Cheapest carts & vapes in West Coxsackie, NY
Cheapest right now: Mandarin Orange | Flavor Line | All-In-One | 0.3g at THTree Dispensary — $22 ($2.20 per gram)
276 comparable vape pens listings at 1 West Coxsackie dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every New York city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mandarin Orange | Flavor Line | All-In-One | 0.3g Fernway · Vape Pens | 3/10 g | $22 | $2.20/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Red Headed Stranger | Strain Collection | All-In-One | 0.3g Fernway · Vape Pens | 3/10 g | $22 | $2.20/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Strawberry Cough | Disposable | 6g Cannabals · Vape Pens | 6 g | $115 | $19.17/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Untitled - Wedding Crashers 1g Cartridge untitled · Vape Pens | gram | $20 | $20/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Peach Ringz | Cartridge | 1g untitled · Vape Pens | gram | $20 | $20/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Baja Breeze | Cartridge | 1g untitled · Vape Pens | gram | $20 | $20/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Pink Guava | Cartridge | 1g untitled · Vape Pens | gram | $20 | $20/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Mango Kush | Cartridge | 1g untitled · Vape Pens | gram | $20 | $20/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | golden yuzu | Cartridge | 1g untitled · Vape Pens | gram | $20 | $20/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Bubba Gum | Cartridge | 1g Papa's Herb · Vape Pens | gram | $23 | $23/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Cherry Crasher | Cartridge | 1g Revert · Vape Pens | gram | $25 | $25/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Purple Thunder | Cartridge | 1g Revert · Vape Pens | gram | $25 | $25/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Frosted Kush | Cartridge | 1g Revert · Vape Pens | gram | $25 | $25/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Pineapple Haze | Cartridge | 1g Revert · Vape Pens | gram | $25 | $25/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | NEW YORK HONEY | 1G | 510 CART | BERRY BELLINI New York Honey · Vape Pens | gram | $28 | $28/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | NEW YORK HONEY | 1G | 510 CARTRIDGE | BARRY WHITE New York Honey · Vape Pens | gram | $28 | $28/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | NEW YORK HONEY | 1G | 510 CARTRIDGE | LEMON OG New York Honey · Vape Pens | gram | $28 | $28/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | NEW YORK HONEY | 1G | 510 CARTRIDGE | STRAWBERRY COUGH New York Honey · Vape Pens | gram | $28 | $28/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | NEW YORK HONEY | 1G | 510 CARTRIDGE | ICE CREAM CAKE New York Honey · Vape Pens | gram | $28 | $28/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | NEW YORK HONEY | 1G | AIO | GOLDEN TICKET New York Honey · Vape Pens | gram | $28 | $28/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Mimosa | 510 Cartridge | 1g New York Honey · Vape Pens | gram | $28 | $28/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | NEW YORK HONEY | 1G | 510 CARTRIDGE | BLUE DREAM New York Honey · Vape Pens | gram | $28 | $28/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Cheevo | Blue Zushi | Disposable | 2g Cheevo · Vape Pens | 2 g | $57 | $28.50/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Cheevo | Gelato Sunset | Disposable | 2g Cheevo · Vape Pens | 2 g | $57 | $28.50/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Strawberry Cough | Disposable | 1g Papa's Herb · Vape Pens | gram | $30 | $30/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Grand Daddy Purp | Disposable | 1g Papa's Herb · Vape Pens | gram | $30 | $30/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Flav - Distillate Disposable - 1.0g - Blackberry Kush - Indica Flav · Vape Pens | gram | $30 | $30/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Lilac Diesel | Disposable | 1g Cannabals · Vape Pens | gram | $30 | $30/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Pineapple Express | Disposable | 1g Papa's Herb · Vape Pens | gram | $30 | $30/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Blueberry Zlushie | Disposable | 1g Papa's Herb · Vape Pens | gram | $30 | $30/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Peach Halos | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Disposable | 2g Super Fog by MFused · Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | ATF | FIRE Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g Super Fog by MFused · Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | &Shine 2g Disposable - Granddaddy Purple &SHINE · Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | &Shine 2g Disposable - Northern Lights &SHINE · Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Früt Punch | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g Super Fog by MFused · Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Faderade | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g Super Fog by MFused · Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Fatso | FIRE Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g Super Fog by MFused · Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | 2000 MG Disposable Vape Dream Berry Bonanza Cannabis Company · Vape Pens | 2 g | $61 | $30.50/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | 2000 MG Disposable Vape Strawberry Lemonade Bonanza Cannabis Company · Vape Pens | 2 g | $61 | $30.50/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Maui Wowie | Disposable | 2g Revert · Vape Pens | 2 g | $63 | $31.50/g | THTree Dispensary West Coxsackie · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
How West Coxsackie vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical West Coxsackie price: $41 per gram (middle of $30–$75). That works out to about $143.50 an eighth.
- 100% of priced vape pens listings in West Coxsackie publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More West Coxsackie price data: cheapest weed in West Coxsackie, cheap ounces, West Coxsackie flower price index, West Coxsackie deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.