Cheapest weed in Southampton, NY
205 Southampton menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every New York city: cheapest weed in New York
Cheapest flower in Southampton
See all flower prices →Cheapest right now: Mac Stomper Ounce at Raindrops Greenery — $135 ($4.82 per gram) · 49 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mac Stomper Ounce Flower | ounce | $135 | $4.82/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Bazooka Punch Ounce (Hybrid) Flower | ounce | $150 | $5.36/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Gorilla Glue 4 X Zkittles (Indica Dom) Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Superboof Ounce (Hybrid) Flower | ounce | $200 | $7.14/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Super Skunk Ounce (Hybrid) Flower | ounce | $200 | $7.14/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Peanut Butter Breath 1/8 (Hybrid) Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Pablos Revenge Ounce (Hybrid) Flower | ounce | $250 | $8.93/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Black Berry Ounce Flower | each | $250 | $8.93/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Southampton
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Yocan Stix Vaporizer Pens at Raindrops Greenery — $20 ($20 per cartridge) · 55 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Yocan Stix Vaporizer Pens Vape Pens | each | $20 | $20/piece | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | grape ape | Pods | 2g Vape Pens | 2 g | $50 | $25/g | Little Beach Harvest Dispensary Southampton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Strawpicana | Pods | 2g Vape Pens | 2 g | $50 | $25/g | Little Beach Harvest Dispensary Southampton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Lemonatti | Pods | 2g Vape Pens | 2 g | $50 | $25/g | Little Beach Harvest Dispensary Southampton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cookies | Adios Mother Fucker | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Little Beach Harvest Dispensary Southampton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Big Boy Budz | Florida OG | 1g Distillate 510 (H) Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Little Beach Harvest Dispensary Southampton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Big Boy Budz l Clementine l 1g Distillate 510 (S) Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Little Beach Harvest Dispensary Southampton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Big Boy Budz l Pineapple Gelato l 1g Distillate 510 (H) Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Little Beach Harvest Dispensary Southampton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Southampton
See all edibles prices →Cheapest right now: Cannabis Gummies (1000MG) (750MG) (100MG) at Raindrops Greenery — $30 ($3 per 100mg of THC) · 26 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cannabis Gummies (1000MG) (750MG) (100MG) Edibles | each · 1000mg THC | $30 | $3/100mg THC | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Eastern Botanicals | Tropical | 2000mg Gummies | 100mg 20ct Edibles | each · 20-pack · 2000mg THC | $85 | $4.25/100mg THC | Little Beach Harvest Dispensary Southampton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Eastern Botanicals | Blue Raspberry | 2000mg Gummies | 100mg 20ct Edibles | each · 20-pack · 2000mg THC | $85 | $4.25/100mg THC | Little Beach Harvest Dispensary Southampton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Eastern Botanicals | Pineapple | 2000mg Gummies | 100mg 20ct Edibles | each · 20-pack · 2000mg THC | $85 | $4.25/100mg THC | Little Beach Harvest Dispensary Southampton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | VIBEZ | Strawberry | 1000mg | Full Spectrum Hash Rosin | INDICA gummies | 10ct Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $60 | $6/100mg THC | Little Beach Harvest Dispensary Southampton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | VIBEZ | Mango | 1000mg | Full Spectrum Hash Rosin | SATIVA Gummies | 10ct Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $60 | $6/100mg THC | Little Beach Harvest Dispensary Southampton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | VIBEZ | Blue Razz | 1000mg | Full Spectrum Hash Rosin | INDICA Gummies | 10ct Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $60 | $6/100mg THC | Little Beach Harvest Dispensary Southampton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Eastern Botanicals | Tropical | 1000mg Gummies | 50mg 20ct Edibles | each · 20-pack · 1000mg THC | $65 | $6.50/100mg THC | Little Beach Harvest Dispensary Southampton · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Southampton
See all concentrates prices →Cheapest right now: Old Point Organic Dablicator (Dab applicator) at Raindrops Greenery — $20 ($20 per gram) · 3 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Old Point Organic Dablicator (Dab applicator) Concentrates | gram | $20 | $20/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Crumble 1G Concentrates | gram | $40 | $40/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Hash Temple Ball 1G Concentrates | gram | $40 | $40/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Southampton
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Raw Pre-Roll Tin at Raindrops Greenery — $10 ($10 per piece) · 59 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Raw Pre-Roll Tin Pre-rolls | each | $10 | $10/piece | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Grandaddy Purple 1.5 Gram Pre-Roll (Indica)v Pre-rolls | 1.5 g | $15 | $10/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Mac Daddy 1.5 Gram Pre-Roll (Indica) Pre-rolls | 1.5 g | $15 | $10/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Lyle Sour Blue OG 1.5 Gram Pre-Roll Pre-rolls | 1.5 g | $15 | $10/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Grape Ape 1.5 Gram Pre-Roll (Indica) Pre-rolls | 1.5 g | $15 | $10/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | London Purpz 1.5 Gram Pre-Roll (Hybrid) Pre-rolls | 1.5 g | $15 | $10/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Apple Banana Gelato 1.5 Gram Pre-Roll (Hybrid) Pre-rolls | 1.5 g | $15 | $10/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Sour Mac 1.5 Gram Pre-Roll (Sativa Hybrid) Pre-rolls | 1.5 g | $15 | $10/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Southampton
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Purple Punch 1.5 Gram Diamond Infused Pre-Roll (Indica) at Raindrops Greenery — $20 ($13.33 per gram) · 8 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Purple Punch 1.5 Gram Diamond Infused Pre-Roll (Indica) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $20 | $13.33/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | GG4 1.5 Gram Diamond Infused Pre-Roll (Hybrid) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $20 | $13.33/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Northern Lights 1.5 Gram Diamond Infused Pre-Roll (Indica) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $20 | $13.33/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Blue Dream 1.5 Gram Diamond Infused Pre-Roll (Sativa) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $20 | $13.33/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Lemon Cherry Gelato 1.5 Gram Diamond Infused Pre-Roll (Hybrid)d Infused Pre-rolls | 1.5 g | $20 | $13.33/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Jack Herer 1.5 Gram Diamond Infused Pre-Roll (Sativa) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $20 | $13.33/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Critical Cheese 1.5 Gram Infused Diamond Pre-Roll (Hybrid) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $20 | $13.33/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Native Son's Infused Dogwalker Pre-Roll Pack (5) Infused Pre-rolls | 2.5 g | $35 | $14/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Southampton flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Southampton →Discounted items across Southampton menus, newest first.
Best dispensaries in Southampton →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank infused pre-rolls (8 items at 1 store), drinks (5 items at 1 store), concentrates (3 items at 1 store) in Southampton — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.