| 1 | Cherry Swirl | Big Buds | 3.5g | 7/10 g | $7 | $0.70/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Black Widow | Infused Ground Flower | 14g | half ounce | $70 | $5/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Cherry Amnesia | Infused Ground Flower | 14g | half ounce | $70 | $5/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Paris OG | Infused Ground Flower | 14g | half ounce | $70 | $5/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sour Blue Diesel | Infused Ground Flower | 14g | half ounce | $70 | $5/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Grandaddy Purp | Infused Ground Flower | 14g | half ounce | $70 | $5/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Lemon OG Haze Flower Flower | ounce | $160 | $5.71/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Jelly Cake Flower Flower | ounce | $170$20015% off | $6.07/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Sour Tangie | Big Buds | 14g | half ounce | $90 | $6.43/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Ice Cream Cake | Big Buds | 14g | half ounce | $90 | $6.43/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Purple Gorilla | Big Buds | 14g | half ounce | $90 | $6.43/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Golden Pineapple | Big Buds | 14g | half ounce | $90 | $6.43/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Blue Dream | Big Buds | 14g | half ounce | $90 | $6.43/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Super Diesel | Big Buds | 14g | half ounce | $90 | $6.43/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Northern Lights | Big Buds | 14g | half ounce | $90 | $6.43/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Blueberry Crush + Diamond Infused Ground Flower Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Burnt Honey Hash + Diamond Infused Ground Flower Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Sweet Mango Dream + Diamond Infused Ground Flower Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Good Green | LA Kush Cake Flower 1oz | Indica Flower | ounce | $200 | $7.14/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Mandarin Zkittles Flower Flower | ounce | $200 | $7.14/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Platinum Reserve I Sour Tangie | Big Buds | 28g | ounce | $200 | $7.14/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Platinum Reserve I Grape Gas I Sun Powered I Big Buds I 28g | ounce | $200 | $7.14/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | High Falls Canna | G13 Genius | 14g | quarter | $55 | $7.86/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | High Falls Canna | OG Kush | 7g | quarter | $55 | $7.86/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | RYTHM Animal Face 28g | ounce | $220 | $7.86/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | L'Orange Flower 1.0oz | ounce | $220 | $7.86/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Gogurtz | Big Buds | 28g | ounce | $220 | $7.86/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Divorce Cake Infused Ground Flower Flower | quarter | $59 | $8.43/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Blueberry Razz Infused Ground Flower | quarter | $59 | $8.43/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Violet Fog Flower Flower | eighth | $30 | $8.57/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Pineapple Haze | Big Buds | 3.5g | eighth | $30 | $8.57/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Blueberry Sugar Flower Flower | eighth | $30 | $8.57/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Crumble Cake | Big Buds | 3.5g | eighth | $30 | $8.57/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Strawberry Amnesia | Big Buds | 3.5g | eighth | $30 | $8.57/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Forbidden Kush | Big Buds | 3.5g | eighth | $30 | $8.57/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Genius Juice Flower Flower | eighth | $30 | $8.57/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Sour Glue | Big Buds | 3.5g | eighth | $30 | $8.57/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Godfather OG | Big Buds | 3.5g | eighth | $30 | $8.57/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Gorilla Glue Flower Flower | eighth | $30 | $8.57/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Grapelato | Big Buds | 3.5g | eighth | $30 | $8.57/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |