Cheapest flower in Jamestown, NY
Cheapest right now: Smoakland X - NY Diesel - 28g at Yeti Greenery — $105 ($3.75 per gram)
98 comparable flower listings at 1 Jamestown dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Smoakland X - NY Diesel - 28g Smoakland · Flower | each | $105 | $3.75/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Smoakland X - Pineapple Express - 28g Smoakland · Flower | each | $105 | $3.75/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Flower | Smoakland | 28g | Octane 91 Flower | each | $105 | $3.75/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Smoakland X - Maui Wowie - 28g Smoakland · Flower | each | $105 | $3.75/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Flower | UpState | 28g | Archie's Frank Rizzo Flower | each | $140 | $5/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Flower | Grocery | 28g | Zepperz Flower | each | $145 | $5.18/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Flower | Grocery | 28g | Lemon Thai Flower | each | $145 | $5.18/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Flower | Grocery | 28g | Freedom Fuel Flower | each | $145 | $5.18/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Flower | Grocery | 28g | Strawberry Cough Flower | each | $145 | $5.18/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Flower | Knack | 28g | Mind Melt Flower | each | $160 | $5.71/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Tropical Treats | Big Buds | 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Miracle Glue | Big Buds | 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Knack | 28g | NY Cheddar Flower | each | $160 | $5.71/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Chronic Tonic | Big Buds | 3.5g Leal · Flower | each | $20.10$3033% off | $5.74/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Triple 7 | 14g | Mega Squirt Flower | each | $95 | $6.79/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Black Cherry Gelato (H) & Grape Ice (I) - Duo Flower - 14g Flav · Flower | each | $99 | $7.07/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | gelato sunset | Big Buds | 14g Flower | each | $99 | $7.07/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | To The Moon | Chemdawg | Smalls | 14g To The Moon · Flower | each | $99 | $7.07/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Island Time Kush | Big Buds | 14g Flower | each | $99 | $7.07/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Flower | UpState | 14g | Archie's Glitter Bomb Flower | each | $99 | $7.07/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Flower | To The Moon | 14g | Planet of the Grapes Flower | each | $99 | $7.07/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Flower | To The Moon | 14g | Caramel Cookies Flower | each | $99 | $7.07/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Knack | 14g | Baked Limez Flower | each | $99 | $7.07/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Knack | 14g | Funk Bomb Flower | each | $99 | $7.07/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Purple Brulee | Big Buds | 14g Flower | each | $99 | $7.07/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Lato Pop (H) & Cherry AK47 (S) - Duo Flower - 14g Flav · Flower | each | $99 | $7.07/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Zerbert (H) & Melonade (S) - Duo Flower 14g Flav · Flower | each | $99 | $7.07/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Tropical Treats | Big Buds | 14g Flower | each | $99 | $7.07/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Flower | Knack | 14g | Mind Melt Flower | each | $99 | $7.07/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Pineapple Dream (S) & Tropical Trainwreck (S) - Duo Flower - 14g Flav · Flower | each | $99 | $7.07/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Flower | Grocery | 14g | Trop Gelato Flower | each | $99 | $7.07/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Flower | Grocery | 14g | Slurricane Flower | each | $99 | $7.07/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Flower | Grocery | 14g | Secret Stash Flower | each | $99 | $7.07/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Flower | Grocery | 14g | Red Bullz Flower | each | $99 | $7.07/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Flower | Grocery | 14g | Area 51 Flower | each | $99 | $7.07/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Pink Grapefruit (I) & Sour Tangie (S) - Duo Flower - 14g Flav · Flower | each | $99 | $7.07/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Waferz Litez | 3.5g | Forbidden Z Flower | each | $25 | $7.14/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Dantes Inferno | Big Buds | 3.5g Flower | each | $30 | $8.57/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Pines | 3.5g | Blueberry Cherries Flower | each | $30 | $8.57/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Waferz | Lemon Cherry Sherb | Flower | 3.5g Waferz · Flower | each | $30 | $8.57/g | Yeti Greenery Jamestown · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Jamestown flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Jamestown price: $8.66 per gram (middle of $5.71–$12.86). That works out to about $30.31 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Jamestown publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Jamestown price data: cheapest weed in Jamestown, cheap ounces, Jamestown flower price index, Jamestown deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.