| 1 | Disposable One Hitter - Grape Vape Pens | each | $3 | $3/piece | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Disposable One Hitter - Unflavored Vape Pens | each | $3 | $3/piece | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | NEW YORK HONEY | 1G | 510 CARTRIDGE | LEMON OG | gram | $35 | $35/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | NEW YORK HONEY | 1G | 510 CARTRIDGE | BLUE DREAM | gram | $35 | $35/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | NEW YORK HONEY | 1G | 510 CART | GOLDEN TICKET | gram | $35 | $35/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | NEW YORK HONEY | 1G | 510 CART | BERRY BELLINI | gram | $35 | $35/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | NEW YORK HONEY | 1G | 510 CARTRIDGE | STRAWBERRY COUGH | gram | $35 | $35/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Mimosa | 510 Cartridge | 1g | gram | $35 | $35/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | NEW YORK HONEY | 2G | AIO | APPLE BERRY | 2 g | $74 | $37/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | NEW YORK HONEY | 2G | AIO | BANANA RUNTZ | 2 g | $74 | $37/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | GMO Full Spectrum AIO Vape Vape Pens | 2 g | $75 | $37.50/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | 2G - Dual Chamber - Pink Runtz x Biscotti AIO | 2 g | $75 | $37.50/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | 2G - Dual Chamber - Blue Dream x Monster Cookies AIO | 2 g | $75 | $37.50/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | 2G - Dual Chamber - Sour Diesel x Maui Waui AIO | 2 g | $75 | $37.50/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Pineapple Express x Cherry Pie Dual Chamber AIO Vape Vape Pens | 2 g | $75 | $37.50/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | VelcroZ Full Spectrum AIO Vape Vape Pens | 2 g | $75 | $37.50/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | 2G - Dual Chamber - Grandaddy Purp x King Louis AIO | 2 g | $75 | $37.50/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | OG Kush "All Night" AIO Vape Vape Pens | gram | $39 | $39/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Florist Farms | Durban Poison | Cartridge | 1g | gram | $40 | $40/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Florist Farms | Green Crack | Cartridge | 1g | gram | $40 | $40/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Florist Farms | Blue Dream | Cartridge | 1g | gram | $40 | $40/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Florist Farms | Jack Herer | Cartridge | 1g | gram | $40 | $40/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Florist Farms | Pineapple Express | Cartridge | 1g | gram | $40 | $40/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Florist Farms | Gorilla Glue | Cartridge | 1g | gram | $40 | $40/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Gelato Vape Cart Vape Pens | gram | $40 | $40/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Northern Lights | AIO Palm | Indica | 1.5g | 1.5 g | $60 | $40/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Lemon Cherry Gelato | AIO Palm | Hybrid | 1.5g | 1.5 g | $60 | $40/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Cherry AK | AIO Palm | Sativa | 1.5g | 1.5 g | $60 | $40/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Blue Dream | AIO Palm | Hybrid | 1.5g | 1.5 g | $60 | $40/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Blackberry Kush | AIO Palm | Indica | 1.5g | 1.5 g | $60 | $40/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | SILLY NICE | 2G | ALASKAN THUNDER FUCK | CDT ALL-IN-ONE RECHARGEABLE VAPE | 2 g | $80 | $40/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Pineapple Funk | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $82 | $41/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Berry Haze | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $82 | $41/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Key Lime | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $82 | $41/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Stonefruit | Flavor Line | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $82 | $41/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | White Widow | Strain Collection | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $82 | $41/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Red Headed Stranger | Strain Collection | All-In-One Traveler PRO | 2.0g | 2 g | $82 | $41/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Green Crack | 510 | CDT | 1g | gram | $45 | $45/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Super Lemon Haze | 510 | CDT | gram | $45 | $45/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Cherry Pie | Cartridge | Hybrid | 1g | gram | $45 | $45/g | A Classy Joint Cannabis Dispensary Warwick · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |