| 1 | Sleepover - Cherry Sorbet 4:1 (THC:CBN) Disposable Pen [300mg] | 3/10 g | $25.50 | $2.55/g | Zen Leaf Dispensary Canton Canton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Strawberry Cough | 0.3g Nectar Pen | Sativa | 3/10 g | $25.50 | $2.55/g | Zen Leaf Dispensary Canton Canton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | (the) Essence | Blue Sky | Disposable | 0.3g | 3/10 g | $25.50 | $2.55/g | Zen Leaf Dispensary Canton Canton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Hybrid Disposable Pen [590mg] | 3/10 g | $25.50 | $2.55/g | Zen Leaf Dispensary Canton Canton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Indica - Fresh Berry Disposable Pen [590mg] | 3/10 g | $25.50 | $2.55/g | Zen Leaf Dispensary Canton Canton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | | Kockeyed x OG Kush Full Spectrum iKrusher Disposable Vape | Vape Pens | gram | $22.50$3025% off | $22.50/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | | Motorbreath Full Spectrum iKrusher Disposable Vape | Vape Pens | gram | $22.50$3025% off | $22.50/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | | Crowd Surfer Full Spectrum iKrusher Disposable Vape | Vape Pens | gram | $22.50$3025% off | $22.50/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | | Meltdown Full Spectrum iKrusher Disposable Vape | Vape Pens | gram | $22.50$3025% off | $22.50/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Passion Orange Guava Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Papayarasta Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Georgia Rings Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Galactic Gas Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Sherb Punch Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Blue Dream | Cartridge | 1g | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Zaza | Cartridge | 1g | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | The Pebbles Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $24.50$3530% off | $24.50/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | One Orijin | UBGOOD | Cartridge | Blue Rush (S) Vape Pens | 1.18 g | $29.25 | $24.79/g | Zen Leaf Dispensary Canton Canton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Firelands Scientific | Hillfire | Cartridge | Barry Noir Vape Pens | 1.18 g | $30.50 | $25.85/g | Zen Leaf Dispensary Canton Canton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | One Orijin | UBGOOD | Cartridge | Red Splash (H) Vape Pens | 1.18 g | $32.50 | $27.54/g | Zen Leaf Dispensary Canton Canton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Litchi Flex Disposable Vape Vape Pens | gram | $28$4030% off | $28/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Twisted Diesel Flex Disposable Vape Vape Pens | gram | $28$4030% off | $28/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Mango Pucker Flex Disposable Vape Vape Pens | gram | $28$4030% off | $28/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Acapulco Gold - FLEX | Disposable | 1g | gram | $28$4030% off | $28/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Banana Bred Flex Disposable Vape Vape Pens | gram | $28$4030% off | $28/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Certified Cultivators | Cartridge | Hammer No. 9 (I) Vape Pens | 1.18 g | $35.25 | $29.87/g | Zen Leaf Dispensary Canton Canton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Certified Cultivators | Cartridge | 1:1 Balance + CBD Vape Pens | 1.18 g | $35.25 | $29.87/g | Zen Leaf Dispensary Canton Canton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Certified Cultivators | Cartridge | Zaza (H) Vape Pens | 1.18 g | $35.25 | $29.87/g | Zen Leaf Dispensary Canton Canton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Certified Cultivators | Cartridge | Blackberry Mamba (I) Vape Pens | 1.18 g | $35.25 | $29.87/g | Zen Leaf Dispensary Canton Canton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Certified Cultivators | Cartridge | Blueberry OG (H) Vape Pens | 1.18 g | $35.25 | $29.87/g | Zen Leaf Dispensary Canton Canton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Certified Cultivators | Cartridge | Baja Blast (I) Vape Pens | 1.18 g | $35.25 | $29.87/g | Zen Leaf Dispensary Canton Canton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Certified Cultivators | Cartridge | The Pebbles (H) Vape Pens | 1.18 g | $35.25 | $29.87/g | Zen Leaf Dispensary Canton Canton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Certified Cultivators | Cartridge | Sweet Zkittlez (H) Vape Pens | 1.18 g | $35.25 | $29.87/g | Zen Leaf Dispensary Canton Canton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Certified Cultivators | Cartridge | Pink Rose Aye (I) Vape Pens | 1.18 g | $35.25 | $29.87/g | Zen Leaf Dispensary Canton Canton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Certified Cultivators | Cartridge | White Widow (H) Vape Pens | 1.18 g | $35.25 | $29.87/g | Zen Leaf Dispensary Canton Canton · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Ice Cream Cake - Luster Pod 1g | gram | $30 | $30/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | | Big Sur Full Spectrum iKrusher Disposable Vape | Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | | Blue Raz x Ridgeline Lantz Full Spectrum iKrusher Disposable Vape | Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | | Fire Cake x Permanent Marker Full Spectrum iKrusher Disposable Vape | Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | | Ice Cream Cake Full Spectrum Cartridge | Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Klutch Cannabis Dispensary Canton Canton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |