| 1 | Watermelon Burst | 2g Melted Diamond Live Resin Vape | 2x 1g (Reload) | 2 g · 2-pack | $111.87 | $27.97/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Pineapple Express | 2g Melted Diamond Live Resin Vape | 2x 1g (Reload) | 2 g · 2-pack | $111.87 | $27.97/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | DabBar Classic Distillate Vape 2g - Blue Raspberry Slushee (Sativa) Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | DabBar Classic Distillate Vape 2g - Pineapple Kush (Hybrid) Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | DabBar Classic Distillate Vape 2g - Watermelon Z (Indica) Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Hashtag Honey | Northern Lights | Disposable | 2g | 2 g | $60 | $30/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | DabBar Classic Distillate Vape 2g - Mothers Milk (Indica) Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | DabBar Classic Distillate Vape 2g - Banana OG (Hybrid) Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | DabBar Classic Distillate Vape 2g - Blue Dream (Sativa) Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | DabBar X Liquid Live Diamonds Vape 2g - Mango Pop (Sativa) Vape Pens | 2 g | $67.80 | $33.90/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | DabBar X Liquid Live Diamonds Vape 2g - Creme De La Cake (Indica) Vape Pens | 2 g | $67.80 | $33.90/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | DabBar X Liquid Live Diamonds Vape 2g - Kiwi Latto (Hybrid) Vape Pens | 2 g | $67.80 | $33.90/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | DabBar X Liquid Live Diamonds Vape 2g - Hi-Z (Hybrid) Vape Pens | 2 g | $67.80 | $33.90/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | DabBar X Liquid Live Diamonds Vape 2g - Grape God (Indica) Vape Pens | 2 g | $67.80 | $33.90/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | DabBar X Liquid Live Diamonds Vape 2g - Sour Dream (Sativa) Vape Pens | 2 g | $67.80 | $33.90/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | &Shine 2g Disposable - Blue Dream | 2 g | $69.99 | $34.99/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | &Shine Vape Pen AIO 2g - Skywalker (Indica) Vape Pens | 2 g | $69.99 | $34.99/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Untitled - Wedding Crashers 1g Cartridge | gram | $35 | $35/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Untitled - Jack Frost 1g Cartridge | gram | $35 | $35/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Hashtag Honey | NY Sour Diesel | Cartridge | 1g | gram | $35 | $35/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Hashtag Honey | Melon Baller | Cartridge | 1g | gram | $35 | $35/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Hashtag Honey | Huckleberry Kush | Cartridge | 1g | gram | $35 | $35/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | strawnana | Cartridge | 1g | gram | $35 | $35/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Hashtag Honey | Blueberry Caviar | Cartridge | 1g | gram | $35 | $35/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Hashtag Honey "Blue Lobster" Vape Cartridge Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Peach Ringz | Cartridge | 1g | gram | $35 | $35/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Pink Guava | Cartridge | 1g | gram | $35 | $35/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | White Gummy | Cartridge | 1g | gram | $35 | $35/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Hashtag Honey | White Uzumaki | Cartridge | 1g | gram | $35 | $35/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Untitled - Tropic Thunder 1g Cartridge | gram | $35 | $35/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Maui Wowie | Disposable | 2g | 2 g | $73.45 | $36.73/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Blue Dream| Disposable | 2g | 2 g | $73.45 | $36.73/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Sapphire Premium 1g 510 Cartridge - Indica, Gorilla Glue #4 Vape Pens | gram | $39 | $39/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Sapphire Premium 1g 510 Cartridge - Sativa, Super Sour Diesel Vape Pens | gram | $39 | $39/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Sapphire Premium 1g 510 Cartridge - Sativa, Tangie Dream Vape Pens | gram | $39 | $39/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Sapphire Premium 1g 510 Cartridge - Sativa, Blue Dream Vape Pens | gram | $39 | $39/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | 3g SLID3 CLASSIC - Mimosa x Jealousy | 3 g | $118.65 | $39.55/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | BRIQ 2 Summer Series Ice Cream Cake 2g | 2 g | $79.73 | $39.87/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | ayrloom | Cereal Milk | AIO | 2g | 2 g | $84.75 | $42.38/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | ayrloom | Lychee Dream | AIO | 2g | 2 g | $84.75 | $42.38/g | Stage One Dispensary Rensselaer · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |