Cheapest weed in Kenmore, NY
347 Kenmore menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every New York city: cheapest weed in New York
Cheapest flower in Kenmore
See all flower prices →Cheapest right now: Live - Flower - Gopher Glue - 3.5g at HONEY Kenmore — $10 ($2.86 per gram) · 121 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Live - Flower - Gopher Glue - 3.5g Flower | each | $10 | $2.86/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Good Green - Flower - Kosher Kush - 28g Flower | each | $110 | $3.93/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Good Green - Flower - Night Owl Haze - 28g Flower | each | $110 | $3.93/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Hash Queen | Big Buds | 28g RYTHM · Flower | each | $130 | $4.64/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | L'Orange Flower 1.0oz RYTHM · Flower | each | $130 | $4.64/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Creamsicle Sunset | Big Buds | 7g RYTHM · Flower | each | $35 | $5/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Black Widow | Infused Ground Flower | 14g Revert · Flower | each | $70 | $5/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Sour Blue Diesel | Infused Ground Flower | 14g Revert · Flower | each | $70 | $5/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Kenmore
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Moods - AIO Vape - Everglade Haze Mini - 1g at HONEY Kenmore — $20 ($20 per gram) · 214 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Moods - AIO Vape - Everglade Haze Mini - 1g Vape Pens | each | $20 | $20/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Vape - HARDCORE OG LIIIL STIIIZY · Vape Pens | each | $27 | $27/piece | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | BRIQ Essentials Lemon Cheesecake 2g All in One Select · Vape Pens | each | $56 | $28/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Select Elite - AIO Vape - Orange Creamsicle - 2g Vape Pens | each | $56 | $28/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Select Elite - AIO Vape - El Fuego - 2g Vape Pens | each | $56 | $28/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Select Elite - AIO Vape - Durban Cookies - 2g Vape Pens | each | $56 | $28/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | BRIQ Essentials Cantaloupe Crush 2g All in One Select · Vape Pens | each | $56 | $28/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | BRIQ Essentials London Pound Cake 2g All in One Select · Vape Pens | each | $56 | $28/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Kenmore
See all edibles prices →Cheapest right now: Blueberry Lemonade Pearls 3:1 CBG:THC Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea at HONEY Kenmore — $22 ($22 per 100mg of THC) · 12 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Blueberry Lemonade Pearls 3:1 CBG:THC Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Grön Edibles · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $22 | $22/100mg THC | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Grape x Grape Guava Live Rosin Gummies | 100mg 10pk MFNY · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $22 | $22/100mg THC | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Dreamberry | 1:1:1 | THC:CBD:CBN | 20mg | 2pk Jaunty · Edibles | each · 2-pack · 20mg THC | $5 | $25/100mg THC | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Mango Sunrise | 1:1:1 | THC:CBG:CBD | 20mg | 2pk Jaunty · Edibles | each · 2-pack · 20mg THC | $5 | $25/100mg THC | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Electric Honeydew Pearls | Rosin Edibles | 100mg | 10ct | 10mg/ea Grön Edibles · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $25 | $25/100mg THC | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Dragon Punch Pearls | Rosin Edibles | 100mg | 10ct | 10mg/ea Grön Edibles · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $25 | $25/100mg THC | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Calamity Jane: Sundown 1:1:1 THC:CBD:CBN | 100:100:100mg Dark Star Cannabis · Edibles | each · 100mg THC | $25.50 | $25.50/100mg THC | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Boysenberry | 2:1:1 THC:CBD:CBN Gummies | 100mg | 10pk | 10mg/ea WYLD · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $26 | $26/100mg THC | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Kenmore flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Kenmore →Discounted items across Kenmore menus, newest first.
Best dispensaries in Kenmore →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.