| 1 | Cannabals | Chubby Puff | Grandaddy Purple | Vape 6g Vape Pens | each | $120 | $20/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cannabals | Chubby Puff | Sativa | Green Crack | Vape 6g Vape Pens | each | $120 | $20/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Cannabals | Chubby Puff | Rainbow Sherbet | Vape 6g Vape Pens | each | $120 | $20/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cannabals | Chubby Puff | Strawberry Cough | Vape 6g Vape Pens | each | $120 | $20/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | 2 gram Deuces Pink Guava Runtz x Blueberry Certz Live Resin Vape | NY | each | $44.25 | $22.13/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Hashtag Honey | NY Sour Diesel | Cartridge | 1g | each | $24 | $24/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Hashtag Honey | Blue Lobster | Cartridge | 1g | each | $24 | $24/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Hashtag Honey | Blueberry Caviar | Cartridge | 1g | each | $24 | $24/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | &Shine | Blueberry | Disposable Vape Pen | 500mg | each | $25 | $25/piece | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | &Shine | Pineapple Express | Disposable Vape Pen | 500mg | each | $25 | $25/piece | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Hashtag Honey | Northern Lights | Disposable | 2g | each | $55 | $27.50/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Hashtag Honey | Strawberry Diesel | Disposable | 2g | each | $55 | $27.50/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Hashtag Honey | Maui Wowie | Disposable | 2g | each | $55 | $27.50/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Calypso | Black Mamba | Cart | 1g Vape Pens | each | $28 | $28/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Skywalker OG | Cartridge | 1g | each | $30 | $30/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Untitled - Tropic Thunder 1g Cartridge | each | $30 | $30/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Untitled - Wedding Crashers 1g Cartridge | each | $30 | $30/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Mango Kush | Cartridge | 1g | each | $30 | $30/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Untitled - Jack Frost 1g Cartridge | each | $30 | $30/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Blue Slush | Cartridge | 1g | each | $30 | $30/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Cherry Crasher | Cartridge | 1g | each | $30 | $30/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Untitled - Island Skunk 1g Cartridge | each | $30 | $30/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Pineapple Haze | Cartridge | 1g | each | $30 | $30/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Strawberry Cough | Disposable | 1g | each | $32 | $32/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Blueberry Zlushie | Disposable | 1g | each | $32 | $32/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Maui Wowie | Disposable | 2g | each | $65 | $32.50/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Purple Kush | Disposable | 2g | each | $65 | $32.50/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Blue Dream| Disposable | 2g | each | $65 | $32.50/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Strawberry AK | Disposable | 2g | each | $65 | $32.50/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Green Crack | Disposable | 2g | each | $65 | $32.50/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Super Lemon Haze - Disposable Vape Cartridge - 1 Gram | each | $34 | $34/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Watermelon Z - Disposable Vape Cartridge - 1 Gram | each | $34 | $34/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Cannabals | Rainbow Guava | AIO Vape 1g Vape Pens | each | $34 | $34/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Muha Meds | Grand Daddy Purp | Disposable | 2g | each | $70 | $35/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Muha Meds | Temptation | Disposable | 2g | each | $70 | $35/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Cheevo | Black Maple | Disposable | 2g | each | $70 | $35/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | 2G ROYAL PALM PREMIUM OIL ALL-IN-ONE - NORTHERN LIGHT | each | $70 | $35/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | 2G ROYAL PALM PREMIUM OIL ALL-IN-ONE - COOCHIE RUNTS | each | $70 | $35/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Muha Meds | Fatso | Disposable | 2g | each | $70 | $35/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Muha Meds | Habibi | Disposable | 2g | each | $70 | $35/g | Dankley Licensed Cannabis Dispensary & Delivery Queens Village · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |