Cheapest weed in Jamestown, NY
374 Jamestown menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every New York city: cheapest weed in New York
Cheapest flower in Jamestown
See all flower prices →Cheapest right now: Smoakland X - NY Diesel - 28g at Yeti Greenery — $105 ($3.75 per gram) · 98 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Smoakland X - NY Diesel - 28g Smoakland · Flower | each | $105 | $3.75/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Smoakland X - Pineapple Express - 28g Smoakland · Flower | each | $105 | $3.75/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Flower | Smoakland | 28g | Octane 91 Flower | each | $105 | $3.75/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Smoakland X - Maui Wowie - 28g Smoakland · Flower | each | $105 | $3.75/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Flower | UpState | 28g | Archie's Frank Rizzo Flower | each | $140 | $5/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Flower | Grocery | 28g | Zepperz Flower | each | $145 | $5.18/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Flower | Grocery | 28g | Lemon Thai Flower | each | $145 | $5.18/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Flower | Grocery | 28g | Freedom Fuel Flower | each | $145 | $5.18/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Jamestown
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: SuperCart | 510 Cart Mod | Ecto Green at Yeti Greenery — $20 ($20 per cartridge) · 166 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SuperCart | 510 Cart Mod | Ecto Green Vape Pens | each | $20 | $20/piece | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | SuperCart | 510 Cart Mod | Hyper Pink Vape Pens | each | $20 | $20/piece | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | SuperCart | 510 Cart Mod | Sonic Blue Vape Pens | each | $20 | $20/piece | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | SuperCart | 510 Cart Mod | Purple Potion Vape Pens | each | $20 | $20/piece | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | SuperCart | 510 Cart Mod | Dayglo Orange Vape Pens | each | $20 | $20/piece | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Randy's | Inspo Plus Vaporizer - Glacier White Vape Pens | each | $25 | $25/piece | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Randy's | Inspo Plus Vaporizer - Ocean Blue Vape Pens | each | $25 | $25/piece | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Randy's | Inspo Plus Vaporizer - Autumn Red Vape Pens | each | $25 | $25/piece | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Jamestown
See all edibles prices →Cheapest right now: Bullet Bar: Day Time 2:1 THC:CBG | 100:50mg at Yeti Greenery — $10 ($20 per 100mg of THC) · 28 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bullet Bar: Day Time 2:1 THC:CBG | 100:50mg Dark Star Cannabis · Edibles | each · 50mg THC | $10 | $20/100mg THC | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Flav - Belts - Live Resin - 100mg - Blueberry - Indica Flav · Edibles | each · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Flav - Belts - Live Resin - 100mg - Watermelon - Hybrid Flav · Edibles | each · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Edibles | FLAV | 100mg | Peach Rings Edibles | each · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Flav - Belts - Live Resin - 100mg - Pink Lemonade - Sativa Flav · Edibles | each · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Flav - Rings - 100mg - Apple Flav · Edibles | each · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Flav - Rings - 100mg - Blue Raspberry Flav · Edibles | each · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Flav - Rings - 100mg - Cherry Flav · Edibles | each · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Jamestown
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Honest Pharm Co | 14g (14 pk-1g) | Blue Dream at Yeti Greenery — $80 ($5.71 per gram) · 69 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Honest Pharm Co | 14g (14 pk-1g) | Blue Dream Pre-rolls | each · 14-pack | $80 | $5.71/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Tropicana Cherry | Joints | 1g Pre-rolls | each | $8 | $8/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Bone Creek Farm | 1g | Neon Eclipse Pre-rolls | each | $8 | $8/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Terpene Alchemy | 1g | Ghost Train Haze Pre-rolls | each | $8 | $8/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Wanna JIVE | 1g | Autumn Sunset Pre-rolls | each | $8 | $8/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Animal Face | Joint | 1g Leal · Pre-rolls | each | $9 | $9/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Victory | 1g | Queen City of Diamonds Pre-rolls | each | $9 | $9/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Victory | 1g | Blue Runtz Pre-rolls | each | $9 | $9/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Jamestown
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Purple Papaya + Purple Papaya Diamonds SP | Infused Minis | 5pk at Yeti Greenery — $50 ($10 per piece) · 13 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Purple Papaya + Purple Papaya Diamonds SP | Infused Minis | 5pk Boutiq · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $50 | $10/piece | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Grape Soda + Rainbow Belts Diamonds SP | Infused Minis | 5pk Boutiq · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $50 | $10/piece | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Lime Haze + Pink-Z Diamonds SP | Infused Minis | 5pk Boutiq · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $50 | $10/piece | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Pink-Z + Midnight-Z Diamonds SP | Infused Minis | 5pk Boutiq · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $50 | $10/piece | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sour Cherry Diesel | Infused Joints | 0.75g each | 2pk Revert · Infused Pre-rolls | each · 2-pack | $18 | $12/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Goodlyfe Farms - Mango Kush Pre Roll 1g Goodlyfe Farms · Infused Pre-rolls | each | $15 | $15/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Goodlyfe Farms - Unicorn Piss Pre Roll 1g Goodlyfe Farms · Infused Pre-rolls | each | $15 | $15/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Pineapple Express | Infused Joints | 1g RYTHM · Infused Pre-rolls | each | $15 | $15/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Jamestown flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Jamestown →Discounted items across Jamestown menus, newest first.
Best dispensaries in Jamestown →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.