| 1 | HillFire | Chocoholic Flower | 28.3 g | $151.45$221.4532% off | $5.35/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | O'Dank | Lemon Cherry Sorbet Flower | 28.3 g | $153.78$241.7836% off | $5.43/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Lilac Diesel - 14.15G - Flower | 14.15 g | $82.72$121.7232% off | $5.85/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | O'Dank | Lemon Cherry Sorbet | 1 Flower | 14.15 g | $83.88$131.8836% off | $5.93/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Pure Ohio Wellness | Nimbus Snacks | 1 Flower | 14.15 g | $83.88$131.8836% off | $5.93/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Wondergrove | Dosi | 1 Flower | 14.15 g | $90.87$132.8732% off | $6.42/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Alba Berri | Big Buds | 14.15g | 14.15 g | $90.87$132.8732% off | $6.42/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Atomic Breath | Smalls | 14g | 14.15 g | $90.87$132.8732% off | $6.42/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Grassroots | Novarine | 1 Flower | 14.15 g | $90.87$132.8732% off | $6.42/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Blue Lobster | Smalls | 14g | 14.15 g | $90.87$132.8732% off | $6.42/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Titan Express Small Buds - Dark Heart Collection 14g | 14.15 g | $90.87$132.8732% off | $6.42/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | HillFire | Chocoholic | 1 Flower | 14.15 g | $90.87$132.8732% off | $6.42/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Butterfly Effect | Blueberry Vintage | 1 Flower | 14.15 g | $90.87$142.8736% off | $6.42/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Later Days | Marquise | 1 Flower | 14.15 g | $90.87$132.8732% off | $6.42/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Firelands Scientific | Sour Papaya | 1 Flower | 14.15 g | $90.87$132.8732% off | $6.42/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Firelands Scientific | Salty Watermelon | 1 Flower | 14.15 g | $90.87$132.8732% off | $6.42/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | FIND | Animal Mint Cake | 1 Flower | 14.15 g | $90.87$132.8732% off | $6.42/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Square Dance | Big Buds | 14.15g | 14.15 g | $90.87$132.8732% off | $6.42/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Chem Chillz #17 | Flower | 14g | half ounce | $90.87$132.8732% off | $6.49/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | The Botanist | Velvet Ropes Flower | half ounce | $90.87$132.8732% off | $6.49/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | The Botanist | Millionaire Flower | half ounce | $90.87$132.8732% off | $6.49/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | RO | Motorbreath Flower | quarter | $45.44$66.4432% off | $6.49/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Motor Mendo | Flower 2.83g | 2.83 g | $18.64$27.6433% off | $6.59/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Butterfly Effect | Mountaintop Mint | 1 Flower | 14.15 g | $94.37$148.3736% off | $6.67/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | GRMPZ - 14.15g Flower | 14.15 g | $97.86$153.8636% off | $6.92/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Kynd | Jet Fuel | 14, Flower | 14.15 g | $97.86$143.8632% off | $6.92/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Permanent Marker - 14.15g Flower | 14.15 g | $97.86$153.8636% off | $6.92/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Butterfly Effect | SLH | 1 Flower | 14.15 g | $97.86$153.8636% off | $6.92/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Butterfly Effect | Cuban Linx | 1 Flower | 14.15 g | $97.86$153.8636% off | $6.92/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Lemon G - 14.15g Flower | 14.15 g | $97.86$153.8636% off | $6.92/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Triple Chocolate Chip - 14.15g Flower | 14.15 g | $97.86$153.8636% off | $6.92/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Super Buff Cherry #26 - 14.15g Flower | 14.15 g | $97.86$153.8636% off | $6.92/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Rythm | Jacks Delight | 1 Flower | 14.15 g | $97.86$143.8632% off | $6.92/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Buckeye | Lemon Dosi Flower | eighth | $25.63$48.6347% off | $7.32/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | KYND | Poinsettia Pop | 5.66g smalls Flower | 5.66 g | $41.94$60.9431% off | $7.41/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | KYND | Ethereal Shaker | 5.66 smalls Flower | 5.66 g | $41.94$60.9431% off | $7.41/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | KYND | GSCHplant | 5.66 smalls Flower | 5.66 g | $41.94$60.9431% off | $7.41/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | KYND | Mandarin Diesel | 5.66g smalls Flower | 5.66 g | $41.94$60.9431% off | $7.41/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Good Green | Sunset Sherbet Flower | eighth | $26.80$38.8031% off | $7.66/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Good Green | Hash Queen Flower | eighth | $26.80$38.8031% off | $7.66/g | Nirvana Dispensary - Elyria | Medical & Non-medical Dispensary Elyria · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |