| 1 | Sleepover - Cherry Sorbet 4:1 (THC:CBN) Disposable Pen [300mg] | 3/10 g | $25.50 | $2.55/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Indica - Fresh Berry Disposable Pen [590mg] | 3/10 g | $25.50 | $2.55/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Hybrid Disposable Pen [590mg] | 3/10 g | $25.50 | $2.55/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Peace Chi Prophecy | Cartridge | 1g Vape Pens | 1.18 g | $30.50 | $25.85/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Firelands Scientific | HEIR | Cartridge | Tropic Talisman (H) Vape Pens | 1.18 g | $30.50 | $25.85/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Curaleaf | Select | Disposable | Elite Briq | Super Eclipse (H) Vape Pens | 2.36 g | $70.50 | $29.87/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | BRIQ Elite All in One - Hawaiian 2g (Limited Edition NY Briq) | 2.36 g | $70.50 | $29.87/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | The Botanist | Bold Banana Berry | Cartridge | 1g | 1.18 g | $35.50 | $30.08/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Certified Cultivators | Cartridge | Sweet Zkittlez (H) Vape Pens | 1.18 g | $35.50 | $30.08/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Certified Cultivators | Cartridge | Pink Rose Aye (I) Vape Pens | 1.18 g | $35.50 | $30.08/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Certified Cultivators | Cartridge | Monkey Business (I) Vape Pens | 1.18 g | $35.50 | $30.08/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Certified Cultivators | Cartridge | Hammer No. 9 (I) Vape Pens | 1.18 g | $35.50 | $30.08/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | The Botanist | Cartridge | BOLD Cherry Cola (I) Vape Pens | 1.18 g | $35.50 | $30.08/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | The Botanist | Cartridge | BOLD Pch (S) Vape Pens | 1.18 g | $35.50 | $30.08/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Certified Cultivators | Cartridge | Blueberry OG (H) Vape Pens | 1.18 g | $35.50 | $30.08/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Certified Cultivators | Cartridge | Baja Blast (I) Vape Pens | 1.18 g | $35.50 | $30.08/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Northern Lights | Disposable | 1.77g Vape Pens | 1.77 g | $54.50 | $30.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | One Orijin | UBGOOD | Cartridge | Afghan Cheese (I) Vape Pens | 1.18 g | $36.50 | $30.93/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Watermelon Z - Disposable Vape | 1.18 g | $40.50 | $34.32/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Trulieve | R.O. | Cartridge | Headband (H) Vape Pens | 1.18 g | $40.50 | $34.32/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Certified Cultivators | Disposable | Flex | Slurricane (I) Vape Pens | 1.18 g | $40.50 | $34.32/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Certified Cultivators | Disposable | Flex | Sherry Pi (H) Vape Pens | 1.18 g | $40.50 | $34.32/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Certified Cultivators | Disposable | Flex | Monkey Business (I) Vape Pens | 1.18 g | $40.50 | $34.32/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Certified Cultivators | Disposable | Flex | Hammer No. 9 (I) Vape Pens | 1.18 g | $40.50 | $34.32/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | The Botanist | Cartridge | BrrBerry (H) Vape Pens | 1.18 g | $40.50 | $34.32/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Jushi | The Lab | Cartridge | Green Gem Vape Pens | 1.18 g | $40.50 | $34.32/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Jushi | The Lab | Cartridge | Jack (S) Vape Pens | 1.18 g | $40.50 | $34.32/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Certified Cultivators | Disposable | Flex | Blue Dream (S) Vape Pens | 1.18 g | $40.50 | $34.32/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Firelands Scientific | Hillfire | Disposable | Le Squeeze Vape Pens | 1.18 g | $40.50 | $34.32/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Jushi | The Lab | Cartridge | Red Orchard Vape Pens | 1.18 g | $40.50 | $34.32/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | mayan ruin | Cartridge | 1.18g Vape Pens | 1.18 g | $40.50 | $34.32/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Acapulco Gold | 1g Disposable | gram | $35.50 | $35.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Certified Cultivators | Cartridge | Passion Orange Guava (H) Vape Pens | gram | $35.50 | $35.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Hella Jelly | 1g Disposable | gram | $35.50 | $35.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Juicy Scoops | 1g Disposable | gram | $35.50 | $35.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Barry Noir | 1g Disposable | gram | $35.50 | $35.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Ghost Train | Cartridge | 1g | gram | $35.50 | $35.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Ayr Wellness | Later Days | Disposable | PNK GRP FRT (H) Vape Pens | 1.77 g | $64.50 | $36.44/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Fire Rock | Ember | Disposable | Blueberry (I) Vape Pens | 1.18 g | $44.50 | $37.71/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Standard Wellness | The Solid | Cartridge | Zoap (H) Vape Pens | 1.18 g | $45.50 | $38.56/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Newark · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |