Cheapest weed in Setauket- East Setauket, NY
399 Setauket- East Setauket menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 2, 2026
↑ Compare every New York city: cheapest weed in New York
Cheapest flower in Setauket- East Setauket
See all flower prices →Cheapest right now: Cherry Pie 3.5g at Strong Strains Cannabis Dispensary & Delivery — $10 ($2.86 per gram) · 399 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cherry Pie 3.5g The Plug Pack · Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Strong Strains Cannabis Dispensary & Delivery Setauket- East Setauket · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Tequila Sunrise 3.5g The Plug Pack · Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Strong Strains Cannabis Dispensary & Delivery Setauket- East Setauket · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Bomb Pop 3.5g The Plug Pack · Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Strong Strains Cannabis Dispensary & Delivery Setauket- East Setauket · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | PB & J 3.5g The Plug Pack · Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Strong Strains Cannabis Dispensary & Delivery Setauket- East Setauket · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Chopped Cheese 3.5g The Plug Pack · Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Strong Strains Cannabis Dispensary & Delivery Setauket- East Setauket · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Lychee Dream 3.5g The Plug Pack · Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Strong Strains Cannabis Dispensary & Delivery Setauket- East Setauket · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Trainwreck 85g Bag Alchemy Pure · Flower | 85 g | $300.88 | $3.54/g | Strong Strains Cannabis Dispensary & Delivery Setauket- East Setauket · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Tequila Sunrise 28g The Plug Pack · Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Strong Strains Cannabis Dispensary & Delivery Setauket- East Setauket · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Setauket- East Setauket flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Setauket- East Setauket →Discounted items across Setauket- East Setauket menus, newest first.
Best dispensaries in Setauket- East Setauket →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.