| 1 | Creme | Big Buds | 28g | each | $125 | $4.46/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Harvest | Flower | Strawberry Gorilla | 28g Flower | each | $140 | $5/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Papa's Herb | Flower | Gelato #41 | 14g Flower | each | $77 | $5.50/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Papa's Herb | Flower | Haze OG | 14g Flower | each | $77 | $5.50/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Papa's Herb | Flower | Animal Cookies | 14g Flower | each | $77 | $5.50/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Platinum Lemon Cherry Gelato | Flower | 1oz | each | $154 | $5.50/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Chronic Tonic | Big Buds | 28g | each | $154 | $5.50/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Papa's Herb | Flower | Peach Kush | 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Papa's Herb | Flower | Animal Tsunami | 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Papa's Herb | Flower | Super Sour Skunk | 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Untitled - Jack Herer 7g Smalls | each | $45 | $6.43/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Blueberry Kush | Smalls | 7g | each | $45 | $6.43/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Blue Dream | Smalls | 7g | each | $45 | $6.43/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | To The Moon | Flower | Essential | Planet Of The Grapes | 14g Flower | each | $90 | $6.43/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | To The Moon | Flower | Essential | Peanut Butter Crunch | 14g Flower | each | $90 | $6.43/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | To The Moon | Crunch Berries | Smalls | 14g | each | $90 | $6.43/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | To The Moon | Flower | Essential | Butterscotch Biscotti | 14g Flower | each | $90 | $6.43/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | To The Moon | Flower | Essential | Jet Fuel Gelato | 14g Flower | each | $90 | $6.43/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Platinum Lemon Cherry Gelato | Flower | 7g | each | $47 | $6.71/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Aeterna | Cereal Milk | Big Buds | 14g | each | $100 | $7.14/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Aeterna | Flower | Ego Checker | 28g Flower | each | $200 | $7.14/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Stank Breath | Flower | 3.5g | each | $25.40 | $7.26/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Papa's Herb | Flower | Donny Burger | 3.5g Flower | each | $27 | $7.71/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Dank | Flower | Rainbow Papaya | 28g Flower | each | $220 | $7.86/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Dank | Flower | Afghani | 14g Flower | each | $115 | $8.21/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Dank | Flower | Sungrown | Chemdawg | 3.5g Flower | each | $30 | $8.57/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Papa's Herb | Flower | Strawberry Cough | 3.5g Flower | each | $30 | $8.57/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | 1937 | Flower | Melon Head | 3.5g Flower | each | $30 | $8.57/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Untitled | Flower | Amnesia Haze | 3.5g Flower | each | $30 | $8.57/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Alien Cookies | Big Buds | 3.5g | each | $30 | $8.57/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Dank | Flower | Sun Grown | Blue Cookies | 3.5g Flower | each | $30 | $8.57/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Untitled | Flower | Black Mamba | 3.5g Flower | each | $30 | $8.57/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | 1937 | Flower | Novarine | 3.5g Flower | each | $30 | $8.57/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Untitled | Flower | Green Crack | 3.5g Flower | each | $30 | $8.57/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | 1937 | Flower | Clem Dawg | 3.5g Flower | each | $30 | $8.57/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Dank | Flower | Sun Grown | Baby Yoda | 3.5g Flower | each | $30 | $8.57/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | PERMANENT MARKER 1 OZ PREMIUM FLOWER | each | $250 | $8.93/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Good Green | Flower | Sour Diesel | 3.5g Flower | each | $32 | $9.14/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | SmartBud | GSC | Big Buds | 3.5G | each | $32 | $9.14/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | To The Moon | Flower | Essentials | Maui Wowie | Sativa | 3.5g Flower | each | $32.10 | $9.17/g | Top Grass Cannabis Dispensary Bellport · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |