| 1 | PB & J 28g | each | $98 | $3.50/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Bomb Pop 28g | each | $98 | $3.50/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Lychee Dream 28g | each | $98 | $3.50/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Tequila Sunrise 28g | each | $98 | $3.50/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | The Plug Pack | Frosted Velvet | Flower | 28g Flower | each | $98 | $3.50/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Chopped Cheese 28g | each | $98 | $3.50/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Trainwreck 85g Bag | each | $300 | $3.53/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Find.| Modified Goat | Flower | 70g Flower | each | $300 | $4.29/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Find. | Agent Z | Flower | 70g Flower | each | $300 | $4.29/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Herb | Runtz | Big Buds | 28g | each | $130 | $4.64/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Herb | Jet Fuel OG | Big Buds | 14g | each | $68 | $4.86/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Cheevo | RS11 | Big Buds | 7g | each | $36 | $5.14/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | untitled | Blue Dream | Flower | 28g Flower | each | $144 | $5.14/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Untitled - Green Crack 1oz Smalls | each | $144 | $5.14/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | untitled | Blueberry Kush | Flower | 28g Flower | each | $144 | $5.14/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | LEAL | Garlic Budder | Flower 28g Flower | each | $156 | $5.57/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Grape Cake | Big Buds | 28g | each | $156 | $5.57/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Hashtag Honey | Jungle Cake | Big Buds | 14g | each | $80 | $5.71/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Papa's Herb | Singapore Sling | Flower | 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Studio Farms NY | El Chivo | Flower 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Hashtag Honey | Lemon Cherry Gelato | Big Buds | 28g | each | $160 | $5.71/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Papa's Herb | Animal Tsunami | Flower | 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Grocery | Jack Herer | Flower | 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Grocery | Space Burger | Flower | 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Studio Farms NY | Rainbow Belts | Flower 28g Flower | each | $160 | $5.71/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Papa's Herb | Garlic Breath | Flower | 14g Flower | each | $85 | $6.07/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Papa's Herb | Bubblegum Runtz | Flower | 14g Flower | each | $85 | $6.07/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Thai Sunrise | Flower | 28g | each | $174 | $6.21/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Find | Mintz Snackz | Big Buds | 28g | each | $174 | $6.21/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Herb | Chemdawg | Flower | 3.5g Flower | each | $22 | $6.29/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Blue Dream | Smalls | 7g | each | $44.88 | $6.41/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | untitled | Jack Herer | Flower | 7g Flower | each | $44.88 | $6.41/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | untitled | Ice Cream Cake | Flower | 7g Flower | each | $44.88 | $6.41/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | untitled | Granddaddy Purple | Flower | 7g Flower | each | $44.88 | $6.41/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Kush Mints | Big Buds | 14g | each | $90 | $6.43/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Canna Cure Farms | Jack Herer | Flower | 14g Flower | each | $90 | $6.43/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Ice Cream Cake | Big Buds | 14g | each | $90 | $6.43/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Sour Tangie | Big Buds | 14g | each | $90 | $6.43/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Royal Leaf | Cotton Candy | Big Buds | 28g | each | $180 | $6.43/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Florist Farms | Biscotti | Big Buds | 7g | each | $46 | $6.57/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |