| 1 | Pot & Head | Tuxedo | Detroit | 28G | ounce | $113 | $4.04/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Pot & Head | Tuxedo | Animal Face | 28G | ounce | $113 | $4.04/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Presidential Kush | Big Buds | 14g | half ounce | $71.19$101.7030% off | $5.08/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Purple Gorilla | Big Buds | 14g | half ounce | $71.19$101.7030% off | $5.08/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Golden Goat | Infused Ground Flower | 14g | half ounce | $79.10 | $5.65/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Apple Fritter | Infused Ground Flower | 14g | half ounce | $79.10 | $5.65/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Bubba Kush | Infused Ground Flower | 14g | half ounce | $79.10 | $5.65/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Galactic Jack | Infused Ground Flower | 14g | half ounce | $79.10 | $5.65/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Monster Cookies | Infused Ground Flower | 14g | half ounce | $79.10 | $5.65/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Papa's Herb: Strawberry Guava - 28g Whole Flower Flower | ounce | $180.80 | $6.46/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Grocery: Platinum Garlic Cookies - 28g Whole Flower Flower | ounce | $180.80 | $6.46/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Grocery: Peanut Butter Gelato - 28g Whole Flower Flower | ounce | $180.80 | $6.46/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Grocery: Blue Dream - 28g Whole Flower Flower | ounce | $180.80 | $6.46/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Grocery: Lemon Thai - 14g Whole Flower Flower | half ounce | $94.92 | $6.78/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Grocery: Motor Cake - 14g Whole Flower Flower | half ounce | $94.92 | $6.78/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Blue Dream | Big Buds | 14g | half ounce | $101.70 | $7.26/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Ice Cream Cake | Big Buds | 14g | half ounce | $101.70 | $7.26/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | MVP: Grape-O Pottomus - 14g Shredded Flower Flower | half ounce | $101.70 | $7.26/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Apple Banana Sours | Ground | 14g Flower | half ounce | $101.70 | $7.26/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Knack: Silverback OG - 7G Flower Flower | quarter | $51.41$73.4530% off | $7.34/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Mini Mart: Biscotti - 3.5g Whole Flower Flower | eighth | $27.12 | $7.75/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | garlic cookies | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $27.12 | $7.75/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Mini Mart: Pink Passion - 3.5g Whole Flower Flower | eighth | $27.12 | $7.75/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Mini Mart: Candy Blitz - 3.5g Whole Flower Flower | eighth | $27.12 | $7.75/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Sugar Rush | Infused Flower | 7g Flower | quarter | $56.50 | $8.07/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Coma Toast | Infused Flower | 7g Flower | quarter | $56.50 | $8.07/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Rainbow Zlushie Mixed Buds 3.5g | eighth | $28.93$36.1620% off | $8.27/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Knack: Sunday Gravy - 14G Flower Flower | half ounce | $118.65 | $8.47/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Island Time Kush | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $118.65 | $8.47/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Knack: Bananaberry Diesel - 14g Flower Flower | half ounce | $118.65 | $8.47/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Knack: Funk Bomb - 14g Whole Flower Flower | half ounce | $118.65 | $8.47/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | new york cheddar | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $31.64$45.2030% off | $9.04/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | 1937: Ghost Train Haze - 3.5g Whole Flower Flower | eighth | $33.90 | $9.69/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | 1937: Kilimanjaro - 3.5g Whole Flower Flower | eighth | $33.90 | $9.69/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | 1937: Sourdough - 3.5 Whole FLower | Mixed Bud Flower | eighth | $33.90 | $9.69/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Forbidden Kush | Big Buds | 3.5g | eighth | $33.90 | $9.69/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Sour Glue | Big Buds | 3.5g | eighth | $33.90 | $9.69/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | 1937: Animal Mints - 3.5g Whole Flower Flower | eighth | $33.90 | $9.69/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | 1937: Chem D x I-95 - 3.5g Whole Flower | Mixed Bud Flower | eighth | $33.90 | $9.69/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Crumble Cake | Big Buds | 3.5g | eighth | $33.90 | $9.69/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |