Cheapest weed in Boardman, OH
265 Boardman menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Ohio city: cheapest weed in Ohio
Cheapest flower in Boardman
See all flower prices →Cheapest right now: FIRELANDS SCIENTIFIC - The Shrine Tier 1 Hybrid Smalls 1 at Leaf Relief — $110 ($7.77 per gram) · 106 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FIRELANDS SCIENTIFIC - The Shrine Tier 1 Hybrid Smalls 1 Flower | 14.15 g | $110 | $7.77/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | STANDARD FARMS - Cindy Mob Tier 1 Hybrid 1 Flower | 14.15 g | $110 | $7.77/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Apple Zoap Smalls - 14.15G - Flower Firelands Scientific · Flower | 14.15 g | $110 | $7.77/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | HILLFIRE - Chocoholic Tier 1 Hybrid 1 Flower | 14.15 g | $110 | $7.77/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | KING CITY GARDENS - Kiyomi Tier 1 Sativa Smalls Flower | eighth | $28 | $8/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | KING CITY GARDENS - Bucket Of Sasparilla Tier 1 Indica Smalls Flower | eighth | $28 | $8/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | SAVVY - Root Beer Cream Cake Indica Tier 2 Flower Flower | quarter | $56$8030% off | $8/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | SAVVY - Berry Skunk Dawg Tier 1 Sativa Flower | quarter | $56$8030% off | $8/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Boardman
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Savvy Kick Back | Rainbow Sherbet | Cartridge | 1g at Leaf Relief — $31.50 ($31.50 per gram) · 118 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Savvy Kick Back | Rainbow Sherbet | Cartridge | 1g Savvy · Vape Pens | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | CITIZEN BY KLUTCH - Permanent Marker Indica Luster Pod Vape Pens | gram | $32$4020% off | $32/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | (the) Essence | Bluesicle | Cartridge | 1g (the) Essence · Vape Pens | gram | $33.60$4830% off | $33.60/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | (the) Essence | Cantaloupe Crush | Cartridge | 1g (the) Essence · Vape Pens | gram | $33.60$4830% off | $33.60/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | ESSENCE - Strawberry Cough Sativa Cart Vape Pens | gram | $33.60$4830% off | $33.60/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | ESSENCE - Earthquake Single Strain Nectar Sativa Cart Vape Pens | gram | $35$5030% off | $35/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | B52 Bomber | 1g Nectar Cartridge | Sativa (the) Essence · Vape Pens | gram | $35$5030% off | $35/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | (the) Essence | Durban Poison | Disposable | 1g (the) Essence · Vape Pens | gram | $37.80$5430% off | $37.80/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Boardman
See all edibles prices →Cheapest right now: Sea Salt Caramels - Indica [10pk] (110mg) at Leaf Relief — $14 ($12.73 per 100mg of THC) · 10 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sea Salt Caramels - Indica [10pk] (110mg) Encore Edibles · Edibles | each · 10-pack · 110mg THC | $14$2030% off | $12.73/100mg THC | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | 1:1 Sour Mandarin Gummy [10pk] (110mg CBD/110mg THC) Encore Edibles · Edibles | each · 10-pack · 110mg THC | $14$2030% off | $12.73/100mg THC | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Infused Cinnamon Sugar | Cooking | 103mg/ea Aura · Edibles | each · 103mg THC | $17 | $16.50/100mg THC | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Mike's Mix Infused Seasoning | Cooking | 101.2mg/ea Aura · Edibles | each · 101.2mg THC | $17 | $16.80/100mg THC | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Mixed Berry 10pk] - 102.5MG - Edibles Firelands Scientific · Edibles | each · 10-pack · 102.5mg THC | $20 | $19.51/100mg THC | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Camino | Watermelon Lemonade Gummies | 100mg | 20ct | 5mg/ea Camino · Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $22 | $22/100mg THC | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Camino | Raspberry Lemonade Sours | 100mg | 10ct | 10mg/ea Camino · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $22 | $22/100mg THC | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Camino | Pineapple Habanero Gummies | 100mg | 20ct | 5mg/ea Camino · Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $22 | $22/100mg THC | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Boardman
See all concentrates prices →Cheapest right now: RIVIERA CREEK - Hybrid Moonrocks at Leaf Relief — $26 ($26 per gram) · 15 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | RIVIERA CREEK - Hybrid Moonrocks Concentrates | gram | $26 | $26/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | EDEN'S TREES - WS Hybrid Live Resin Badder Concentrates | gram | $40 | $40/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | EDEN'S TREES - SBK Hybrid Live Resin Sugar Concentrates | gram | $40 | $40/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | VERANO - B52 Bomber Sativa Reserve Live Sugar Concentrates | 0.84 g | $35$5030% off | $41.67/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | HUNDRED % LABS - Moonbow Indica Live Resin Concentrates | 2 g | $84 | $42/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | HUNDRED % LABS - Skunky Jack Hybrid Crumble Concentrates | gram | $44 | $44/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | WELLSPRING FIELDS - C&C Hybrid Crumble Concentrates | gram | $44 | $44/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | WELLSPRING FIELDS - GMO Indica Live Resin Concentrates | gram | $46 | $46/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Boardman
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: black jack | Minis | 0.5g | 5pk at Leaf Relief — $32 ($12.80 per gram) · 1 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | black jack | Minis | 0.5g | 5pk Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $32 | $12.80/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Boardman
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: EDEN'S TREES - AM Hybrid 2 Pack Flower Pre Rolls at Leaf Relief — $15 ($15 per gram) · 14 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | EDEN'S TREES - AM Hybrid 2 Pack Flower Pre Rolls Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $15 | $15/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | FIRELANDS SCIENTIFIC - Starbux Indica Flower Pre Roll Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | BUCKEYE - Peach Mango Hybrid 5 Pack Infused Pre Rolls Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $49 | $19.60/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | O'DANK - LCS Infused Hybrid 2 Pack Pre Rolls Infused Pre-rolls | gram · 2-pack | $20 | $20/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | RIVIERA CREEK - Avanti Solventless Indica Infused Pre Roll Infused Pre-rolls | gram | $22 | $22/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | RIVIERA CREEK - White Nightmare Solventless Hybrid Infused Pre Roll Infused Pre-rolls | gram | $22 | $22/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | RIVIERA CREEK - Yo Rocks Solventless Sativa Infused Pre Roll Infused Pre-rolls | gram | $22 | $22/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | RIVIERA CREEK - Hippy Tearz Solventless Hybrid Infused Pre Roll Infused Pre-rolls | gram | $22 | $22/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Boardman flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Boardman →Discounted items across Boardman menus, newest first.
Best dispensaries in Boardman →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank pre-rolls (1 items at 1 store), drinks (1 items at 1 store) in Boardman — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Ohio dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.