| 1 | Zia | 1g Cart | Diamond | Snozzberry Vape Pens | gram | $8.50 | $8.50/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Zia | 1g Cart | Diamond | Hippie Crasher Vape Pens | gram | $8.50 | $8.50/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | permanent marker | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $21.33 | $10.66/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | jealousy | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $21.33 | $10.66/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Unicorn Myst | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $21.33 | $10.66/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Mystic | 2g Cart | Berry Cheesecake Vape Pens | 2 g | $21.33 | $10.66/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Mystic | 2g Cart | Strawberry Cough Vape Pens | 2 g | $21.33 | $10.66/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Mystic Mango | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $21.33 | $10.66/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Mystic | 2g Cart | Tropicana Cookies Vape Pens | 2 g | $21.33 | $10.66/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | White Runtz | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $21.33 | $10.66/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | grape ape | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $21.33 | $10.66/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | hella jelly | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $21.33 | $10.66/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | maui wowie | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $21.33 | $10.66/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Peaches & Cream | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $21.33 | $10.66/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Vana | 1g Cart | Durban Poison | Sativa Vape Pens | gram | $12 | $12/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Raspberry Bliss - 1 Gram Cartridge | gram | $12 | $12/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Lunar Lychee - 1 Gram Cartridge | gram | $12 | $12/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Killer Kiwi - 1 Gram Cartridge | gram | $12 | $12/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Green Crack - 1 Gram Cartridge | gram | $12 | $12/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Glazed & Dazed - 1 Gram Cartridge | gram | $12 | $12/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Durban Poison - 1 Gram Cartridge | gram | $12 | $12/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Vana | 1g Cart | Galactic Grape Vape Pens | gram | $12 | $12/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Juice Vape | 2g Cart | Blueberry Vape Pens | 2 g | $25 | $12.50/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $25 | $12.50/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Honeydew Cucumber | Cartridge | 2g Vape Pens | 2 g | $25 | $12.50/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Alaskan TF | Disposable | 1g | 2 g | $26 | $13/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Drool | 1g Diamond Disposable | ATF Vape Pens | 2 g | $26 | $13/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | watermelon mojito z | Disposable | 1g | 2 g | $26 | $13/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | loe gas | Disposable | 1g | 2 g | $26 | $13/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Mystic | 2g Disposable | Grape Ape | Indica Vape Pens | 2 g | $28 | $14/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Mystic | 2g Disposable | Super Boof Vape Pens | 2 g | $28 | $14/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Mystic | 2g Disposable | Peaches & Cream Vape Pens | 2 g | $28 | $14/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Mystic | 2g Disposable | Mystic Mango | Indica Vape Pens | 2 g | $28 | $14/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Mystic | 2g Disposable | Live Resin | White Runtz Vape Pens | 2 g | $28 | $14/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Purple Voodoo - 2 Gram Disposable | 2 g | $30 | $15/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Glazed & Dazed - 2 Gram Disposable | 2 g | $30 | $15/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Vana | 2g Disposable | Coco Caviar Vape Pens | 2 g | $30 | $15/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | All Ways Aeroponics | 1g Cart | Acapulco Gold Vape Pens | gram | $18 | $18/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | All Ways Aeroponics | 1g Cart | White Grape Vape Pens | gram | $18 | $18/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | All Ways Aeroponics | 1g Cart | Key Lime Pie Vape Pens | gram | $18 | $18/g | Vana Society Cannabis Dispensary Texico Texico · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |