| 1 | Green Crack | Disposable | 6g | 6 g | $120.35 | $20.06/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Muha Meds | Fatso | Cartridge | 1g | gram | $20.35 | $20.35/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Muha Meds | Grand Daddy Purp | Cartridge | 1g | gram | $20.35 | $20.35/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Muha Meds | Temptation | Disposable | 2g | 2 g | $49.56 | $24.78/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Muha Meds | Super Sour Diesel | Disposable | 2g | 2 g | $49.56 | $24.78/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Muha Meds | Grand Daddy Purp | Disposable | 2g | 2 g | $49.56 | $24.78/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Muha Meds | Cali Gas OG | Disposable | 2g | 2 g | $49.56 | $24.78/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Purple Thunder | Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Mango Kush | Cartridge | 1g | gram | $30.09 | $30.09/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | RELOAD - 2g CLASSIC - Mimosa | 2 g | $65 | $32.50/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | NEW YORK HONEY | 1G | 510 CARTRIDGE | STRAWBERRY COUGH | gram | $35.40 | $35.40/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Black Mamba | AiroX1 - Artisan Series | 1g All-in-One | gram | $37.44$50.4426% off | $37.44/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | PRELOAD Starter Kit - 2g CLASSIC - Mango Haze | 2 g | $75 | $37.50/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Hashtag Honey | Grape Ape | Disposable | 1g | gram | $39.82 | $39.82/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Hashtag Honey | Permanent Marker | Disposable | 1g | gram | $39.82 | $39.82/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | 2G LIVE RESIN DISPOSABLE - WATERMELON BUBBLEGUM - INDICA | 2 g | $79.65 | $39.83/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | 2G LIVE RESIN DISPOSABLE - GUAVA SHERB - INDICA | 2 g | $79.65 | $39.83/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Acai Berry Gelato (1ml Sauce Pen) | gram | $40 | $40/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Florist Farms | Durban Poison | Cartridge | 1g | gram | $40 | $40/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Florist Farms | Gorilla Glue | Cartridge | 1g | gram | $40 | $40/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Florist Farms | Northern Lights | Cartridge | 1g | gram | $40 | $40/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Grape Soda + Glowberry + Cherry Pie | V5 Disposable | 2g | 2 g | $80 | $40/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Arctic Frost + Rocket Pop + Tropic Haze | V5 Disposable | 2g | 2 g | $80 | $40/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Italian Ice + Lemon Cherry + Z-Runtz | V5 Disposable | 2g | 2 g | $80 | $40/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | RYTHM Disposable Vape Pen Sour Diesel [2000mg] | 2 g | $80$10020% off | $40/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Key Lime | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $83.19 | $41.59/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Red Headed Stranger | Strain Collection | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $83.19 | $41.59/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Mandarin Orange | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $83.19 | $41.59/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | 2g Strawberry Shortcake All-In-One Vape | 2 g | $83.19 | $41.59/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Pineapple Funk | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $83.19 | $41.59/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Elderflower | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $83.19 | $41.59/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Purple Haze - Disposable Vape Cartridge - 1 Gram | gram | $44.25 | $44.25/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Papaya Peach Essentials Cartridge 1g | gram | $44.25 | $44.25/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | RELOAD - 1g FUSION - Very Berry (4:1 THC/CBN) | gram | $45 | $45/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Peaches N Cream | Botanica Blends | Pods | Indica-Hybrid | 1g | gram | $45 | $45/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Gone Bananas | Botanica Blends | Sativa-Hybrid | gram | $45 | $45/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Hot Girl Summer | Botanica Blends | Sativa | gram | $45 | $45/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | ayrloom | Mood Recover | AIO | 1g | THC : CBD : CBG | gram | $45 | $45/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Blue Dream | Botanica Blends | Sativa | gram | $45 | $45/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Cherry Bomb | Botanica Blends | Pods | Sativa | 1g | gram | $45 | $45/g | ZenZest Weed Dispensary & Cannabis Delivery Queens · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |