Cheapest flower in Corning, NY
Cheapest right now: Lychee Dream 28g at Union Chill Cannabis Corning Dispensary — $106.25 ($3.79 per gram)
265 comparable flower listings at 2 Corning dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare flower prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lychee Dream 28g The Plug Pack · Flower | ounce | $106.25$12515% off | $3.79/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | PB & J 28g The Plug Pack · Flower | ounce | $106.25$12515% off | $3.79/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Chopped Cheese 28g The Plug Pack · Flower | ounce | $106.25$12515% off | $3.79/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Thai Sunrise | Flower | 70g Find · Flower | 70 g | $296$37020% off | $4.23/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Agent Z | Flower | 56g Find · Flower | 70 g | $296$37020% off | $4.23/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | PB Bites | Flower (70g) Flower | 70 g | $296$37020% off | $4.23/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Bulk Boys | Tangie | Flower | 28g Flower | each | $125 | $4.46/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Blue Rhino | Ground Flower (14g) Flower | half ounce | $63$7010% off | $4.50/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Concord Cream | Ground Flower (14g) Flower | half ounce | $63$7010% off | $4.50/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | stank breath | Ground Flower (14g) Flower | half ounce | $63$7010% off | $4.50/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Golden Lemons | Ground Flower (14g) Flower | half ounce | $63$7010% off | $4.50/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Sherbanger #7 | Ground Flower (14g) Flower | half ounce | $63$7010% off | $4.50/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | White Tahoe Cookies | Ground Flower (14g) Flower | half ounce | $63$7010% off | $4.50/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Guava Runtz | Smalls | 28g Flower | ounce | $127.50$15015% off | $4.55/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Peach Cobbler | Premium Flower Littles (28g) Flower | ounce | $127.50$15015% off | $4.55/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Cultured | Apple Fritter | Flower (28g) Flower | ounce | $127.50$15015% off | $4.55/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Strawberry Lemonade | Premium Flower Littles (28g) Flower | ounce | $127.50$15015% off | $4.55/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Cherry Inferno | Infused Ground Flower (28g) Flower | ounce | $136$16015% off | $4.86/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Fortune Cookie | Flower (28g) Flower | ounce | $136$16015% off | $4.86/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Gorilla Zkittlez | Flower (28g) Flower | ounce | $136$16015% off | $4.86/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Sour Kush | Flower (28g) Flower | ounce | $136$16015% off | $4.86/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Super Boof | Flower (28g) Flower | ounce | $136$16015% off | $4.86/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Guava Blaze | Infused Ground Flower (28g) Flower | ounce | $136$16015% off | $4.86/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Jungle Gemz | Flower (28g) Flower | ounce | $136$16015% off | $4.86/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Kush Cake | Big Buds | 28g Leal · Flower | ounce | $136$16015% off | $4.86/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Good Green | Kosher Kush | Indica | Flower | 28g Flower | each | $140 | $5/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Good Green | Zacks Cake | Hybrid | Flower | 28g Flower | each | $140 | $5/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Good Green | Night Owl Haze | Sativa | Flower | 28g Flower | each | $140 | $5/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Garlic Bud | Flower (28g) Flower | ounce | $144.50$17015% off | $5.16/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Iced Sangria | Flower (28g) Flower | ounce | $144.50$17015% off | $5.16/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Lemon OG Haze | Flower (28g) Flower | ounce | $144.50$17015% off | $5.16/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Tourist Trap | Flower | 28g Find · Flower | ounce | $157.25$18515% off | $5.62/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Indica | Shake (7g) Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Hybrid Ready to Roll | Ground | 7g Nanticoke · Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Bubblegum Gusher | Flower | 14g The Botanist · Flower | each | $80 | $5.71/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | L'Orange Flower 1.0oz RYTHM · Flower | each | $160 | $5.71/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Hash Queen | Big Buds | 28g RYTHM · Flower | each | $160 | $5.71/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | RYTHM | Creamsicle Sunset | Flower | 28g RYTHM · Flower | each | $160 | $5.71/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Grocery | Stars and Sunshine | Sativa | Flower | 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Grocery | Freedom Fuel | Hybrid | Flower | 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Corning flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Corning price: $10 per gram (middle of $5–$14.29). That works out to about $35 an eighth.
- 99.6% of priced flower listings in Corning publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Corning price data: cheapest weed in Corning, cheap ounces, Corning flower price index, Corning deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.