Cheapest weed in Canton, OH
638 Canton menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Ohio city: cheapest weed in Ohio
Cheapest flower in Canton
See all flower prices →Cheapest right now: Chiesel Pie Shake at Klutch Cannabis Dispensary Canton — $49.40 ($3.49 per gram) · 237 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Chiesel Pie Shake Flower | 14.15 g | $49.40$7635% off | $3.49/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | | Meltdown Small Buds | Flower | 14.15 g | $63.75$8525% off | $4.51/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | | Kockeyed Small Buds | Flower | 14.15 g | $63.75$8525% off | $4.51/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Marquise | Ground | 28.3g Later Days · Flower | 28.3 g | $140.50 | $4.96/g | Zen Leaf Dispensary Canton Canton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Goofiez 4 Ground Flower | 14.15 g | $80 | $5.65/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Gastro Pop Ground Flower | 14.15 g | $80 | $5.65/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | | Lemon Cherry Gelato Small Buds | Flower | 14.15 g | $85 | $6.01/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | | Heatlocker Small Buds | Flower | 14.15 g | $85 | $6.01/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Canton
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Sleepover - Cherry Sorbet 4:1 (THC:CBN) Disposable Pen [300mg] at Zen Leaf Dispensary Canton — $25.50 ($2.55 per gram) · 253 comparable items at 2 stores
Cheapest edibles in Canton
See all edibles prices →Cheapest right now: Encore | Gummies | 2:1 Sour Strawberry Peach (I) (10pk) | (217mg CBD x 110mg THC) at Zen Leaf Dispensary Canton — $18.50 ($8.53 per 100mg of THC) · 65 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Encore | Gummies | 2:1 Sour Strawberry Peach (I) (10pk) | (217mg CBD x 110mg THC) Edibles | each · 10-pack · 217mg THC | $18.50 | $8.53/100mg THC | Zen Leaf Dispensary Canton Canton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Grön | Gummies | 10:1 Tart Cherry Pearls (I) (10pk) | (256mg CBN x 25mg THC) Edibles | each · 10-pack · 256mg THC | $24.50 | $9.57/100mg THC | Zen Leaf Dispensary Canton Canton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Wyld | Gummies | Strawberry 20:1 + CBD (H) (10pk) | 200mg CBD x 10mg THC Edibles | each · 10-pack · 200mg THC | $20.50 | $10.25/100mg THC | Zen Leaf Dispensary Canton Canton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy | Gummies | Melon Crash RSO 1:2 (I-CBN) (10pk) | 112mg THC 55mg CBN Edibles | each · 10-pack · 112mg THC | $12.50 | $11.16/100mg THC | Zen Leaf Dispensary Canton Canton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | THC Honey (550mg) Butterfly Effect - Grow Ohio · Edibles | each · 550mg THC | $64 | $11.64/100mg THC | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Grön | Gummies | 1:1 Blackberry Mega (I) (10pk) | 506mg THC x 500mg CBN Edibles | each · 10-pack · 506mg THC | $60.50 | $11.96/100mg THC | Zen Leaf Dispensary Canton Canton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Kiva | Camino | Gummies | 2:1 Freshly Squeezed Orange + CBG (20pk) | 193mg CBG x 92mg THC Edibles | each · 20-pack · 193mg THC | $24.50 | $12.69/100mg THC | Zen Leaf Dispensary Canton Canton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Watermelon 1:1 THC:CBD (10pk, 220mg) Butterfly Effect - Grow Ohio · Edibles | each · 10-pack · 220mg THC | $28.25 | $12.84/100mg THC | Zen Leaf Dispensary Canton Canton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Canton
See all concentrates prices →Cheapest right now: Forum GSC RSO Syringe at Klutch Cannabis Dispensary Canton — $24.50 ($24.50 per gram) · 46 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Forum GSC RSO Syringe Concentrates | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sherbtang RSO Syringe Concentrates | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | | Crowd Surfer Live Resin | Concentrates | gram | $33.75$4525% off | $33.75/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | | OG Kiss Live Badder | Concentrates | gram | $33.75$4525% off | $33.75/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | | The Frank Live Resin | Concentrates | gram | $33.75$4525% off | $33.75/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | | Motorbreath Live Resin | Concentrates | gram | $33.75$4525% off | $33.75/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | | OG Kush Live Resin | Concentrates | gram | $33.75$4525% off | $33.75/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | | Apricot G Live Badder | Concentrates | gram | $45 | $45/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Canton
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Mack Fruity Pre-Roll at Klutch Cannabis Dispensary Canton — $10 ($10 per gram) · 23 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mack Fruity Pre-Roll Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Spicy Guava Pre-Roll Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Blue Skies Pre-Roll Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Dark Rainbow Pre-Roll Pre-rolls | gram | $11.20$1630% off | $11.20/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Papaya Power Pre-Roll Pre-rolls | gram | $11.20$1630% off | $11.20/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | The Cream Pre Roll Pre-rolls | gram | $11.20$1630% off | $11.20/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | | Crowd Surfer Pre-Roll | Pre-rolls | gram | $11.25$1525% off | $11.25/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | | Shaloha Pre-Roll | Pre-rolls | gram | $11.25$1525% off | $11.25/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Canton
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: White Nightmare Riv Stick Infused Pre-Roll at Klutch Cannabis Dispensary Canton — $22 ($22 per gram) · 9 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | White Nightmare Riv Stick Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $22 | $22/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Avanti Riv Stick Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $22 | $22/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Cloud Walker Live Resin Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $23 | $23/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Lemon Orange Live Resin Infused Pre-Roll Infused Pre-rolls | gram | $23 | $23/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Riviera Creek | 3pk 1g Riv Stick Riviera Creek · Infused Pre-rolls | gram · 3-pack | $24 | $24/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Uptown F Riv Stick Infused Pre-Roll 3pk Infused Pre-rolls | gram · 3-pack | $25 | $25/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Hippy Tearz Riv Stick Infused Pre-Roll 3pk Infused Pre-rolls | gram · 3-pack | $25 | $25/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Wild Cat Infused Pre-Roll 3pk Infused Pre-rolls | gram · 3-pack | $25 | $25/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Canton flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Canton →Discounted items across Canton menus, newest first.
Best dispensaries in Canton →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank infused pre-rolls (9 items at 1 store), drinks (5 items at 1 store) in Canton — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Ohio dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.