Cheapest weed in Beavercreek, OH
248 Beavercreek menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Ohio city: cheapest weed in Ohio
Cheapest flower in Beavercreek
See all flower prices →Cheapest right now: Space Rocks - 888603 at Trulieve Beavercreek Dispensary — $28 ($2.80 per gram) · 83 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Space Rocks - 888603 Flower | 7/10 g | $28 | $2.80/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Blue Lobster | Smalls | 14g Grassroots · Flower | 14.15 g | $100 | $7.07/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sing Sling Flower - 1277732 Flower | 14.15 g | $105$15030% off | $7.42/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sweet Tooth Flower - 1277730 Flower | 14.15 g | $105$15030% off | $7.42/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Pineapple Upside Down Cake Flower - 1259923 Flower | 14.15 g | $105$15030% off | $7.42/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Disco Diesel Flower - 1227929 Flower | 14.15 g | $105$15030% off | $7.42/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Kushlato Flower - 1322269 Flower | quarter | $55 | $7.86/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Apples and Bananas Flower - 1321701 Flower | quarter | $55 | $7.86/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Beavercreek
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Ghost Train Cartridge - 1293727 at Trulieve Beavercreek Dispensary — $30 ($3 per gram) · 105 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ghost Train Cartridge - 1293727 Vape Pens | 9/10 g | $30$4025% off | $3/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Elite Hawaiian Cartridge [1g] Select · Vape Pens | 9/10 g | $35 | $3.50/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Elite Kush Mints Cartridge Select · Vape Pens | 7/10 g | $35 | $3.50/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Galactic Gas Cartridge - 1256037 Vape Pens | 7/10 g | $35 | $3.50/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Slurricane Cartridge - 1143704 Vape Pens | 7/10 g | $35 | $3.50/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Bacio Gelato Cartridge - 1144203 Vape Pens | 7/10 g | $35 | $3.50/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Trainwreck Cartridge - 1255937 Vape Pens | 7/10 g | $35 | $3.50/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Zaza Cartridge - 1256054 Vape Pens | 7/10 g | $35 | $3.50/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Beavercreek
See all edibles prices →Cheapest right now: Sour Blue Raspberry Gummies | 300mg | 6ct | 50mg/ea at Trulieve Beavercreek Dispensary — $40 ($13.33 per 100mg of THC) · 24 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sour Blue Raspberry Gummies | 300mg | 6ct | 50mg/ea Smokiez Edibles · Edibles | each · 6-pack · 300mg THC | $40 | $13.33/100mg THC | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Peach Gummies | 300mg | 6ct | 50mg/ea Smokiez Edibles · Edibles | each · 6-pack · 300mg THC | $40 | $13.33/100mg THC | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Black Cherry 2:1 THC:CBN Gummies | 110mg | 10ct | 11mg/ea Good News · Edibles | each · 10-pack · 110mg THC | $19 | $17.27/100mg THC | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Tropical Mango RSO Gummy - Sativa [10pk] (110mg) Encore Edibles · Edibles | each · 10-pack · 110mg THC | $20 | $18.18/100mg THC | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Black Cherry RSO Gummy - Hybrid [10pk] (110mg) Encore Edibles · Edibles | each · 10-pack · 110mg THC | $20 | $18.18/100mg THC | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Tropical Fruit Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Smokiez Edibles · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Sour Peach Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Smokiez Edibles · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Blue Raspberry Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Smokiez Edibles · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Beavercreek
See all concentrates prices →Cheapest right now: Bananaconda Live Resin - 1252109 at Trulieve Beavercreek Dispensary — $35 ($3.50 per gram) · 17 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bananaconda Live Resin - 1252109 Concentrates | 7/10 g | $35$5030% off | $3.50/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | MotorBreath Josh D Live Badder - 1054805 Concentrates | 7/10 g | $37.50$5025% off | $3.75/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Orange 43 Live Badder - 939102 Concentrates | 7/10 g | $37.50$5025% off | $3.75/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Apricot Gelato Live Badder - 1159924 Concentrates | 7/10 g | $37.50$5025% off | $3.75/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Ice Cream Cake 90-159u Cold Cure Live Hash Rosin - 946310 Concentrates | 7/10 g | $45$6025% off | $4.50/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Super Lemon OG Live Resin - 1353958 Concentrates | 7/10 g | $50 | $5/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Martian Mellows Live Budder - 1353967 Concentrates | 7/10 g | $50 | $5/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Martian Mellows Live Resin - 1354029 Concentrates | 7/10 g | $50 | $5/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Beavercreek
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Sweet Tooth Smalls - 1324415 at Trulieve Beavercreek Dispensary — $53.20 ($7.60 per gram) · 16 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sweet Tooth Smalls - 1324415 Pre-rolls | quarter | $53.20$7630% off | $7.60/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Stank Breath Smalls - 1319086 Pre-rolls | quarter | $53.20$7630% off | $7.60/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sing Sling Minis - 1324092 Pre-rolls | quarter | $53.20$7630% off | $7.60/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Pink Certz Flower Minis - 1322445 Pre-rolls | quarter | $53.20$7630% off | $7.60/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Milkbone Minis - 1330553 Pre-rolls | eighth | $36 | $10.29/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Allium Nigrum Minis - 1330630 Pre-rolls | eighth | $36 | $10.29/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Big Head Pre-Roll - 1363925 Pre-rolls | gram | $11.25$1525% off | $11.25/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | E85 Pre-Roll 5pk - 1358801 Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $30 | $12/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Beavercreek
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Kushlato Infused Pre-Roll - 1327824 at Trulieve Beavercreek Dispensary — $22 ($62.86 per gram) · 2 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kushlato Infused Pre-Roll - 1327824 Infused Pre-rolls | 0.35 g | $22 | $62.86/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sweet Tooth Infused Pre-Roll - 1327575 Infused Pre-rolls | 0.35 g | $22 | $62.86/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Beavercreek flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Beavercreek →Discounted items across Beavercreek menus, newest first.
Best dispensaries in Beavercreek →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank infused pre-rolls (2 items at 1 store), drinks (1 items at 1 store) in Beavercreek — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Ohio dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.