| 1 | Vana | Trim Preroll | 5 Pk | 1g Pinnacle Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $11 | $2.20/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Vana | Trim Preroll | 5 Pk | 1g White Rainbow Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $11 | $2.20/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Vana | Trim Preroll | 5 Pk | 1g Rose Gold Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $11 | $2.20/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Vana | Clementine | PreRoll | 5pk Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $15 | $3/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Vana | White Hot Guava Trim PreRoll | 5pk Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $15 | $3/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Vana | White Runtz Trim PreRoll | 5pk Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $15 | $3/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Vana | Apple Fritter Trim PreRoll | 5pk Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $15 | $3/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Vana | Flambecita Trim PreRoll | 5pk Pre-rolls | 5 g · 5-pack | $15 | $3/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Vana | Slap & Tickle PreRoll | Single Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Vana | Apple Fritter PreRoll | single Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Vana | Clementine PreRoll | single Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Vana | Dixon Cider PreRoll | Single Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Vana | Gelato PreRoll | Single Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Vana | Green Crack PreRoll | Single Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Vana | Jack Herer PreRoll | single Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Vana | Lemon Citron PreRoll | Single Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Vana | Permanent Marker PreRoll | Single Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Vana | Platinum Kush PreRoll | Single Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Vana | Van Helsing PreRoll | Single Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Vana | White Hot Guava | Single Pre-rolls | gram | $4 | $4/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Strongberry | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Cure Injoy | Prisms | 1.5g | Berry Electric Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Cure Injoy | Prisms | 1.5g | Twisted Tangerine Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Cure Injoy | Prisms | 1.5g | Guavalicious Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Cure Injoy | Prisms | 1.5g | Grape Escape Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |