| 1 | Maui Wowie 1G Cart | each | $26 | $26/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Dragonfly - Strawberry Cough - 1g Cartridge | gram | $30 | $30/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Halara | Watermelon Z OG | High THC Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Dragonfly - Mai Tai - 1g Cartridge | gram | $30 | $30/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | NEW YORK HONEY | 1G | 510 CARTRIDGE | ICE CREAM CAKE | gram | $35 | $35/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Halara | Maui Wowie | High THC AIO | 1g | gram | $35 | $35/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Vape Cartridge - PINEAPPLE EXPRESS 1G Original THC Pod - STIIIZY | each | $35 | $35/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Vape Cartridge - ORANGE SUNSET 1G Original THC Pod - STIIIZY | each | $35 | $35/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Purple Haze - Disposable Vape Cartridge - 1 Gram | each | $35 | $35/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | NEW YORK HONEY | 1G | 510 CARTRIDGE | BLUE DREAM | gram | $35 | $35/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Vape Cartridge - STRAWNANA 1G Original THC Pod - STIIIZY | each | $35 | $35/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Mimosa | 510 Cartridge | 1g | gram | $35 | $35/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | NEW YORK HONEY | 1G | 510 CARTRIDGE | BARRY WHITE | gram | $35 | $35/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | &Shine 2g Disposable - Blue Dream | each | $70 | $35/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Florist Farms | Green Crack | Cartridge | 1g | each | $36 | $36/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Florist Farms | Durban Poison | Cartridge | 1g | each | $36 | $36/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Florist Farms | Northern Lights | Cartridge | 1g | each | $36 | $36/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Florist Farms | Gorilla Glue | Cartridge | 1g | each | $36 | $36/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Florist Farms | Super Sour Diesel | Cartridge | 1g | each | $36 | $36/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | ayrloom | Pink Rozay | AIO | 2g | 2 g | $75 | $37.50/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | ayrloom | Pineapple Express | AIO | 2g | 2 g | $75 | $37.50/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | ayrloom | Lychee Dream | AIO | 2g | 2 g | $75 | $37.50/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | ayrloom | Cereal Milk | AIO | 2g | 2 g | $75 | $37.50/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | ayrloom | Blue Widow | AIO | 2g | 2 g | $75 | $37.50/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | ayrloom | Alaskan Thunder Fuck | AIO | 2g | 2 g | $75 | $37.50/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | ayrloom | Alaskan Thunder Fuck | AIO | 2g | each | $75 | $37.50/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | ayrloom | Bomb Popz | AIO | 2g | each | $75 | $37.50/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | ayrloom | Cereal Milk | AIO | 2g | each | $75 | $37.50/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Nanti-Nitro Bubble Melon 2 Gram Disposable Vape | 2 g | $78 | $39/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Cherry Pie- Premium THC Cartridge 1G | gram | $40$5020% off | $40/g | Union Chill Cannabis Corning Dispensary Corning · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Vape - PURPLE PUNCH 1G All-In-One | each | $40 | $40/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Vape - PINK RUNTZ 1G LQD All-In-One | each | $40 | $40/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Vape Cartridge - PURPLE HAZE 1G Live Resin Liquid Diamonds Pod - STIIIZY | each | $40 | $40/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Vape - BLUE DREAM 1G All-In-One | each | $40 | $40/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Vape Cartridge - HAWAIIAN SNOW 1G Live Resin Liquid Diamonds Pod - STIIIZY | each | $40 | $40/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Vape - TAHOE OG 1G LQD All-In-One | each | $40 | $40/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Vape Cartridge - NORTHERN LIGHTS 1G Live Resin Liquid Diamonds Pod | each | $40 | $40/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Vape Cartridge - CEREAL MILK 1G Live Resin Liquid Diamonds Pod | each | $40 | $40/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Cherry AK | AIO Palm | Sativa | 1.5g | each | $60 | $40/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Mango Haze | AIO Palm | Sativa | 1.5g | each | $60 | $40/g | Culture Canna Co. Corning · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |