $12 | $8/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | acapulco gold | Joints | 1g | gram | $12 | $12/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Blueberry Haze | Joints | 1g | gram | $12 | $12/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | HeadSpace | Mazapan | .5g Spiral Tokee Pre-roll (Sativa) Pre-rolls | 1/2 g | $8 | $16/g | High Supply Cannabis Dispensary Portales · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |