Cheapest concentrates in Tucumcari, NM
Cheapest right now: LoHco- 14g-BHO Live Resin - Bezinga (I) at Dank Of The West — $150 ($10.71 per gram)
50 comparable concentrates listings at 2 Tucumcari dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare concentrates prices across every New Mexico city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | LoHco- 14g-BHO Live Resin - Bezinga (I) Concentrates | each | $150 | $10.71/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | LoHco- 14g-BHO Live Resin - Dosido (I) Concentrates | each | $150 | $10.71/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | LoHco- 14g-BHO Live Resin - Checkmate (H) Concentrates | each | $150 | $10.71/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | LoHco- 14g-BHO Live Resin - Merrakesh (H) Concentrates | each | $150 | $10.71/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | LoHco- 14g-BHO Live Resin - Apple Fritter (H) Concentrates | each | $150 | $10.71/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Lemon Cherry Gelato Concentrates | gram | $12 | $12/g | Buds 'n More Dispensary - Tucumcari Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Jack Herer Concentrates | gram | $12 | $12/g | Buds 'n More Dispensary - Tucumcari Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | LoHco-1G-BHO Live Resin - Dosido (I) Concentrates | each | $12.50 | $12.50/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | LoHco- 1g-BHO Live Resin - Merrakesh (H) Concentrates | each | $12.50 | $12.50/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Orange 76 1g Concentrates | each | $12.50 | $12.50/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | LoHco- 1g-BHO Live Resin - Bezinga (I) Concentrates | each | $12.50 | $12.50/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Ascension Iced Sangria 1g Sugar Concentrates | each | $12.50 | $12.50/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | 1g Elephant Tranquilizer Concentrates | each | $12.50 | $12.50/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Ghost OG 1g Concentrates | each | $12.50 | $12.50/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | LoHco- 1g-BHO Live Resin - Checkmate (H) Concentrates | each | $12.50 | $12.50/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Cakemera (S) 1g UD - Cured Resin Sugar Concentrates | each | $15 | $15/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Honeycomb Pave (H) 1g UD - Cured Resin Sugar Concentrates | each | $15 | $15/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Gelonade (H) - 1g UD - Cured Resin Crumble Concentrates | each | $15 | $15/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Garlic Breath (I) 1g UD - Cured Resin Sugar Concentrates | each | $15 | $15/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Super Zoldier (S) 1g UD - Cured Resin Badder Concentrates | each | $15 | $15/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Franks Runtz (H) - 1g UD - Cured Resin Sugar Concentrates | each | $15 | $15/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Permanent Stomper (I) - 1g UD - Cured Resin Crumble Concentrates | each | $15 | $15/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Permian Diesel (S) 1g UD - Cured Resin Sugar Concentrates | each | $15 | $15/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Platinum Gorilla (I) - 1g UD - Cured Resin Badder Concentrates | each | $15 | $15/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Purple Urkle (I) - 1g UD - Cured Resin Sugar Concentrates | each | $15 | $15/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Blueberry Glue (H) - 1g UD - Cured Resin Crumble Concentrates | each | $15 | $15/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Cheese (S) 1g UD - Cured Resin Badder Concentrates | each | $15 | $15/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | CG58 MoonRock 1G Concentrates | each | $20 | $20/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Good Day Kush Moon Rock 1G Concentrates | each | $20 | $20/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Fryday Kush Moon Rock 1G Concentrates | each | $20 | $20/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Super Boof Moon Rock 1.2g Concentrates | each | $25 | $20.83/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Rosin - Lemon Horchata 2g Jar Concentrates | each | $50 | $25/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Rosin - Lemon Papaya Banana 2g Jars Concentrates | each | $50 | $25/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Rosin - Peach Smoothie 2g Jar Concentrates | each | $50 | $25/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Rosin - Honey Icing Rosin 2g Jars Concentrates | each | $50 | $25/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Rosin - Lemon Zprite 2g Jars Concentrates | each | $50 | $25/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Bananaconda | Solvent | 1g Concentrates | gram | $28 | $28/g | Buds 'n More Dispensary - Tucumcari Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Sour Diesel x Kush Mintz Concentrates | gram | $28 | $28/g | Buds 'n More Dispensary - Tucumcari Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Juicy Joints - 1g Black Diamonds - 1.00 gram Concentrates | each | $30 | $30/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Juicy Joints - 1g Diamonds Amethyst Concentrates | each | $30 | $30/g | Dank Of The West Tucumcari · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Tucumcari concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Tucumcari price: $15 per gram (middle of $11.87–$30). That works out to about $52.50 an eighth.
- 89.3% of priced concentrates listings in Tucumcari publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Tucumcari price data: cheapest weed in Tucumcari, cheap ounces, Tucumcari flower price index, Tucumcari deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New Mexico dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.