Cheapest weed in Astoria, NY
493 Astoria menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 2, 2026
↑ Compare every New York city: cheapest weed in New York
Cheapest flower in Astoria
See all flower prices →Cheapest right now: Tangie - 28G at Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY — $125.66 ($4.49 per gram) · 266 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tangie - 28G Flower | ounce | $125.66 | $4.49/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | GMO - 28G Flower | ounce | $125.66 | $4.49/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Headband - 28G Flower | ounce | $125.66 | $4.49/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cinderella 99 - 28G Flower | ounce | $125.66 | $4.49/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Gastropop - 28G Flower | ounce | $130.09 | $4.65/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Slurricane - 28G Flower | ounce | $130.09 | $4.65/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Durban Cindy | Flower | 70g Find · Flower | 70 g | $333 | $4.76/g | Cannavita Dispensary Astoria · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Platinum Reserve I Juicy Fruit | Sun Powered I Big Buds | 28g Platinum Reserve · Flower | ounce | $150 | $5.36/g | Cannavita Dispensary Astoria · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Astoria
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Pro Pen 510 Variable - Assorted Colors at Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY — $13.78 ($13.78 per cartridge) · 227 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pro Pen 510 Variable - Assorted Colors Vape Pens | each | $13.78 | $13.78/piece | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Hashtag Honey | Blue Lobster | Cartridge | 1g Hashtag Honey · Vape Pens | gram | $24.07$30.0920% off | $24.07/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Hashtag Honey | Melon Baller | Cartridge | 1g Hashtag Honey · Vape Pens | gram | $24.07$30.0920% off | $24.07/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Skywalker OG Pods - 2pk Vape Pens | 2 g · 2-pack | $48.14$60.1820% off | $24.07/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | King Louis XIII Pods - 2pk Vape Pens | 2 g · 2-pack | $48.14$60.1820% off | $24.07/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Watermelon Z Pods - 2pk Vape Pens | 2 g · 2-pack | $48.14$60.1820% off | $24.07/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | NY Diesel Pods - 2pk Vape Pens | 2 g · 2-pack | $48.14$60.1820% off | $24.07/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Load & Lock Disposable Dab Pen Vape Pens | each | $25.72 | $25.72/piece | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Astoria flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Astoria →Discounted items across Astoria menus, newest first.
Best dispensaries in Astoria →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.