Cheapest infused pre-rolls in Southampton, NY
Cheapest right now: Purple Punch 1.5 Gram Diamond Infused Pre-Roll (Indica) at Raindrops Greenery — $20 ($13.33 per gram)
8 comparable infused pre-rolls listings at 1 Southampton dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Purple Punch 1.5 Gram Diamond Infused Pre-Roll (Indica) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $20 | $13.33/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | GG4 1.5 Gram Diamond Infused Pre-Roll (Hybrid) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $20 | $13.33/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Northern Lights 1.5 Gram Diamond Infused Pre-Roll (Indica) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $20 | $13.33/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Blue Dream 1.5 Gram Diamond Infused Pre-Roll (Sativa) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $20 | $13.33/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Lemon Cherry Gelato 1.5 Gram Diamond Infused Pre-Roll (Hybrid)d Infused Pre-rolls | 1.5 g | $20 | $13.33/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Jack Herer 1.5 Gram Diamond Infused Pre-Roll (Sativa) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $20 | $13.33/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Critical Cheese 1.5 Gram Infused Diamond Pre-Roll (Hybrid) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $20 | $13.33/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Native Son's Infused Dogwalker Pre-Roll Pack (5) Infused Pre-rolls | 2.5 g | $35 | $14/g | Raindrops Greenery Southampton · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Southampton infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Southampton price: $13.33 per gram (middle of $13.33–$13.53). That works out to about $46.66 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Southampton publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Southampton price data: cheapest weed in Southampton, cheap ounces, Southampton flower price index, Southampton deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.