Cheapest flower in Boardman, OH
Cheapest right now: FIRELANDS SCIENTIFIC - The Shrine Tier 1 Hybrid Smalls 1 at Leaf Relief — $110 ($7.77 per gram)
106 comparable flower listings at 1 Boardman dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Ohio city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FIRELANDS SCIENTIFIC - The Shrine Tier 1 Hybrid Smalls 1 Flower | 14.15 g | $110 | $7.77/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | STANDARD FARMS - Cindy Mob Tier 1 Hybrid 1 Flower | 14.15 g | $110 | $7.77/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Apple Zoap Smalls - 14.15G - Flower Firelands Scientific · Flower | 14.15 g | $110 | $7.77/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | HILLFIRE - Chocoholic Tier 1 Hybrid 1 Flower | 14.15 g | $110 | $7.77/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | KING CITY GARDENS - Kiyomi Tier 1 Sativa Smalls Flower | eighth | $28 | $8/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | KING CITY GARDENS - Bucket Of Sasparilla Tier 1 Indica Smalls Flower | eighth | $28 | $8/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | SAVVY - Root Beer Cream Cake Indica Tier 2 Flower Flower | quarter | $56$8030% off | $8/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | SAVVY - Berry Skunk Dawg Tier 1 Sativa Flower | quarter | $56$8030% off | $8/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | CITIZEN BY KLUTCH - Jealousy Tier 1 Indica Smalls 1 Flower | 14.15 g | $116.50 | $8.23/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | O'DANK - GG #4 Tier 2 Hybrid 1 Flower | 14.15 g | $120 | $8.48/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | FIRELANDS SCIENTIFIC - Sour Papaya Tier 1 Hybrid 1 Flower | 14.15 g | $120 | $8.48/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Caddy Rainbows - 14.15G - Flower Firelands Scientific · Flower | 14.15 g | $120 | $8.48/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | O'DANK - Sticky Buns Tier 2 Hybrid 1 Flower | 14.15 g | $120 | $8.48/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | ESSENCE - Strawberry Guava Tier 1 Indica Flower | quarter | $60.20$8630% off | $8.60/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | KLUTCH - Sakura Tier 1 Indica Flower | 2.83 g | $25$41.5040% off | $8.83/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | O'DANK - D Coast Tier 1 Hybrid Flower | eighth | $31 | $8.86/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | EDEN'S TREES - Cadillac Rainbows Tier 2 Indica Flower | eighth | $31 | $8.86/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | O'DANK - Sticky Pie Tier 2 Hybrid Flower | eighth | $31 | $8.86/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | O'DANK - GG #4 Tier 2 Hybrid Flower | eighth | $31 | $8.86/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | GROW OHIO - SLH Tier 1 Sativa Budlets 1 Flower | 14.15 g | $130 | $9.19/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | ESSENCE - Strawberry Guava Tier 2 Indica Flower | eighth | $34.30$4930% off | $9.80/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | RYTHM - Afternoon Delight Tier 2 Hybrid 1 Flower | 14.15 g | $140 | $9.89/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | KING CITY GARDENS - Truffle T Tier 1 Sativa Flower | eighth | $35 | $10/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | KING CITY GARDENS - Apples and Bananas Tier 1 Indica Flower | eighth | $35 | $10/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | KING CITY GARDENS - Gush Mintz Tier 1 Indica Flower | eighth | $35 | $10/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | KING CITY GARDENS - Cookie Kush Tier 2 Sativa Flower | eighth | $35 | $10/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | KING CITY GARDENS - Purple Cake Tier 1 Indica Flower | eighth | $35 | $10/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | KING CITY GARDENS - Rainbow Guava Tier 2 Hybrid Flower | eighth | $35 | $10/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | KING CITY GARDENS - Thai Kush Tier 1 Hybrid Flower | eighth | $35 | $10/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Cream Smoothie - Flower 2.83g King City Gardens · Flower | eighth | $35 | $10/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | GROW OHIO - Black Jack Tier 1 Sativa Flower | eighth | $36 | $10.29/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | FIRELANDS SCIENTIFIC - Caddy Rainbows Tier 1 Hybrid Flower | 2.83 g | $30 | $10.60/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | HILLFIRE - Maddphruit Tier 2 Hybrid Flower | 2.83 g | $30 | $10.60/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | WELLSPRING FIELDS - Onion Sorbet Tier 2 Indica Flower | eighth | $38 | $10.86/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | WELLSPRING FIELDS - Strawberries & Cream Tier 2 Sativa Flower | eighth | $38 | $10.86/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | KLUTCH - Jealousy Tier 1 Indica 1 Flower | 14.15 g | $156 | $11.02/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | GROW OHIO - GRMPZ Tier 2 Hybrid Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | STANDARD FARMS - Depth Charge Tier 2 Indica Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | CERTIFIED - Banner 2.0 Tier 1 Sativa Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | CERTIFIED - Headband 99 Tier 1 Sativa Flower | eighth | $40 | $11.43/g | Leaf Relief Boardman · ★ 3.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Boardman flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Boardman price: $12.57 per gram (middle of $8.48–$14.84). That works out to about $44 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Boardman publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Boardman price data: cheapest weed in Boardman, cheap ounces, Boardman flower price index, Boardman deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Ohio dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.