| 1 | Pro Pen 510 Variable - Assorted Colors Vape Pens | each | $13.78 | $13.78/piece | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Hashtag Honey | Blue Lobster | Cartridge | 1g | gram | $24.07$30.0920% off | $24.07/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Hashtag Honey | Melon Baller | Cartridge | 1g | gram | $24.07$30.0920% off | $24.07/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Skywalker OG Pods - 2pk Vape Pens | 2 g · 2-pack | $48.14$60.1820% off | $24.07/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | King Louis XIII Pods - 2pk Vape Pens | 2 g · 2-pack | $48.14$60.1820% off | $24.07/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Watermelon Z Pods - 2pk Vape Pens | 2 g · 2-pack | $48.14$60.1820% off | $24.07/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | NY Diesel Pods - 2pk Vape Pens | 2 g · 2-pack | $48.14$60.1820% off | $24.07/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Load & Lock Disposable Dab Pen Vape Pens | each | $25.72 | $25.72/piece | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Strawberry Striker | TWISTED Jefé Plus Disposable | 2g | 2 g | $52.39$65.4920% off | $26.20/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Hashtag Honey | Harlem Haze | Disposable | 2g | 2 g | $56.64$70.8020% off | $28.32/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Hashtag Honey | Strawberry Diesel | Disposable | 2g | 2 g | $56.64$70.8020% off | $28.32/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Hashtag Honey | Northern Lights | Disposable | 2g | 2 g | $56.64$70.8020% off | $28.32/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Hashtag Honey | NYC Diesel | Disposable | 2g | 2 g | $56.64$70.8020% off | $28.32/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Hashtag Honey | Super Lemon Haze | Disposable | 2g | 2 g | $56.64$70.8020% off | $28.32/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Hashtag Honey | Grape Ape | Disposable | 2g | 2 g | $56.64$70.8020% off | $28.32/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | NEW YORK HONEY | 1G | 510 CARTRIDGE | BLUE DREAM | gram | $30.09 | $30.09/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Berry Bellini Cart - 1G Vape Pens | gram | $30.09 | $30.09/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | NEW YORK HONEY | 1G | 510 CART | GOLDEN TICKET | gram | $30.09 | $30.09/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Mimosa | 510 Cartridge | 1g | gram | $30.09 | $30.09/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | NEW YORK HONEY | 1G | 510 CARTRIDGE | ICE CREAM CAKE | gram | $30.09 | $30.09/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | NEW YORK HONEY | 1G | 510 CARTRIDGE | BARRY WHITE | gram | $30.09 | $30.09/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Hardcore OG Pod - 1G Vape Pens | gram | $32.57$40.7120% off | $32.57/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Hashtag Honey | Strawberry Diesel | Disposable | 1g | gram | $32.57$40.7120% off | $32.57/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Vape Cartridge - ORANGE SUNSET 1G Original THC Pod - STIIIZY | gram | $32.57$40.7120% off | $32.57/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Hashtag Honey | Lemon Cherry Gelato | Disposable | 1g | gram | $32.57$40.7120% off | $32.57/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Hashtag Honey | Blue Lobster | Disposable | 1g | gram | $32.57$40.7120% off | $32.57/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Watermelon Z Pod - 1G Vape Pens | gram | $32.57$40.7120% off | $32.57/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Hashtag Honey | Blue Dream | Disposable | 1g | gram | $32.57$40.7120% off | $32.57/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Hashtag Honey | Super Jack | Disposable | 1g | gram | $32.57$40.7120% off | $32.57/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Vape Cartridge - KING LOUIS XIII 1G Original THC Pod - STIIIZY | gram | $32.57$40.7120% off | $32.57/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Gelato Pod - 1G Vape Pens | gram | $32.57$40.7120% off | $32.57/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Vape Cartridge - GRANDDADDY PURP 1G Original THC Pod - STIIIZY | gram | $32.57$40.7120% off | $32.57/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Vape Cartridge - BLUE DREAM 1G Original THC Pod - STIIIZY | gram | $32.57$40.7120% off | $32.57/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Vape Cartridge - BIRTHDAY CAKE 1G Original THC Pod - STIIIZY | gram | $32.57$40.7120% off | $32.57/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Mimosa Reload - 2G Vape Pens | 2 g | $65.49 | $32.74/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Mango Haze Reload - 2G Vape Pens | 2 g | $65.49 | $32.74/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Peach Halos | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Disposable | 2g | 2 g | $65.49 | $32.74/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Fruit Punch AIO - 2G Vape Pens | 2 g | $65.49 | $32.74/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Rainier Cherries | FIRE Liquid Diamonds Jefé Disposable | 2g | 2 g | $65.49 | $32.74/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | RELOAD - 2g CLASSIC - Blackberry Kush | 2 g | $65.49 | $32.74/g | Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NY Astoria · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |