Cheapest flower in Beavercreek, OH
Cheapest right now: Space Rocks - 888603 at Trulieve Beavercreek Dispensary — $28 ($2.80 per gram)
83 comparable flower listings at 1 Beavercreek dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Ohio city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Space Rocks - 888603 Flower | 7/10 g | $28 | $2.80/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Blue Lobster | Smalls | 14g Grassroots · Flower | 14.15 g | $100 | $7.07/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sing Sling Flower - 1277732 Flower | 14.15 g | $105$15030% off | $7.42/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sweet Tooth Flower - 1277730 Flower | 14.15 g | $105$15030% off | $7.42/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Pineapple Upside Down Cake Flower - 1259923 Flower | 14.15 g | $105$15030% off | $7.42/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Disco Diesel Flower - 1227929 Flower | 14.15 g | $105$15030% off | $7.42/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Kushlato Flower - 1322269 Flower | quarter | $55 | $7.86/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Apples and Bananas Flower - 1321701 Flower | quarter | $55 | $7.86/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Pineapple Upside Down Cake Flower - 1324315 Flower | quarter | $55 | $7.86/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | GMO Minis - 1325354 Flower | quarter | $56$8030% off | $8/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Neon Smalls - 1333029 Flower | 14.15 g | $115 | $8.13/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Orange 43 - Flower 14.15g Klutch Cannabis · Flower | 14.15 g | $120$16025% off | $8.48/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Pirate Cookies Popcorn - 1258757 Flower | 14.15 g | $120 | $8.48/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Ice Cream Cake - Flower 14.15g Klutch Cannabis · Flower | 14.15 g | $120$16025% off | $8.48/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Pineapple Upside Down Cake Flower - 1324115 Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Hippie Crasher | 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Motorbreath | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Super Lemon OG Flower - 1324404 Flower | eighth | $31.50$4530% off | $9/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Sweet Tooth Flower - 1324332 Flower | eighth | $31.50$4530% off | $9/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | GMO Flower - 1325432 Flower | eighth | $31.50$4530% off | $9/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Sing Sling Flower - 1324309 Flower | eighth | $31.50$4530% off | $9/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | RYTHM Premium Flower Bananaconda 3.5g RYTHM · Flower | eighth | $33$4425% off | $9.43/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Animal Scout | Big Buds | 3.5g RYTHM · Flower | eighth | $33$4425% off | $9.43/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Animal Face Flower 3.5g RYTHM · Flower | eighth | $33$4425% off | $9.43/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Screamin OG Flower - 1319356 Flower | eighth | $33$4425% off | $9.43/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | GMO Flower - 1332051 Flower | eighth | $33$4425% off | $9.43/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | GRMPZ - 14.15g Flower Butterfly Effect - Grow Ohio · Flower | 14.15 g | $140 | $9.89/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Truffle T Flower - 1324342 Flower | eighth | $35 | $10/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Cookie Kush Flower - 1319581 Flower | eighth | $35 | $10/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Disco Diesel Flower - 1324068 Flower | eighth | $36.40$5230% off | $10.40/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Cloud 10 Flower - 1321712 Flower | eighth | $36.40$5230% off | $10.40/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Stank Breath Flower - 1319059 Flower | eighth | $36.40$5230% off | $10.40/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Pink Certz Flower - 1322504 Flower | eighth | $36.40$5230% off | $10.40/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Ice Cream Cake Flower - 1329635 Flower | 3.54 g | $37.50$5025% off | $10.59/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | SherbHead Flower - 1320482 Flower | 3.54 g | $37.50$5025% off | $10.59/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Zoap Flower - 1343129 Flower | 3.54 g | $37.50$5025% off | $10.59/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Permanent Marker Flower - 1331923 Flower | 3.54 g | $37.50$5025% off | $10.59/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Motorbreath Flower - 1339923 Flower | 3.54 g | $37.50$5025% off | $10.59/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Cuban Linx - 14.15g Flower Butterfly Effect - Grow Ohio · Flower | 14.15 g | $150 | $10.60/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Neon Flower - 1333028 Flower | eighth | $38 | $10.86/g | Trulieve Beavercreek Dispensary Beavercreek · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Beavercreek flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Beavercreek price: $11.43 per gram (middle of $7.89–$14.13). That works out to about $40 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Beavercreek publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Beavercreek price data: cheapest weed in Beavercreek, cheap ounces, Beavercreek flower price index, Beavercreek deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Ohio dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.