Cheapest weed in West New York, NY
384 West New York menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every New York city: cheapest weed in New York
Cheapest flower in West New York
See all flower prices →Cheapest right now: Flower | Yeti | Category 5 | 28g Pre-Ground Bud at Nile Dispensary & Weed Delivery — $100 ($3.57 per gram) · 126 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Flower | Yeti | Category 5 | 28g Pre-Ground Bud Flower | ounce | $100$12520% off | $3.57/g | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Flower | Good Green | Dulce De Uva | 28g Mixed Bud Flower | ounce | $139.99$199.9930% off | $5/g | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Illicit | Mintlato | 28g Whole Bud Flower | ounce | $157.50$22530% off | $5.63/g | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Flower | 777 | KY Jealous #4 | 14g Small Bud Flower | half ounce | $80.50$11530% off | $5.75/g | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Flower | The Botanist | Lemon Wooder Ice | 14g Whole Bud Flower | half ounce | $80.50$11530% off | $5.75/g | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Flower | Yeti | Cherry Slushie | 14g Whole Bud Flower | half ounce | $87.50$12530% off | $6.25/g | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Flower | Ozone | Modified Bananas | 28g Small bud Flower | ounce | $192.50$27530% off | $6.88/g | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Flower | Agri-Kind | Crostada | 14g Whole Bud Flower | half ounce | $105$15030% off | $7.50/g | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in West New York
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: 710 Labs Cake Crasher Live Rosin AIO 1g at Nile Dispensary & Weed Delivery — $90 ($12.86 per gram) · 86 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 710 Labs Cake Crasher Live Rosin AIO 1g 710 Labs · Vape Pens | quarter | $90 | $12.86/g | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Garlic Cocktail #7 Live Rosin AIO 1g 710 Labs · Vape Pens | quarter | $90 | $12.86/g | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | GG4 Live Rosin AIO 1g 710 Labs · Vape Pens | quarter | $90 | $12.86/g | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy | Peaches and Cream | Disposable | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $64$8020% off | $32/g | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Savvy | Sour Tangie | Disposable | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $64$8020% off | $32/g | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Savvy | Rainbow Belts | Disposable | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $64$8020% off | $32/g | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Pluto Colada | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $65$81.2520% off | $32.50/g | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Savvy | Rainbow Sherbet | Disposable | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $67$83.7520% off | $33.50/g | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in West New York
See all edibles prices →Cheapest right now: incredibles - Tangahhhrine + CBD 2:1 - Gummies - 200mg:100mg at Nile Dispensary & Weed Delivery — $15 ($7.50 per 100mg of THC) · 48 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | incredibles - Tangahhhrine + CBD 2:1 - Gummies - 200mg:100mg incredibles · Edibles | each · 200mg THC | $15$18.7520% off | $7.50/100mg THC | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | 1:1 Sour Blue Razzberry + CBG | 100mg:100mg 1pk incredibles · Edibles | each · 100mg THC | $13$16.2520% off | $13/100mg THC | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Edible | Incredibles | Might-E Watermelon Smash | 100mg 1pk Edibles | each · 100mg THC | $13$16.2520% off | $13/100mg THC | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy Guap | Peachy Punch | RSO | Gummies | 100mg | 1pk Savvy · Edibles | each · 100mg THC | $15$18.7520% off | $15/100mg THC | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Savvy Guap | Berry Drip | RSO | Gummy | 100mg | 1pk Savvy · Edibles | each · 100mg THC | $15$18.7520% off | $15/100mg THC | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Zoobies | Sour Fruit | Indica Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Zoobies · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15$18.7520% off | $15/100mg THC | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Savvy Guap | Tangie Crush | RSO | Gummies | 100mg | 1pk Savvy · Edibles | each · 100mg THC | $15$18.7520% off | $15/100mg THC | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Savvy Guap | Melon Crash | RSO | Gummies | 100mg | 1pk Savvy · Edibles | each · 100mg THC | $15$18.7520% off | $15/100mg THC | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in West New York
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Wonderbrett | Sour Diesel | Joints | 0.7g at Nile Dispensary & Weed Delivery — $14.99 ($1.50 per gram) · 87 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Wonderbrett | Sour Diesel | Joints | 0.7g Wonderbrett · Pre-rolls | 7/10 g | $14.99$18.7420% off | $1.50/g | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Pre-Roll | Honor Roll | Hall Pass Coffee Break | 3.5g 6pk Pre-rolls | eighth · 6-pack | $36$4520% off | $10.29/g | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Hall Pass Smoke Break | Joints | 0.58g | 6pk Pre-rolls | eighth · 6-pack | $36$4520% off | $10.29/g | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Pre-Roll | Lowell Smokes | A Shore Thing | 3.5g 10pk Pre-rolls | eighth · 10-pack | $40$5020% off | $11.43/g | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Pre-Roll | Lowell Smokes | The Chill | 3.5g 6pk Pre-rolls | eighth · 6-pack | $40$5020% off | $11.43/g | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | A Shore Thing | Pre-rolls | 0.6g each | 6pk Lowell Herb Co. · Pre-rolls | eighth · 6-pack | $40$5020% off | $11.43/g | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Pre-Roll | Lowell Smokes | The Happy Hybrid | 3.5g 6pk Pre-rolls | eighth · 6-pack | $40$5020% off | $11.43/g | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Pre-Roll | Lowell Smokes | The Boss | 3.5g 10pk Pre-rolls | eighth · 10-pack | $40$5020% off | $11.43/g | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in West New York
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Watermelon Burst | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g at Nile Dispensary & Weed Delivery — $49.99 ($3.33 per gram) · 37 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Watermelon Burst | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g ROVE · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $49.99$62.4920% off | $3.33/g | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Apple Fritter | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g ROVE · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $49.99$62.4920% off | $3.33/g | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Grape Stomper OG | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g ROVE · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $50$62.5020% off | $3.33/g | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Maui Waui | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g ROVE · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $50$62.5020% off | $3.33/g | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sour Lime Haze | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g ROVE · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $50$62.5020% off | $3.33/g | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Kiwi Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g ROVE · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $50$62.5020% off | $3.33/g | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Mac Stomper | Infused Joints | 0.5g | 7pk Infused Pre-rolls | eighth · 7-pack | $59.99$74.9920% off | $17.14/g | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Packs | Blue Zkittlez INFUSED Blunt | 2.5g Single Infused Pre-rolls | 2.5 g | $48$6020% off | $19.20/g | Nile Dispensary & Weed Delivery West New York · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
West New York flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in West New York →Discounted items across West New York menus, newest first.
Best dispensaries in West New York →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed New York dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.