| 1 | Frosted Fuel | Infused Joint | 0.7gRevert · Infused Pre-rolls | 7/10 g | $14.69 | $1.47/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | King Louis OG | Live Rosin Infused Blunt | 2.5gPACKS LOS ANGELES · Infused Pre-rolls | 2.5 g | $25.43$50.8550% off | $10.17/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Velvet Kush | Infused Joint | 1gPot & Head · Infused Pre-rolls | gram | $14.69 | $14.69/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Animal Face | Hash Infused Joints | 1gPot & Head · Infused Pre-rolls | gram | $14.69 | $14.69/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sluggers - Infused Mini Blunts - 3.5g 5pk - NYC DieselSluggers Hit · Infused Pre-rolls | eighth · 5-pack | $54.24$67.8020% off | $15.50/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Sluggers - Trainwreck Infused Mini Blunts 3.5g - 5pkSluggers Hit · Infused Pre-rolls | eighth · 5-pack | $54.24$67.8020% off | $15.50/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Zoap | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $15.82 | $15.82/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | TICAL: Bad Perm - 1.2g Live Rosin Infused Preroll Infused Pre-rolls | 1.2 g | $20.34 | $16.95/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | TICAL: The Swarm - 1.2g Live Rosin Infused Preroll Infused Pre-rolls | 1.2 g | $20.34 | $16.95/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | TICAL: Cloud Occupied - 1.2g Live Rosin Infused Preroll Infused Pre-rolls | 1.2 g | $20.34 | $16.95/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Spacebuds: Melon Ball - 4g Moonrocks Infused Whole Flower Infused Pre-rolls | 4 g | $67.80 | $16.95/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Spacebuds: Peach Sunrise - 4g Moonrocks Infused Whole Flower Infused Pre-rolls | 4 g | $67.80 | $16.95/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | 3.5G HASH HOLE BLUNT | NORTHERN LIGHTSPot & Head · Infused Pre-rolls | eighth | $61.02 | $17.43/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | KOA: King Louis XIII - 3.5g 10 pack Infused Prerolls Infused Pre-rolls | eighth · 10-pack | $62.15 | $17.76/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Lead Farmer: Skunk #1 x Northen Lights #5 - 1g Keif Infused Preroll Infused Pre-rolls | gram | $18.08 | $18.08/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Jet Fuel | Infused Joints | 1g | gram | $19.21 | $19.21/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | All Gas | Infused Joints | 1g | gram | $19.21 | $19.21/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Sluggers - Jet Fuel OG Glass Tip Infused Preroll 1.5gSluggers Hit · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $28.93$36.1620% off | $19.29/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Pound Cake | Infused Minis | 0.5g | 5pk | 2.5 g · 5-pack | $54.24 | $21.70/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | green crack | Infused Minis | 0.5g | 5pk | 2.5 g · 5-pack | $54.24 | $21.70/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | 1.5g Moon Rolls | Apple PieSpacebuds · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $33.90 | $22.60/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | 1.5g Moon Rolls | Watermelon BubblegumSpacebuds · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $33.90 | $22.60/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | 1.5g Moon Rolls | Strawberry SlushieSpacebuds · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $33.90 | $22.60/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | 1.5g Moon Rolls | Grape BubblySpacebuds · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $33.90 | $22.60/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Blue Matcha + Dragonfruit Diamonds SP | Infused Minis | 5pkBoutiq · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $56.50 | $22.60/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Claybourne Co Flyers Frosted - Infused Pre-roll - 2.5g - 5ct Super Sour Apple Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $56.50 | $22.60/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Grape Soda + Rainbow Belts Diamonds SP | Infused Minis | 5pkBoutiq · Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $56.50 | $22.60/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Claybourne Co Flyers Frosted - Infused Pre-roll - 2.5g - 5ct Strawberry Cough Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $56.50 | $22.60/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Claybourne Co Flyers Frosted - Infused Pre-roll - 2.5g - 5ct Banana OG Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $56.50 | $22.60/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Claybourne Co. Flyers - Infused Blunt - 1.5g - 1ct Mango Machine Infused Pre-rolls | 1.5 g | $39.55 | $26.37/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Claybourne Co: Watermelon Z - 1.5g Diamond Infused Blunt Infused Pre-rolls | 1.5 g | $39.55 | $26.37/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Claybourne Co: Banana OG - 1.5g Diamond and Terpene Infused Blunt Infused Pre-rolls | 1.5 g | $39.55 | $26.37/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Claybourne Co. Flyers - Infused Blunt - 1.5g - 1ct Pineapple Express Infused Pre-rolls | 1.5 g | $39.55 | $26.37/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Claybourne Co: Grape Gasolina - 1.5g Diamond and Terpene Infused Blunt Infused Pre-rolls | 1.5 g | $39.55 | $26.37/g | Green Leaf Wellness Co. Cannabis Dispensary Latham · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |