Cheapest weed in Bellport, NY
391 Bellport menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every New York city: cheapest weed in New York
Cheapest flower in Bellport
See all flower prices →Cheapest right now: Creme | Big Buds | 28g at Top Grass Cannabis Dispensary — $125 ($4.46 per gram) · 129 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Creme | Big Buds | 28g Harvest · Flower | each | $125 | $4.46/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Harvest | Flower | Strawberry Gorilla | 28g Flower | each | $140 | $5/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Papa's Herb | Flower | Gelato #41 | 14g Flower | each | $77 | $5.50/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Papa's Herb | Flower | Haze OG | 14g Flower | each | $77 | $5.50/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Papa's Herb | Flower | Animal Cookies | 14g Flower | each | $77 | $5.50/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Platinum Lemon Cherry Gelato | Flower | 1oz Leal · Flower | each | $154 | $5.50/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Chronic Tonic | Big Buds | 28g Leal · Flower | each | $154 | $5.50/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Papa's Herb | Flower | Peach Kush | 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Bellport
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Granddaddy Purple | Disposable | 6g at Top Grass Cannabis Dispensary — $120 ($20 per gram) · 158 comparable items at 1 stores
Cheapest infused pre-rolls in Bellport
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Bold Glass Tip Infused Durban Poison Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack) at Top Grass Cannabis Dispensary — $40 ($3.20 per gram) · 104 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bold Glass Tip Infused Durban Poison Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack) Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $3.20/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Bold Glass Tip Infused Acapulco Gold Pre-Roll Pack 2.5g (0.5g ea | 5-pack) Anthem · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $3.20/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | ayrloom | Pink Rozay Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | ayrloom | Alaskan Thunder Fuck Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | ayrloom | Cereal Milk Infused Pre-Roll | 5 Pack ayrloom · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $40 | $8/piece | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Florida Sunrise | Infused Joints | 1.25g Harvest · Infused Pre-rolls | each | $12 | $9.60/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Gorilla Glue | Infused Joints | 1.25g Harvest · Infused Pre-rolls | each | $12 | $9.60/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Quarter Pounder | Infused Joints | 1.25g Harvest · Infused Pre-rolls | each | $12 | $9.60/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Bellport flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Bellport →Discounted items across Bellport menus, newest first.
Best dispensaries in Bellport →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.