Cheapest carts & vapes in Kenmore, NY
Cheapest right now: Moods - AIO Vape - Everglade Haze Mini - 1g at HONEY Kenmore — $20 ($20 per gram)
214 comparable vape pens listings at 1 Kenmore dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Moods - AIO Vape - Everglade Haze Mini - 1g Vape Pens | each | $20 | $20/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Vape - HARDCORE OG LIIIL STIIIZY · Vape Pens | each | $27 | $27/piece | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | BRIQ Essentials Lemon Cheesecake 2g All in One Select · Vape Pens | each | $56 | $28/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Select Elite - AIO Vape - Orange Creamsicle - 2g Vape Pens | each | $56 | $28/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Select Elite - AIO Vape - El Fuego - 2g Vape Pens | each | $56 | $28/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Select Elite - AIO Vape - Durban Cookies - 2g Vape Pens | each | $56 | $28/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | BRIQ Essentials Cantaloupe Crush 2g All in One Select · Vape Pens | each | $56 | $28/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | BRIQ Essentials London Pound Cake 2g All in One Select · Vape Pens | each | $56 | $28/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Mfused - AIO Vape - Swirly Temple - 2g Vape Pens | each | $61.76 | $30.88/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Mfused - AIO Vape - Red Card - 2g Vape Pens | each | $61.76 | $30.88/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Mfused - AIO Vape - Stars & Stripesicles - 2g Vape Pens | each | $61.76 | $30.88/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Mfused - AIO Vape - Strawberry Striker - 2g Vape Pens | each | $61.76 | $30.88/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Bison Botanics - Vape Cartridge - Tiger's Blood - 1g Vape Pens | each | $32 | $32/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Black Cherry Fizz | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $32 | $32/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | GG#4 | Cartridge | 1g Vape Pens | each | $32 | $32/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | TWISTED LD 2g Jefé XL - Frozen Strawberry (Americanna Limited Edition) Vape Pens | each | $65 | $32.50/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Blackberry Pancakes | Disposable | 2g Vape Pens | each | $66.50 | $33.25/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Stiiizy - Pod Reload - Blue Burst - 2pk Vape Pens | each · 2-pack | $70 | $35/piece | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Stiiizy - Pod Reload - King Louis XIII - 2pk Vape Pens | each · 2-pack | $70 | $35/piece | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Apple Fritter | AIO Palm | Hybrid | 1.5g Jaunty · Vape Pens | each | $55 | $36.67/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Chocolate Diesel | AIO Palm | Sativa | 1.5g Jaunty · Vape Pens | each | $55 | $36.67/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Cherry AK | AIO Palm | Sativa | 1.5g Jaunty · Vape Pens | each | $55 | $36.67/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Ghost Train | AIO Palm | Sativa | 1.5g Jaunty · Vape Pens | each | $55 | $36.67/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Cake Batter | AIO Palm | Hybrid | 1.5g Jaunty · Vape Pens | each | $55 | $36.67/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Northern Lights | AIO Palm | Indica | 1.5g Jaunty · Vape Pens | each | $55 | $36.67/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Alien OG | AIO Palm | Hybrid | 1.5g Jaunty · Vape Pens | each | $55 | $36.67/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Lemon Cherry Gelato | AIO Palm | Hybrid | 1.5g Jaunty · Vape Pens | each | $55 | $36.67/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Blackberry Kush | AIO Palm | Indica | 1.5g Jaunty · Vape Pens | each | $55 | $36.67/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Rainbow Sherbert | AIO Palm | Hybrid | 1.5g Jaunty · Vape Pens | each | $55 | $36.67/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Mango Haze | AIO Palm | Sativa | 1.5g Jaunty · Vape Pens | each | $55 | $36.67/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Blue Dream | AIO Palm | Hybrid | 1.5g Jaunty · Vape Pens | each | $55 | $36.67/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | ayrloom | Blue Widow | AIO | 2g ayrloom · Vape Pens | each | $75 | $37.50/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | ayrloom | Cereal Milk | AIO | 2g ayrloom · Vape Pens | each | $75 | $37.50/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | ayrloom | Bomb Popz | AIO | 2g ayrloom · Vape Pens | each | $75 | $37.50/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | ayrloom | Pineapple Express | AIO | 2g ayrloom · Vape Pens | each | $75 | $37.50/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | ayrloom | Alaskan Thunder Fuck | AIO | 2g ayrloom · Vape Pens | each | $75 | $37.50/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | ayrloom | Pink Rozay | AIO | 2g ayrloom · Vape Pens | each | $75 | $37.50/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | ayrloom | Lychee Dream | AIO | 2g ayrloom · Vape Pens | each | $75 | $37.50/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | ROSE' RUNTZ 2G PREMIUM HYBRID CANNABIS VAPE House of Sacci · Vape Pens | each | $78 | $39/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | ZPK 2G PREMIUM HYBRID CANNABIS VAPE House of Sacci · Vape Pens | each | $78 | $39/g | HONEY Kenmore Kenmore · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Kenmore vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Kenmore price: $46.67 per gram (middle of $36.67–$80). That works out to about $163.34 an eighth.
- 100% of priced vape pens listings in Kenmore publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Kenmore price data: cheapest weed in Kenmore, cheap ounces, Kenmore flower price index, Kenmore deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.