Cheapest concentrates in Antwerp, OH
Cheapest right now: Certified Cultivators | RSO | Strawberry Lemonade (S) at Zen Leaf Cannabis Dispensary — $35.50 ($30.08 per gram)
10 comparable concentrates listings at 1 Antwerp dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Ohio city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Certified Cultivators | RSO | Strawberry Lemonade (S) Concentrates | 1.18 g | $35.50 | $30.08/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Antwerp · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Certified Cultivators | RSO | Dayton's Delight x Glitter Bomb (I) Concentrates | gram | $35.50 | $35.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Antwerp · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Certified Cultivators | RSO | Larry's Breath (I) Concentrates | gram | $35.50 | $35.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Antwerp · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Nevada Power Reserve Live Sugar [1g] Verano · Concentrates | 0.84 g | $50.50 | $60.12/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Antwerp · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | King City Gardens | Live Rosin | Thai Kush (H) Concentrates | gram | $60.50 | $60.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Antwerp · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Purpentine | 0.59g Wax | Hybrid (the) Essence · Concentrates | 0.59 g | $45.50 | $77.12/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Antwerp · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | The Essence | Live Badder | Tuscan Gelato (I) Concentrates | 0.59 g | $45.50 | $77.12/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Antwerp · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | The Essence | Live Badder | Cherry Punch (H) Concentrates | 0.59 g | $45.50 | $77.12/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Antwerp · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Avexia | RSO | B52 Bomber (S) Concentrates | 0.59 g | $55.50 | $94.07/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Antwerp · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Orange Push Pop | RSO | 0.5g Avexia · Concentrates | 0.59 g | $55.50 | $94.07/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Antwerp · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Antwerp concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Antwerp price: $68.81 per gram (middle of $34.96–$94.07). That works out to about $240.84 an eighth.
- 100% of priced concentrates listings in Antwerp publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Antwerp price data: cheapest weed in Antwerp, cheap ounces, Antwerp flower price index, Antwerp deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Ohio dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.