Cheapest pre-rolls in Antwerp, OH
Cheapest right now: The Essence | Preroll | Funk Mountain (S) (21%) (5pk) at Zen Leaf Cannabis Dispensary — $35.50 ($14.20 per gram)
5 comparable pre-rolls listings at 1 Antwerp dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Ohio city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Essence | Preroll | Funk Mountain (S) (21%) (5pk) Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $35.50 | $14.20/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Antwerp · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Certified Cultivators | Preroll | Frozen Fusion (H) (20%) Pre-rolls | gram | $16.50 | $16.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Antwerp · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Screamin OG Haze | Joint | 0.75g Dogwalkers · Pre-rolls | 3/4 g | $14.50 | $19.33/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Antwerp · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Scout Dawg OG Big Dog | Joint | 0.75g Dogwalkers · Pre-rolls | 3/4 g | $14.50 | $19.33/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Antwerp · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | GTI | Dogwalkers | Preroll | Bananaconda (H) (18%) Pre-rolls | 3/4 g | $14.50 | $19.33/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Antwerp · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Antwerp pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Antwerp price: $19.33 per gram (middle of $15.12–$19.33). That works out to about $67.66 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Antwerp publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Antwerp price data: cheapest weed in Antwerp, cheap ounces, Antwerp flower price index, Antwerp deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Ohio dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.